مقامات عراقی: 1 کشته شدن یک معترض در خشونت

بغداد — یکی از معترضان به ضرب گلوله کشته شد مرده و حداقل شش زخمی در تجدید خشونت ها میان مخالفان دولت و نیروهای امنیتی در مرکز بغداد در روز یکشنبه مقامات عراقی گفت.

به طور جداگانه به نخست وزیر محمد Allawi دریافت تماس از ایالات متحده, وزیر امور خارجه مایک Pompeo تبریک گفت که او نامزدی و تاکید مشترک هماهنگی بین عراق و ایالات متحده آمریکا به عنوان روابط بین دو کشور soured پس از واشنگتن به کارگردانی حمله Jan. 3 در نزدیکی فرودگاه بغداد به کشته شدن بالا ايراني, ژنرال قاسم Solimani.

یکی از معترضان کشته شد در بغداد مرکزی Khilani مربع یکشنبه شب و حداقل شش زخمی شدند که نیروهای امنیتی شلیک گلوله برای متفرق کردن جمعیت امنیتی عراق و مقامات پزشکی گفت. درگیری رخ داده در نزدیکی سینک پل که به تازگی بازگشایی توسط نیروهای امنیتی پس از معترضان مسدود شده بود دسترسی برای ماه می باشد.

مقامات صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود در خط با مقررات.

معترضان همچنان به اشغال مرکزی میدان تحریر و در مجاورت Jumhuriyah پل که منجر به غنی منطقه سبز صندلی از دولت عراق.

بیش از 500 نفر کشته شده اند و زیر آتش نیروهای امنیتی پس از جرم تظاهرات ضد دولتی فوران در پایتخت عراق و جنوبی در اکتبر. 1. هزاران نفر از عراقی ها عمدتا افراد جوان به خیابان ها ریختند نگرانی فساد دولت ضعیف خدمات و بیکاری است.

در تماس Pompeo تاکید کرد دوجانبه اقدام مشترک و هماهنگی با توجه به بیانیه ای از دفتر نخست وزیر در زمانی که ایالات متحده و عراق روابط seethed پس از کشته شدن سردار سلیمانی. پس از حمله عراق نمایندگان مجلس با تصویب یک غیر الزام آور قطعنامه برای فشار آوردن به دولت و بیرون راندن نیروهای ایالات متحده.

Allawi انتخاب شد نخست وزیر Feb. بعد از 1 ماه از مذاکرات میان رقیب بلوک. او تنظیم شده است در حال حاضر دولت برای موافقت مجلس شورای اسلامی روز شنبه.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de