Khalid al-Mousily ایسنا

عراق نخست وزیر عادل عبد المهدی نشان داده شده در اکتبر گفت: از سر عملیات در نظر گرفته شده برای کاهش داعش تهدید قبل از عربستان را کاهش می دهد, رد پای آن در عراق است.

بیروت — عراق روز پنجشنبه گفت که نظامی خود را از سر گرفته است و عملیات با آمریکا رهبری ائتلاف علیه “دولت اسلامی” پس از ماموریت مشترک خود را به حالت تعلیق در آمد در میان تماس برای نیروهای خارجی را ترک کنند.

در بیانیه ای که از دفتر نخست وزیری عادل عبد المهدی گفت: این ماموریت باید از سر گرفته در تلاش برای به حداکثر رساندن پیشرفت در برابر سازماندهی شبه نظامیان اسلام گرا پیش از جدید ایالات متحده و عراق توافقنامه ای که می تواند منجر به کاهش قابل توجهی از آمریکا رهبری ائتلاف نظامی با حضور.

“از نظر ادامه فعالیت داعش باندهای تروریستی در بسیاری از مناطق عراق و به منظور بهره برداری از این زمان باقی مانده به صورت بین المللی اتحاد” عبد المهدی دفتر گفت: “این تصمیم به انجام اقدامات مشترک است که با ارائه امکانات برای نیروهای ما.”

مشترک عملیات و ماموریت های آموزش متوقف شد رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دستور قتل در بغداد مشهور ایرانی فرمانده نظامی ، ژنرال قاسم سلیمانی و نیروهای شبه نظامی عراق, رهبر, حضرت مهدی Muhandis. یک طرفه و اعلام نشده در ایالات متحده هواپیماهای بدون سرنشین اعتصاب ملتهب ضد آمریکایی احساسات در عراق توانمندسازی شیعه جناح های سیاسی در مجلس به اصرار نیروهای’ اخراج.

اگر چه پنج شنبه را اعلام نکرده است به عنوان یک شگفتی آن تأکید رشد حساسیت های اطراف بیشتر ایالات متحده حضور نظامی. در حالی که آمریکا و مقامات عراقی باید اذعان کرد در خصوصی که از سرگیری آغاز شده و حدود دو هفته پیش در آنها یا رد آن و یا باقی مانده کم حرف است.

هادی میزبان

AP

تظاهرات ضد دولتی معترضان مجروح در جریان درگیری با نیروهای امنیتی روز شنبه در بغداد.

بغداد و واشنگتن باید tussled آشکارا در این باره عبد المهدی درخواست که دیپلمات های ایالات متحده ارائه یک جدول زمانی برای خروج اخراج شد از دست این برگ برنده دولت است.

عبد المهدی است تحت فشار برای پایان دادن به و یا حداقل مذاکره مجدد قرارداد است که اجازه می دهد تا بیش از 5,200 نیروهای ایالات متحده برای کمک به مبارزه با دولت اسلامی باقی مانده در عراق است. هفته گذشته به عنوان بسیاری از 200,000 عراقی پیوست مارس حمایت با نفوذ شیعه روحانی به تماس برای آمریکا و خروج.

ایران-حمایت گروههای شبه نظامی را نیز هدف قرار دادند نظامی و دیپلماتیک و نصب و بالا بردن هزینه های واشنگتن در عراق حضور سیاستمداران در بازگشت به خانه.

اما مقامات غربی که از ترس شتابزده کاهش ممکن است اجازه می دهد جنگجویان دولت اسلامی به تجمع. در بخش هایی از خاک این گروه پس از کنترل شبه نظامیان در حال حاضر در تکاپوی reassert حضور خود را به خصوص در سخت حاکم بر فضاهای مانند عراق کویر و زمین بدون انسان بین مناطق تحت کنترل کردها و نیروهای عراقی است.

در شمال شرقی سوریه عملیات ائتلاف علیه دولت اسلامی نیز از سر گرفته در ماه های اخیر و پس از آنها به طور قابل توجهی محدود توسط یک تهاجم وجود دارد. سطح پایین حملات رایج در روستا و کنار جاده. در شهرستانها مانند رقه اسیر داعش ادعا می کنند که سلول دارای جای خواب می تواند فعال تنها با یک تماس تلفنی.

“از دست دادن خلافت بود ولی هرگز هدف نهایی. هدف اصلی این بود که شکست این جنبش گفت:” غربی, رسمی, زبان, در خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به بحث در مورد وضعیت روزنامه نگاران.

“گرفتن پا کردن گاز در این مرحله می تواند تولد یک مشکل بزرگ در سال آمده است,” او گفت:.

با این دیدگاه به طور فزاینده ای مشترک میان عراق و مقامات غربی بحث بیش از این ائتلاف نقش در حال انجام است.

“ما در حال رفتن به ماندن در عراق” ژنرال کنت “فرانک” مکنزی جونیور که ریاست فرماندهی مرکزی ایالات متحده به خبرنگاران گفت: این هفته است. “من مطمئن هستم که زمانی که همه گفته و انجام داده, ما مذاکره خواهد شد یک راه رو به جلو است.”

گزینه های ارائه شده به عبد المهدی را شامل گسترش ناتو حضور و یا یک ائتلاف بدون حضور ایالات متحده با توجه به محلی مقامات و دیپلمات. اما دیگر کشورهای پیشرو در این ائتلاف نشان داده اشتهای کمی برای ماندن در این رویداد از یک آمریکایی کامل برداشت.

هادی میزبان

AP

نیروهای امنیتی حمل slingshots و یک گلوله تفنگ هوا در درگیری روز شنبه با تظاهرات در مرکز شهر بغداد است.

مصطفی سلیم در بغداد کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

داعش در یک تقاطع

عراق تظاهرکنندگان تقاضای خروج نیروهای ایالات متحده

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حاضر به توجه به تماس برای عراق خروج نیروهای

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im