ایران و متحدان آن کشور برای مخالفت با طرح حک کردن اسرائیل و سرزمین های فلسطینی تبلیغ به عنوان یک ابتکار صلح توسط دولت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که کاخ سفید در شبه جزیره عربستان با استقبال از طرح بود که مونتاژ توسط رئیس جمهور در قانون و cenacolo از لابی در واشنگتن است.

حساب توییتر رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای اشاره کرد نظرات او بیش از 18 ماه پیش زمانی که Ivanka Trump شوهر, real estate توسعه دهنده قلمه Jared کوشنر برای اولین بار شروع به شعار صلح خاورمیانه ابتکار.

“اجازه دهید به رهبری آمریکا go blind, اما با اراده خدا آمریکا را شیطانی و بد سیاست فلسطین به نام معامله قرن هرگز موفق نخواهند شد,” او گفت: به نقل از. “این مسئله فلسطین هرگز فراموش نخواهد شد و قطعا ملت فلسطین و تمام ملت های مسلمان در برابر آنها ایستاده و ایستاده است برای این است.”

ایران که همراه با فلسطینی ها و بسیاری دیگر از بازیگران عرب بود و از سمت چپ از مشاوره در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با این طرح دارای سابقه با استفاده از پروکسی برای خرابکاری در تلاش برای پیاده سازی آمریکایی طرح های در منطقه از جمله در لبنان در سال 1980 اسرائیل و فلسطین در 1990s و عراق در 2000s و سوریه و یمن در 2010s.

اصطلاح “معامله قرن” ستایش بود توسط بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل که با حضور سهشنبه رونمایی از این طرح گفت: این یک “معامله بزرگ برای اسرائیل و یک معامله بزرگ برای صلح”.

در یک نشست خبری در روز چهارشنبه دیوید فریدمن سفیر آمریکا در اسرائیل اصرار داشت: “این یک کمی زود سنج فلسطینی واکنش است.”

اما پاسخ منفی بود سریع و گسترده به همان اندازه رد متعدد گروه های فلسطینی در, نادر, نشان از وحدت است.

محمود عباس و سر از رقیب حماس, گروه شبه نظامی اجرا می شود که از غزه به شدت رد معامله به عنوان “مزخرف” برگزار شد و نادر جلسه مشترک به بحث در مورد پاسخ خود را.

“من می گویند به تهمت و ادعاهای نتانیاهو در بیت المقدس است نه برای فروش, همه حقوق ما نه برای فروش و نه برای چانه زنی” آقای عباس روز سه شنبه گفت:. “و خود را در مقابله با این توطئه خواهد شد.”

سامی ابو زهری حماس افزود: “مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه تهاجمی است و آن را جرقه بسیاری از خشم.”

معامله به اسرائیل کنترل کامل بر رقابت شهر اورشلیم به جای ارائه فلسطینی ها یک سرمایه در حومه شرقی این شهر که در پشت اسرائیل را بحث امنیتی دیوار.

آن را نیز اجازه می دهد تا به اسرائیل ضمیمه استراتژیک منطقه دره اردن در امتداد مرز با اردن و همچنین تقریبا تمام شهرک های یهودی نشین در کرانه که غیر قانونی تلقی تحت قوانین بین المللی.

به گفته آقای مغلوب ساختن پیشی جستن, نقشه دولت فلسطینی در ضمن تشکیل شده است بخش هایی از غرب بانک متصل شده توسط راهروها و همچنین محاصره غزه تحت محاصره و خاک در جنوب نوار خواهد بود که در بیش از یک مبادله زمین.

این طرح را انکار حق بازگشت پناهندگان فلسطینی به سرزمین آنها فرار کرد و یا مجبور شدند از چندین دهه پیش است که در حال حاضر در داخل اسرائیل است.

آن را می گوید که اسرائیل حفظ امنیت مسئولیت دولت آینده فلسطین که تا به حال به demilitarised.

آقای فریدمن اصرار داشت به خبرنگاران گفت که “واکنش از منطقه شده است فوق العاده سازنده.”

اما فوری مخالفت با معامله برش در سراسر فرقهای و سیاسی تقسیم کرده اند که لرزاند خاورمیانه برای سال.

هر دو طرف در آستانه سال جنگ ایران-حمایت حوثیها و بین المللی به رسمیت شناخته شده و دولت با حمایت عربستان سعودی را محکوم کرد این طرح است.

معامله شد قابل پیش بینی ناودان ایران و متحدان مانند لبنان و شبه نظامیان شیعه حزب الله بلکه عراق بالا مذهبی شیعه اقتدار آیت الله العظمی علی سیستانی در نظر گرفته دشمن از تهران که خواستار آن است که بیت المقدس “بازگشت به حاکمیت از آن فلسطینی صاحبان مهم نیست که چه مدت آن طول می کشد” و همسایه اردن سرسخت و سنی تحت سلطه آمریکا که میزبان میلیون ها نفر از پناهندگان فلسطینی و امضا قرارداد صلح با اسرائیل در سال 1994.

وزارت خارجه قطر که میزبان اصلی پایگاه نظامی آمریکا گفت: این توافق باید شامل حق بازگشت و حق برخورداری از یک کشور مستقل در مرزهای سال 1967 در غیر این صورت “صلح نمی تواند پایدار’.

عضو ناتو ترکیه که متهم شده است با اسرائیل از حمایت از حماس هشدار داده است که معامله را به هم بزنید درگیری در مشکل منطقه است.

“این طرح الحاق یک طرح است که با هدف کشتن راه حل دو کشور و سرقت سرزمین های فلسطینی,” وزارت امور خارجه ترکیه گفت.

تعداد کمی از بازیکنان در میانه دقیق که چگونه آنها را در مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن طرح که اسرائیل امیدوار است به سرعت به جلو با الحاق بخش هایی از کرانه باختری به عنوان اوایل هفته آینده.

اما وزیر خارجه ایران محمد جواد ظریف گفت که او امیدوار اعلام خواهد به عنوان “یک بیدارباش برای همه مسلمانان که پارس تا درخت اشتباه” نشان می دهد تهران ممکن است استفاده از منفور طرح به شلاق ضد آمریکایی تمایلات در منطقه است.

ایران درخواست کرده است نیروهای ارتش آمریکا از خاورمیانه برای سال تشدید آن دسته از تماس های زیر 2 ژانویه ترور پاسداران فرمانده قاسم سلیمانی در یک حمله هوایی.

برخی از مقامات غربی و کشورهای عربی خواست رهبری فلسطینی به رد توافق آشکار و به جای در نظر گرفتن پیشنهادات

وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab آن را به نام یک “پیشنهاد جدی بازتاب گسترده زمان و تلاش” و خواست همه طرف به آن “واقعی و عادلانه در نظر گرفتن”.

این تکرار توسط عربستان سعودی امارات متحده عربی و مصر که گفت که این طرح ارائه شده یک “نقطه شروع مهمی” برای بازگشت به مذاکرات است.

هر سه کشور دارای روابط نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن از خانواده و سرمایه گذاری سیاسی و مالی در کاخ سفید به چشم پوشی از حقوق بشر نگرانی از جمله آدم ربایی, شکنجه, قتل, تجزیه و ناپدید شدن واشنگتن پست مقاله نویس جمال Khashoggi در دست عربستان از فعالان دادگاه از شاهزاده محمد بن سلمان.

نتانیاهو: اسرائیل و رهبر به طور رسمی به اتهام فساد پس از حذف پیشنهاد برای ایمنی

مصر که رهبر مصر وخیم شد شرح داده شده توسط Mr مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “مورد علاقه دیکتاتور” خواهان “باز کردن کانال های گفت و گو” برای فعال کردن بیشتر بحث روی این طرح است.

“مصر خواستار دو احزاب مربوطه به انجام دقیق و کامل نظر از ما چشم انداز برای رسیدن به صلح و باز کردن کانال های گفت و گو در زیر ما نظارت برای از سرگیری مذاکرات” گفت: بیانیه ای از وزارت امور خارجه.

تحلیلگران در توصیف این تاییدیه توسط کشورهای عربی به عنوان یک راه برای ادامه بازی یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که بارها نشان داده از آن است که قادر به دستکاری توسط قدرت های خارجی.

“کشورهای عربی حمایت این طرح بعید است که به آن فکر می کنم شانس موفقیت” HA Hellyer یک محقق در موسسه سلطنتی خدمات امارات و موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی گفت: مستقل.

“آن را محتمل تر این است که در مورد موقعیت vis-a-vis آینده درگیری با ایالات متحده است.”

در ضمن بزرگان ائتلافی از رهبران جهان تاسیس اواخر آفریقای جنوبی و رهبر ضد آپارتاید پیشگام نلسون ماندلا هشدار داد که آمریکا پیشنهاد “را به یک راه حل دو کشور غیر ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de