ایرلند در مقابل اسکاتلند زندگی می کنند: سازمان ملل شش سال 2020 نمره آخرین و به روز رسانی از امروز برخورد

ایرلند را در اسکاتلند در Aviva ورزشگاه این بعد از ظهر به عنوان دو ضربه خاموش خود را به شش کشور مبارزه است.

گرگور تاونسند خود را می داند اسکاتلندی طرف باید به جلو و از همه متوقف می شود به شکست و ایرلند outift که برنده 15 از گذشته خود را از 16 آزمون در خانه و شروع یک دوره جدید تحت سر مربی اندی فارل.

ولز باید تنظیم اولیه در حال اجرا با شروع سریع در برابر ایتالیا در کاردیف در موقع ناهار و هر دو از این طرف می خواهد برای پیوستن به آنها را در ابتدا با یک پیروزی است. به دنبال آن زندگی می کنند پس از پایان ولز مقابل ایتالیا:

17 دقیقه

Caelan دوریس است و در مورد در اطراف زمین فوتبال که خوب است برای دیدن. او شما را هر بیشتر در این بازی اما – پس Stander به هشت و O spin south west در شش باقی مانده ،

مجازات!

مجازات! ایرلند 7-6 اسکاتلند

آدم Hastings حملات خود را مجازات زیبایی و لمس محو شدن در توپ آن را از طریق uprights.

14 دقیقه

که آنها را به استفاده از, البته با نوعی بازی فوتبال راگبی پایین رفتن دو بار. Raynal قوانین Cian Healy به هینگد در مناسبت دوم و آدم Hastings خواهد شد که دیگر در این پست.

تبلیغات

13 دقیقه

ایرلند نشان دادن جاه طلبی بازی از داخل خود 22 از راه اندازی مجدد با Garry Ringrose تلاش برای غلتیدن از طریق یک نیم فاصله در سمت راست. او را پایین کشیده 35 متر از خط خود را اما کمی اشتباه در طبقه است که به خوبی هویداست توسط متیو Raynal و اسکاتلند را نوعی بازی خوراک با حمله به موقعیت.

سعی کنید!

سعی کنید! و جانی خادم scoots بیش از!

آن است که به سادگی درخشان اجرای بسیار هوشمندانه بازی است که اجازه می دهد تا خادم به داش در. موری مجموعه دو مرد غلاف Cian Healy و جاش ون در حال پرواز به سمت چپ خود میآید و آن را به loosehead که اگر به مجموعه یکی دیگر از چین و چروک وتاه سپس ایجاد کردن.

Healy feigns اتهام خود را می کشد و به جای توپ به موری در این حلقه که با استفاده از فوق العاده ساختگی خط از اردن Larmour برابر دانه به انتخاب خود تصویب به نیمه خود را پشت شریک است که در اطراف خارج از علی قیمت از منطقه راحتی خود را در فضا است.

خادم trots بیش دست نخورده و می افزاید: تبدیل. ایرلند به سرب است.

ایرلند 7-3 اسکاتلند

9 دقیقه

پرتاب به دم توسط راب شاه ماهی و جیمز رایان به ارمغان می آورد آن را و شروع به تکان دادن چکش زدن یا کوبیدن آن می شود مناسب wiggle و ایرلند به عرض سه متر از اسکاتلند خط. ایرلند و سپس قرعه کشی اسکاتلند آفساید با یک رشته از گوشتی به جلو حمل و است که به آنها بازی رایگان برای رفتن کمی گسترده تر…

تبلیغات

8 دقیقه

اسکاتلند تنظیم مجدد خود دفاع خوب هر چند درایو ایرلند با یک اشاره از یک همپوشانی برای یعقوب Stockdale به سرعت تعطیل توسط Sean میتلند که باعث می شود حق تصمیم گیری به نیش و مقابله با بال.

نیک Haining سپس از شهر منی پاش یک لحظه از عدم دقت در پایه به عنوان کونور موری می شود خود را در یک درهم و برهم کردن و مایه تاسف است که هم تیمی های خود شد کاملا به عنوان زنده به امکانات. جاش ون در حال پرواز نیروهای او را به نگه دارید تا با شغال و جانی خادم ضربات توپ را به گوشه برای یک ایرلندی lineout.

7 دقیقه

اردن Larmour خیلی سخت به از بین بردن فریب آمیزی قوی و با سالسا رقص. دو بار او باعث می شود یک خط برای اولین بار در مقابله و سپس در هنگام قرار دادن به فضای خوبی عبور از جانی خادم.

او ورقه را offload دور به کونور موری و ایرلند مبادرت به اسکاتلند 22 برای اولین بار.

مجازات!

مجازات! ایرلند 0-3 اسکاتلند

در ضمن آدم Hastings تا به حال مقدار زیادی از زمان برای ثابت خود و از طریق اسلات ساده سه نقطه. اسکاتلند به رهبری و ارزش خوبی برای آن است.

تبلیغات

SUBS

اما بیشتر از یک نگرانی برای ایرلند خواهد بود Caelan دوریس. او را گرفته و تند و زننده ضربه به سر از آدم هیستینگز به عنوان او تلاش می کند برای مقابله با پرواز نیم و او را برای خوب سه دقیقه قبل از او قادر به افزایش به پا خود را. او به راه رفتن کردن و تحت قدرت خود را دارد و که به خوبی ممکن است آخرین ما از او. اگر او زدم او می تواند انجام شود برای بعد از ظهر. یک HIA حداقل.

پیتر O spin south west جایگزین او.

4 دقیقه

اسکاتلند در حال بازی واقعا خوبی در این لحظات باز. وجود دارد مقدار زیادی از حرکت در خط و پشت با جلو آورده و بر روی توپ با شتاب و برنده شدن در برخورد با جانی خاکستری قادر به دریافت سلاح های رایگان و آوردن Zander Fagerson به بازی در یک شارژ. آدم Hastings,’ پشت دست offload نتواند به پیدا کردن دست آبی اما استوارت هاگ regathers حرکت ضرب و شتم توسط سه مرد در جانشینی با یک چپ پا قدم.

و آنها برنده مجازات! ایرلند کمانچه با توپ به طور غیر قانونی در تفکیک در 22 و اسکاتلند را یک فرصت برای به دست گرفتن رهبری.

3 دقیقه

راب شاه ماهی, بازدید بلوز و اولین lineout است به خوبی اجرا اجازه می دهد کونور موری به انتشار یک خوبی-وزن جعبه و پا زدن که شان میتلند طول می کشد پایین ما در نیمه راه.

تبلیغات

1 دقیقه

شروع قوی از اسکاتلند با استوارت هاگ, Huw جونز و آدم Hastings برجسته به عنوان آنها تغییر توپ در سمت راست و چپ. نیک Haining اول حمل است یکی از قدرتمند ضربه زدن tackler به عنوان او با کمین کردن در سمت راست.

اما وجود دارد یک مثبت ضربت متقابل و تند از خود در مقابل شماره – Caelan دوریس می شود خود را در یک موقعیت قوی بیش از توپ و برنده برگزاری مجازات فقط به اسکاتلند شروع به واقعا تهدید می کند. پر جنب و جوش ،

لگد کردن

آدم Hastings ضربات توپ به ایرلند نیم و ما را آغاز کرده اند.

متیو Raynal فرانسه است که ما داور در دوبلین این بعد از ظهر. گلن نیومن آماده است برای کمک به در کامیون – the New Zealander ما است TMO.

جوانه زدن سوت از Raynal – خاموش کنیم…

تبلیغات

ایرلند, آواز خواندن, خود, دو سرود با به طور سنتی محرک تفسیر ایرلند تماس راديال ، Caelan دوریس به نظر می رسد بسیار با اعتماد به نفس – او جدی است, استعداد و او باید آن را پاره کردن امروز. نبرد او با همکار بین المللی مبتدی نیک Haining است بسیار جذاب – داغ چشم انداز در مقابل unfancied کارگر ماهر در شماره هشت. ما را ببینید که چگونه آنها بروید.

چند اسکاتلندی صدای در جمعیت کمک بازیکنان در یک تفسیر از “گل اسکاتلند”. استوارت هاگ اجازه می دهد تا خود را در یک پوزخند به او آواز می خواند توجه داشته باشید نهایی. او را آماده برای رهبری کشور خود را در شش کشور برای اولین بار.

بدون فین راسل این خواهید بود جدی برای درخواست اسکاتلند این بعد از ظهر. آدم Hastings یک استعداد واقعی اما او در تلاش برای کنترل بازی در سطح بین المللی تا کنون. او را مجبور به اعمال قدرت این بعد از ظهر در دیگ از Aviva ورزشگاه مقابل بسیار با تجربه تعداد مخالف.

دو مجموعه از بازیکنان در حال لذت بردن از یک دست دادن با رئیس جمهوری ایرلند با دو کاپیتان جدید صحبت مایکل دی هیگینز خود را از طریق دو تیم است. خاموش او سرگردان را به جای خود را در صندلی های شیک و مد توسط شاهزاده خانم آن همیشه سرسخت اسکاتلند حامیان.

تبلیغات

اسکاتلند پشت

فیل در اتاق است البته فین راسل از تیم ملی پس از یک یا دو نوشیدنی های بیش از حد بسیاری از, گفته می شود, در قبل از شش کشور اردوگاه. این برگ های اسکاتلند بدون خود را در فرم و بازیکن مهم با معاون آدم Hastings شروع پرواز-نصف. او در جامد به اندازه کافی شکل خود با راسل خروج از گلاسکو باز کردن درب برای هیستینگز را ده پیراهن خود را در Scotstoun در دو فصل اما او آرام نیست شعبده باز که راسل است.

این به معنی آن است که به سختی مسطح از شروع جدید برای کاپیتان استوارت هاگ که همه اما خواستار کاپیتانی خود درس از گرگور تاونسند پس از یک جام جهانی که من می دانم نا امید او شدیدا. او دو مرد دیگر راحت در full-back با او در پشت سه امروز با بلر Kinghorn و شان میتلند در بال در غیاب ترقه دارسی گراهام.

پس از شکایت بیش از یک گردن کلفت هافبک ترکیبی در ژاپن, بازگشت Huw جونز در خط میانی خواهد شد لطفا اسکاتلندی حامیان با روری هاچینسون آماده برای اضافه کردن خود را زیبا و کامل skillset در این مراکز از روی نیمکت.

اسکاتلند جلو

پس شدیدا ناامید کننده در جام جهانی, اسکاتلند را چند جذاب تغییرات در بسته. فریزر قهوه ای به نظر می رسد به غصب کاپیتان سابق استوارت McInally در ماشین در حالی که روری ساترلند نوع شخصیت به اضافه کردن یک کمی بیشتر خر خر کردن و gristle در loosehead. اسکات کامینگز و جانی خاکستری شکل متعادل قفل ترکیبی.

نیک Haining است تعجب استارت. استرالیا به دنیا آمد و با یک مسیر مستقیم به یک تست اولین بازی که شامل یک روی لئامت دادن در نیوجرسی, او را وظیفه با اضافه کردن تجاوز و حمل دلاوری به یک اسکاتلندی بسته است که تلاش کرده است از لحاظ جسمی در بار در پنج سال گذشته است. او را برداشت پیش از بازگشت کرنل Du Preez که غلبه بر آسیب جدی به انجام برخی از چیزهای مثبت در ووستر در سال گذشته یا بیشتر در شماره هشت و پیوست دو خوب fetchers در ریچی جیمی و Hamish واتسون. آنها نگاه به از بین بردن تا آنجا ایرلندی توپ به عنوان امکان پذیر است.

یکی اواخر تغییر برای اسکاتلند روی نیمکت – WP Nel طول می کشد پشتیبان tighthead نقطه از سیمون Berghan.

زمانی که در آن است ؟

ولز مقابل ایتالیا می گیرد در شنبه 1 فوریه در Aviva ورزشگاه در دوبلین.

چه ساعتی شروع شد ؟

بازی لگد کردن در 4:45pm GMT.

تلویزیون کانال ؟

این بازی نشان داده خواهد شد زندگی در ITV از 4 بعد از ظهر. برجسته خواهد بود در ITV در 10:40pm در روز یکشنبه.

بینندگان همچنین می توانید تماشای مسابقه آنلاین در ITV Hub از 4 بعد از ظهر.

تیم

ایرلند: اردن Larmour; Andrew کانوی, Garry Ringrose, Bundee اکی یعقوب Stockdale; جانی سکستون کونور Murray; Cian Healy, راب شاه ماهی Tadhg فورلانگ; Iain Henderson, جیمز رایان; CJ Stander جاش ون در حال پرواز, Caelan دوریس.

تعویض: Ronan كويين دیو Kilcoyne اندرو پورتر, Devin تونر Peter O Spin South West, John کونای راس بایرن, Robbie Henshaw.

اسکاتلند: استوارت هاگ; شان Maitland, Huw جونز, Sam Johnson, بلر Kinghorn; آدم Hastings, Ali قیمت; روری ساترلند Frase قهوه ای, Zander Fagerson; Scott Cummings, Jonny خاکستری; ریچی جیمی, Hamish واتسون نیک Haining.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>