ایران, سپاه پاسداران کشتی با واقعیت جدید بعد از کشتن رئیس خود استراتژیست نظامی

مرتضی Nikoubazl ایسنا

اعضای ایران و سپاه پاسداران در طول یک رژه نظامی برای بزرگداشت 1980-1988 جنگ ایران و عراق در تهران در سال 2007.

استانبول — ایران و سپاه پاسداران مواجه هستند بحران در چند جبهه به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با کشتن رئیس خود استراتژیست نظامی ، ژنرال قاسم سلیمانی و داخلی واکنش بیش از خود را در سقوط یک هواپیمای جت مسافربری به گفته تحلیلگران و مقامات در منطقه است.

سلیمانی مرگ در یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در ماه گذشته مجبور شده است که سپاه را مجددا آن استراتژی و وزن خطر تشدید بحران در درگیری با ایالات متحده به آنها گفت. گروه ایران قدرتمند ترین نیروی امنیتی با نوسان هر دو در خانه و در اطراف این منطقه نیز باید بازسازی داخلی ایستاده آن را از دست داده و به دلیل نقش آن در هواپیمایی فاجعه و در سرکوب تظاهرات ضد دولتی در ماه نوامبر که در سمت چپ صدها نفر از معترضان کشته شدند.

عموم رهبران گروه به نظر می رسد unbowed های اخیر شکست. در اوایل این ماه از آنها رونمایی سلاح های جدید تکنولوژی که به گفته آنها خواهد اجازه دهید آنها را توسعه پیشرفته تر زرادخانه موشک های بالستیک. هفته گذشته فرماندهی مرکزی ایالات متحده گفت که نیروی دریایی ایالات متحده ره یک کشتی حامل های ایرانی-ساخته شده سلاح محموله آنها گفته بود به مقصد ایران-تراز وسط قرار دارد شورشیان حوثی در یمن است.

پاسداران همچنین به نظر می رسد برای به دست آوردن یک افزایش در ایران انتخابات مجلس در روز جمعه که تولید می شود یک پیروزی برای hard-خط نامزدهای این گروه معمولا پشتیبانی پس از ومحدودیتها محروم شدند از در حال اجرا.

اما تحلیلگران و مقامات در این منطقه می گویند که سپاه پاسداران در واقع در حال حاضر پیدا کردن خود را در پشت یک تغییر قابل توجه پس از موفقیت در طرح ریزی قدرت خود را در خاورمیانه طی سال های اخیر.

عابدین Taherkenareh

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

زنان ایرانی نگه پرتره از مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی در حالی که خود جوهر انگشتان دست بعد از مصاحبه برگه های رای خود را در یک مرکز رای دهی در انتخابات مجلس در تهران در روز جمعه.

“ترور قاسم سلیمانی و سقوط هواپیمای شد هر دو شوک به پاسداران. قاسم سلیمانی که یک ضرر بزرگ برای جمهوری اسلامی و سقوط این هواپیمای مسافربری را منفجر گارد کل اعتبار” گفت: سعید گلکار کارشناس نیروهای امنیتی و استاد علوم سیاسی در دانشگاه تنسی در Chattanooga.

سپاه که به منظور حفاظت از جمهوری اسلامی “را به نام تجاری جدید و بازسازی اعتبار خود را که طول می کشد زمان به خصوص با جمعیت آن رشد کرده است انتقادی از جمهوری اسلامی” گلکار گفت. “و در حال حاضر استراتژی است که برای رفتن به جنگ با ایالات متحده اما برای تست محدودیت های خود را گام به گام — و نه به نفس بیش از حد.”

که چالش در بخش سقوط خواهد کرد به Brig. ژنرال اسماعیل Qaani که جایگزین سلیمانی به عنوان فرمانده سپاه نخبگان سپاه قدس. او را مجبور به حفظ ایران برای نفوذ در منطقه و پرورش پروکسی گروه ها و شبه نظامیان طراحی و توسعه توسط سلف خود — اما بدون تحریک پرقدرت آمریکا واکنش.

توسط پله به عقب از درگیری سپاه قدس را فرصتی برای ارزیابی مجدد استراتژی خود را و تنظیم به رهبری جدید تحت Qaani, 62 که به گفته سلیمانی معاون و قبلا به کار گرفته شده در این نیرو روز به روز اداری امور تحلیلگران و مقامات گفت.

“این است که یک سازمان است که تکامل می یابد سازگار می آموزد و درس” گفت: آریان طباطبایی یک دانشمند علوم سیاسی در برامدگی لبه طبقات سنگ Corp. در واشنگتن است. او گفت: Qaani “خواهد بود کمی بیشتر پایین کلید” نسبت سلیمانی که برنده وضعیت مشهور با طراحی و اجرای یک استراتژی نظامی است که به کمک امن نقش ایران به عنوان یک قدرت منطقه ای است.

“او شده است بخشی از نیروی در حالی که برای او انجام بسیاری از چیزهایی که با پاسداران,” او گفت: از Qaani. “او در برخورد با هوش و با عملیات که موقعیت او را به خوبی.”

Qaani قبلی نمونه کارها شامل عملیات سپاه قدس ایران مرزهای شرقی از جمله در افغانستان و دیگر جمهوریهای آسیای مرکزی. این بدان معناست که Qaani می تواند راحت تر با استفاده از افغانستان به عنوان یک محل برای حمله به نیروهای آمریکایی.

تحلیلگران و مقامات می گویند که او فاقد جاه طلبی جاذبه و اتصالات قوی از سلف خود است. به عنوان یک نتیجه, به گفته یک مقام رسمی در منطقه با آگاهی از این موضوع قدس نیروی قابل توجهی بوده است منصرف از نزنی بیشتر علیه ایالات متحده حداقل در حال حاضر.

Atta Kenare

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اعضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گوش دادن به یک سخنرانی در مجلس شورای اسلامی در تهران در سال 2018 است.

رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد هوش امور گفت: Qaani هنوز نمی توان به آزاد راه سلیمانی انجام هماهنگی جنگ و حملات در سراسر خاورمیانه و نشست به طور مستقیم با رهبران خارجی. سپاه قدس در این مقام گفته است که درد و رنج عاطفی و عملا و مهار خواهد شد تا Qaani بیشتر رشد می کند و اعتماد به نفس و مستقل است.

در ایران دستگاه امنیتی مبارزه در حال حاضر ممکن است در جریان کلیپ سپاه قدس را بال است. با توجه به گلکار انقلابی گارد مخفی ضد جاسوسی وزارت است به احتمال زیاد بررسی رخنه های امنیتی که منجر به سلیمانی را به قتل ماه گذشته در بغداد.

تنش بین ایران و ایالات متحده افزایش یافت و در سال های اخیر به عنوان برگ برنده دولت ایران تحت فشار به عقب برای حمایت از متفقین شبه نظامیان در مناطقی مانند عراق و سوریه و به ترک آن موشک بالستیک برنامه که کاخ سفید می گوید تهدید متحدان آمریکا در منطقه است.

در سال 2018 رئیس جمهور تهمت انصراف ایالات متحده از توافق هسته ای ایران زده با قدرتهای جهانی reimposing تحریم ها که برداشته شد و تحت قرارداد در ازای محدودیت هایی در تهران انرژی اتمی برنامه. از آن زمان به بعد دولت را مقصر ایران برای حمله تجاری و نفتکش در خلیج فارس و همچنین موشک حملات نیروهای ایالات متحده در عراق و پیچیده هواپیماهای بدون سرنشین و موشک عملیات هدف قرار دادن عربستان سعودی را به دولت و شرکت نفت در پاییز.

تصمیم ایالات متحده برای کشتن سلیمانی پس از یک حمله موشکی در یک پایگاه هوایی میزبانی نیروهای آمریکایی در عراق در استان کرکوک که به کشته شدن یک آمریکایی پیمانکار است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مقصر یک ایران-حمایت گروه Kataib حزب الله برای اعتصاب.

قتل های هدفمند سلیمانی به دنبال داشت مستقیم ایران حمله موشکی در پایگاه های میزبانی نیروهای ایالات متحده در عراق است. سپس آنها به عنوان آماده برای پاسخ پاسداران به ضرب گلوله یک اوکراین هواپیمای جت مسافربری اشتباه برای هواپیماهای دشمن و کشتن تمام 176 نفر در هیئت مدیره. این گروه را رد دخالت برای روز جرقه موج تظاهرات در شهرهاي ايران.

[صوتی به بیرون درز نشان می دهد که تهران می دانستند موشک آمار اوکراین هواپیمای جت مسافربری]

که بار دوم پاسداران مواجه اعتراضات گسترده در ماه های اخیر. در ماه نوامبر نارضایتی بیش از قیمت سوخت آب پز به تظاهرات ضد دولتی.

AP

معترضان نگه داشتن گل به عنوان گاز اشک آور شلیک شده توسط پلیس افزایش می یابد در یک تظاهرات در مقابل دانشگاه امیرکبیر در تهران به یاد قربانیان یک هواپیما اوکراین به ضرب گلوله توسط یک ایرانی موشکی در Jan. 11.

“برای افرادی مثل من که پشتیبانی نمی سلیمانی ما آنقدر عصبانی و ناراحت پس از سقوط هواپیما و سرکوب اعتراضات در ماه نوامبر گفت:” پریسا, 35, دارویی نماینده فروش در تهران. او کاهش یافته است به نام کامل او از ترس از اقدامات تلافی جویانه از نیروهای امنیتی.

“اما حتی کسانی که پشتیبانی سلیمانی اشتباه گرفته بودند پس از سقوط هواپیما و بسیاری خاموش شد یا احساس مانند آنها تا به حال به توضیح خود” پریسا گفت:, و اضافه کرد که شرکت هواپیمایی فاجعه نشان داد که انقلابی گارد “ندارد فن آوری نظامی.”

در پاییز هنگامی که در اوایل اعتراضات گشاد, تظاهرکنندگان شعار می دادند در برابر پاسداران و یکی از آن فرماندهان بود چاقو به مرگ در تهران, حومه, رسانه های محلی گزارش. ماه گذشته نقابدار کشته محلی فرمانده سپاه پاسداران بسيج نیروی شبه نظامی در جنوب غربی ایران است.

جمهوری اسلامی و پاسداران “بسیار نگران ناآرامی های داخلی. . . . شما نمی کردن و کشتن صدها نفر از مردم در 72 ساعت تعطیل اینترنت اگر شما اعتماد به نفس” علامه طباطبایی گفت: از تظاهرات در ماه نوامبر زمانی که دولت تحمیل یک پتو قطع اینترنت.

“هیچ یک از این فریاد که این یک سیستم سیاسی است که اعتماد به نفس را در خود دارد,” او گفت:.

با توجه به میثم Behravesh سابق امنیت مشاور سیاست در ایران, سپاه پاسداران “است که در مواجهه با یک پایگاه پشتیبانی مشکل اگر نه بحران در خانه به عنوان حتی هواداران و حامیان در حال دیدن خیلی فساد و سرکوب بی کفایتی.”

شرکت هواپیمایی فاجعه در خاص “مطرح شده سوالات جدی از شایستگی اعتماد و مشروعیت حتی میان جمهوری اسلامی هسته ای پشتیبانی پایه است که چرا بخشی از سپاه پاسداران شد و در نهایت مجبور به پاک آمده گفت:” Behravesh که در حال حاضر یک تحلیلگر در واشنگتن مبتنی بر ریسک سیاسی شرکت خلیج فارس وزارت امور خارجه تجزیه و تحلیل ترافیک.

هندریکس گزارش از اورشلیم. میسی رایان در واشنگتن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

ایران رای برای پارلمان جدید در انتخابات است که می تواند به نفع محافظه کاران

مغلوب ساختن پیشی جستن تحریم ها علیه ایران در حال کمک به سوخت جدید بحران پناهندگان در ترکیه

در ایران ممکن است به قهر در هر دو دولت و امریکا

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im