ایران پاسداران با استفاده از همه گیر برای تقویت گرفتن آن

هفته گذشته قدرتمند ایران به طور کلی رفت و در تلویزیون دولتی به یک فوق العاده ای ادعا می کنند: خود را نخبگان نظامی واحد پاسداران سپاه صاحب یک ماشین است که می تواند تشخیص coronavirus از 100 متر دور.

ژنرال حسین سلامی نمایش داده می شود “Mustaan” یک دستی ابزار شبیه یک بشقاب ماهواره ای و گفت: 80 درصد میزان موفقیت کمک خواهد کرد تا این کشور را coronavirus مصیبت. او آن را به نام “شگفت آور علمی پدیده است.”

ایران و مقامات بهداشت عمومی عنوان این ادعا بود که به طور گسترده ای تمسخر در رسانه های اجتماعی. هنوز سلامی TV زمین صرفا یک بیشتر تئاتری ارائه پیام است که ایران سخت است-خط حاکمان دنبال شده است برای ارائه در هفته های اخیر. این کشور نخبگان نیروی امنیتی است که به شدت ترویج خود را به عنوان ایران درست نگهبان در گیر یک ارائه دهنده از پزشکی, درمان, درمانگاه, امداد و کمک های اولیه و — گاه — حتی مشکوک “درمان” و رفع.

ایران را در زمره کشورهای سخت ترین ضربه از coronavirus با رسمی مرگ و میر بیش از 5000 شکل است که بسیاری از کارشناسان خارج از فکر می کنم بسیار طلب بخشایش ویروس درست تاثیر است. اما در حالی که شیوع این بیماری همچنان به تاخت و تاز کشور و اقتصاد آن به پاسداران و متحدان آن در حال تصرف فرصت های میان بحران خود را به گسترش در حال حاضر قدرتمند پایه در حالی که همچنین ترک خوردگی در نمایش عمومی از نارضایتی مقامات اطلاعاتی غربی و ایران گفته تحلیلگران.

حرکت به تحکیم قدرت دنبال یک رشته از بحران اخیر — از جمله سقوط از اوکراین هواپیمای غیر نظامی — که به چالش پاسداران شهرت هر دو در خانه و خارج از کشور بود و به نظر می رسد برای قرار دادن نیروی در پشت پا است.

اما در حال حاضر با حمایت صریح از رهبر جمهوری اسلامی آیت الله علی خامنه ای, ارتش, پاسداران و شبه نظامی بسیج به زور گرفته اند و فرمان از پاسخ این کشور به این بیماری همه گیر از جمله ساخت بیمارستان و اجرای قوانین قرنطینه.

آمریکا و مقامات اروپایی می گویند که امنیت شاخه’ پیشنهاد برای تسلط بیشتری در طول بحران به نظر می رسد در نظر گرفته شده در بخش برای بی اعتبار ساختن رئیس جمهور حسن روحانی که بیشتر در حد متوسط بوده است گسله توسط رهبران محافظه کار برای یک bungled پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر.

سپاه پاسداران نقش جدید می تواند ایران را ترک بیشتر بصورتی پایدار و محکم در دست virulently ضد غربی عناصر که به نفع بیشتر در مقابله و موضع نسبت به دشمنان از جمله آمریکا و اسرائیل و آمریکا و اروپا تحلیلگران می گویند.

“Covid-19 شتاب روند که مدتها پیش آغاز شد که ایران در حال گذار از استبداد مذهبی به استبداد نظامی” گفت: Karim Sadjadpour یک کارشناس مسائل خاورمیانه و عضو ارشد در موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی, یک, واشنگتن فکر می کنم تانک.

“هیچ کس از گفتن” نه “به ایران این روزها” Sadjadpour گفت.

[اسناد و مدارک ارائه نگاه اجمالی نادر به ایران در مبارزه با Covid-19]

سپاه پاسداران قدرت بازی می آید در زمانی که نیروی نخبگان خود مواجه شدید مالی و دیگر فشارهای.

انقلابی گارد برجسته ترین فرمانده ، ژنرال قاسم سلیمانی کشته شد در یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در ماه ژانویه و در صفوف آن شده اند ضربه سخت به خصوص توسط ویروس است که بیمار و یا کشته های متعدد رهبران و سربازان.

اما آسیب اقتصادی از شیوع تحویل داده شده به مراتب بیشتر ضربه با توجه به ایالات متحده آمریکا اروپا و مقامات امنیتی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد طبقه بندی ارزیابی.

اقتصاد ایران در حال حاضر ضرب و شتم توسط تحریم های ایالات متحده در حال حاضر وضعیتی وخیم از این ویروس را خرید اینترنتی. ماه گذشته مقامات درخواست 5 میلیارد دلار وام اضطراری از صندوق بین المللی پول برای کمک به جبران این تاثیر باعث یک تهدید فوری با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به استفاده از نفوذ خود در صندوق بین المللی پول برای جلوگیری از درخواست. ایران در امور اقتصادی و وزیر دارایی گفت که شیوع بیماری می تواند هزینه کشور به اندازه 15 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را.

بسیاری از پاسداران مالی شرکت — از جمله در ایران ساخت خودرو و صنايع نفت و گاز — را نیز گرفته بازدید مستقیم و ناگهانی کمبود پول نقد است که شروع به نزاع روابط با گروه اتحاد pro-شبه نظامیان ایرانی از لبنان و سوریه و یمن.

انقلابی گارد مشتق مقدار از درآمد خود را از نفت بیشتر از آن قاچاق و فروخته شده در بازار سیاه در سرپیچی از تحریم های بین المللی. اقتصاد ایران در حال حاضر در سقوط آزاد به دلیل در بخشی به سوء مدیریت و کاهش قیمت نفت و همچنین ایالات متحده محدودیت های تجاری. در ماه اکتبر صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد اقتصاد ایران خواهد بود کوچک با بیش از 9 درصد در این سال است.

جهانی گسترش ویروس شتاب کاهش تحریک یک سقوط در بازار نفت در سراسر جهان است.

به عنوان یک نتیجه پاسداران و خارجی آن عملیات بال های سپاه قدس شده اند مجبور به محدود کردن و یا توقف برخی از فعالیت های خود را از جمله در سوریه که در آن سفر پادشاه عربستان در حال کمک به بشار اسد اصلاح آخرین شورشی پایگاه در این کشور جنگ داخلی. رسانه های اجتماعی پست در هفته های اخیر را به تصویر کشیده مبارزان بودن مستقر به کارخانه برای دوختن فولاد ماسک و لباس.

پاسداران رهبران و حتی تبدیل آن به شبه نظامیان مشتریان برای درخواست کمک مالی ایالات متحده و مقامات اروپایی گفت. حداقل در برخی از شبه نظامیان به نظر می رسد سایش در شرایط جدید است.

“آنها نمی باید به عنوان مقدار پول نقد به دور” گفت: یک مقام اطلاعاتی اروپایی. شبه نظامیان در لبنان و دیگر کشورها خواسته شده است به “آیا جمع آوری اعانه و قیف پول به ایران سرویس امنیتی ساختار” این مقام گفت.

[در حال حاضر به پیوستن به covid-19 مبارزه: گروه های مسلح کارتل, باندهای]

با نفت سود خشک کردن تا رهبران گروه در حال تقلا برای پیدا کردن منابع جدید درآمد در ایالات متحده و اروپا مقامات و تحلیلگران گفت.

“آنها را به افزایش تلاش های خود را در قاچاق و جنایی دیگر [فعالیت] به پول” گفت: اروپا-بر اساس, ایران, تحلیلگر, که او نیز صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث حساس ارزیابی. “ایران تحت مقدار زیادی از استرس ناشی از تحریم ها ، در حال حاضر قیمت نفت و همچنین covid-19 در حال هدف قرار دادن آنها بسیار سخت است.”


[چگونه مقامات ایالات متحده مانع ایران را از دسترسی به پزشکی دنده برای pandemic]

در صفحه اصلی این بیماری همه گیر است و ایجاد فرصت های جدید است. در داخل ایران انقلابی گارد دستورات بسیج نیروی 90,000-قوی داوطلب گروه شبه نظامی است که پاسداران رهبران استفاده کرده اند به عنوان بدنساز به اجرای قرنطينه و همچنین ساخت مراکز درمانی. داوطلبان به طور سنتی مستقر شده اند به عنوان شوک نیروهای نظامی برای سرکوب اعتراضات در زمان ناآرامی.

در هفته های اخیر انقلابی گارد بال رسانه ترویج تصاویر از سربازان و اعضای بسیج انجام وظایف مانند غربالگری بیماران ضد عفونی فضاهای عمومی و راه اندازی موقت بیمارستان.

ماه گذشته مقامات در تهران با تایید افزایش قابل توجهی در دفاع و اجرای قانون هزینه های از جمله بودجه اختصاص داده شده برای پاسداران و بسیج داوطلبان.

“ممکن است که برخی از [این] افزایش هزینه خواهد شد به کارگردانی به سمت مقابله با این بیماری همه گیر از جمله از طریق بودجه ساخت و ساز به طور موقت در مراکز درمانی گفت: هنری, رم, یک, ایران, تحلیلگر در گروه اوراسیا.

“اما بودجه تصمیم گیری همراه با حملات اخیر نیروهای آمریکایی در عراق می فرستد یک سیگنال قوی به آمریکا و دیگران است که ایران نمی خواهد به دور از سرکوب های داخلی یا مداخله خارجی با وجود شدید بحران بهداشت عمومی” او گفت:.

هفته گذشته آیت الله خامنه ای اختصاص داده پاسداران در عین حال یکی دیگر مسئولیت: disbursing کمک به میلیون ها نفر از ایرانیان نیازمند. سلامی به طور رسمی راه اندازی شد “امام حسن” مرکز در مراسمی که سه شنبه گذشته گفت: پاسداران و بسیج نیرو توزیع بسته کمک به 3.5 میلیون نفر از شهروندان. “ما در حال افزایش قابلیت های نمایش درخشندگی و تمایز در مقایسه با کشورهای توسعه یافته” دولت-اجرای خبرگزاری مهر به نقل سلامی عنوان کرد و گفت.

[همه گیر است undercutting مغلوب ساختن پیشی جستن ‘حداکثر فشار’ کمپین]

سلامی پرده برداری از Mustaan ویروس-دستگاه تشخیص در یک رویداد جداگانه با ماسک ماندگاری بسیج رهبران روز بعد. یک بسیج گفت: دستگاه اختراع شده توسط بسیج و طراحی شده بود به نقطه coronavirus در هر نقطه در عرض 100 متر شعاع در عنوان کمی تا پنج ثانیه است.

پس از تظاهرات ایران را دولتی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی با انتشار بیانیه ای با اشاره به Mustaan تا به حال نشده است به طور رسمی تست شده و یا تایید شده است.

سعید گلکار یک دانشگاه تنسی در Chattanooga استاديار و متخصص در ایران نخبگان نیروهای امنیتی گفت: این حوادث نشان می دهد که پاسداران درک بحران به عنوان یک تهدید جدی نیاز جادویی رفع.

“امکان بی ثباتی سیاسی در ایران بشدت رو به افزایش است” گفت: گلکار نویسنده 2015 یک کتاب در بسیج. “آنها درک کنند که آنها نیاز به پیدا کردن راه هایی برای به دست آوردن حمایت به ویژه در میان فقرا و طبقات پایین مردم که بیشتر احتمال دارد شغل خود را از دست.”

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات