http://www.washingtonpost.com/video/world/video-shows-interaction-between-iranian-national-guard-us-navy-in-arabian-gulf/2020/04/15/08da803d-2151-4c18-862e-763f956e48a6_video.html

استانبول — بالا ايراني, عمومی هشدار داد ایالات متحده در روز پنج شنبه در برابر “رفتار خطرناک” در خلیج فارس گفت: نیروهای خود را هدف قرار دادن کشتی های نیروی دریایی ایالات متحده است که تهدیدی برای امنیت ملی.

“ما مصمم به دفاع از امنیت ملی ما [و] دریایی مرزهای” مسلح ، ژنرال حسین سلامی فرمانده ایران در سپاه گفت: در مصاحبه با تلویزیون دولتی ایران. او افزود که هر گونه عمل توسط نیروهای آمریکایی که نیروهای نظامی ایران و یا کشتی های غیر نظامی “خواهد بود ملاقات فوری و قاطع پاسخ.”

سلامی این اظهارات را یک روز پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال به کارگردانی نیروی دریایی ایالات متحده به “شلیک کردن و نابود کردن” ایران gunboats که “آزار و اذیت” آمریکا کشتی ها در خلیج فارس.

ارتش آمریکا گفت: کشتی های متعلق به ایران آمد خطرناکی به آمریکا کشتی ها در این منطقه در هفته گذشته.

سلامی روز پنج شنبه مقصر حادثه در نیروهای ایالات متحده را متهم کرده که آمریکا کشتی های “غیر حرفه ای و رفتار خطرناک است.”

[به روز رسانی های زنده: آخرین روز این بیماری همه گیر کوروناویروس]

برای چند دهه, خلیج فارس, که در آن ایالات متحده حفظ حضور نظامی قابل توجهی از جمله ستاد نیروی دریایی ناوگان 5 در بحرین شده است زمینه را برای نظامی برس و تهدیدات بین ایران و ایالات متحده است.

ایران بارها هشدار داده است که تحریم های ایالات متحده می تواند سریع تلافی جویانه محاصره تنگه هرمز در دهانه خلیج فارس بحرانی دریا لین نفت. ایران سریع قایق نیز باید نزدیک به نیروی دریایی ایالات متحده عروق در گذشته عمل می کند که پنتاگون موسوم به آزار و اذیت, اما بدون درگیری مستقیم صورت گرفته است.

اما در سال گذشته پاسداران گفت: آن را ازطریق یک نظارت ایالات متحده آمریکا بر تنگه. نیروهای ایرانی همچنین از کشف و ضبط یک انگلیسی-پرچم تانکر سال گذشته در پاسخ به یک ایرانی تانکر برگزار شد توسط انگلیسی سرزمین جبل الطارق. دو رگ بعدها منتشر شد.

انقلابی گارد هدایت تمام ایران کلید عملیات نظامی تحت اقتدار کشور را رهبر معظم آیت الله علی خامنه ای ، اما نگهبان را تحت تاثیر قرار شده است بیشتر تقویت طول coronavirus بحران که ادعا کرده بیش از 5000 زندگی در ایران با توجه به رسمی کشور مرگ و میر. بسیاری از کارشناسان خارجی می گویند واقعی شمارش می تواند بالاتر باشد.

گارد و داخلی آن شبه نظامی بسیج نیروی — ساخته شده امکانات پزشکی و سرب در اجرای اقدامات قرنطینه.

[اسناد و مدارک ارائه نگاه اجمالی نادر به ایران در مبارزه با covid-19]

انقلابی گارد برجسته ترین فرمانده ، ژنرال قاسم سلیمانی کشته شد در یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در ماه ژانویه و در صفوف آن شده اند ضربه سخت به خصوص توسط ویروس است که بیمار و یا کشته های متعدد رهبران و سربازان.

اما ضربات اقتصادی از این بیماری همه گیر و تحریم های بین المللی نیز زده اند به طور مستقیم در گارد.

نگهبان یک دست تقریبا در هر سطح از اقتصاد ایران — از جمله ساخت و ساز خودکار, دفاع, تولید و نفت — و می تواند ضربه به طور مستقیم از سقوط قیمت نفت و گسترده تر جهانی شوک از این بیماری همه گیر. در ماه اکتبر صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد اقتصاد ایران خواهد بود کوچک با بیش از 9 درصد در این سال است.

انقلابی گارد و خارجی آن عملیات بال های سپاه قدس شده اند مجبور به محدود کردن و یا توقف برخی از فعالیت های خود را از جمله در سوریه که در آن سفر پادشاه عربستان در حال کمک به بشار اسد اصلاح آخرین شورشی پایگاه در این کشور جنگ داخلی. رسانه های اجتماعی پست در هفته های اخیر را به تصویر کشیده مبارزان بودن مستقر به کارخانه برای دوختن فولاد ماسک و لباس.

Joby وارویک در واشنگتن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت ممنوعیت توضیح داد

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دانشمندان تنها می تواند صحبت می کنند اگر آنها پا خط

نقشه برداری از گسترش ویروس

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات