روی عرشه ناو یو اس اس ترومن — یک ماه پس از ایالات متحده حمله که به کشته شدن ایران مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی نظامی ایران است که دیگر در اوج جنگ جای پای اما ایالات متحده همچنان به بریس برای بیشتر تلافی ارشد نظامی رسمی روز یکشنبه گفت.

ژنرال کنت “فرانک” مکنزی که ریاست فرماندهی مرکزی ایالات متحده گفت: “ایران تا به حال “د-تشدید” آن موشک های بالستیک نیروی آورده و از آن دفاع هوایی نیروهای بازگشت به “حالت عادی از آمادگی” پس از آن حملات تلافی جویانه در پایگاه های مسکن نیروهای ایالات متحده در عراق است.

زبان در طول سفر به یو اس اس ترومن یک هواپیمای آمریکایی حامل انجام عملیات در شمال دریای عرب مکنزی گفت که ایران نیروهای دریایی نیز تا به حال نمایش داده شده یک “نسبتا عادی” سطح فعالیت در هفته های اخیر.

مقامات آمریکایی ابراز نگرانی درباره حملات بیشتر از ایران از Jan. 7 موشک بالستیک حملات در عراق است. کسانی که به حملات, برای اولین بار مستقیم و آشکار حمله نظامی توسط دولت ایران نه کشتن هر سرباز ایالات متحده اما منجر به موجی از صدمات ناشی از ضربه مغزی.

مقامات ایالات متحده نیز سرزنش ایرانی-مرتبط با شبه نظامیان برای در مقیاس کوچکتر موشک و یا خمپاره حمله به امکانات آمریکا در عراق پس از آن.

مکنزی گفت به اعتقاد او ایران شد و هنوز هم “هضم” تاثیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به کشتن سلیمانی یک چهره بی نظیر نفوذ آنها به مقامات ایالات متحده را به عنوان ابزاری در رشد ایران در شبکه تروریستی پروکسی گروه در سراسر خاورمیانه است.

رئیس جمهور تهمت که شناسایی ایران به عنوان یک تهدید عمده برای ایالات متحده کشیده قبلی دولت ایران و قرار است تهران به “حداکثر فشار کمپین” است که شامل مجازات تحریم.

“من فکر می کنم ایران دیده است که ما خواهد شد و ما در حال حاضر به اقدام در خود ما منافع” مکنزی گفت. “ما در حال رفتن به بی وقفه بود گیرنده از اعمال خود.”

برخی از متحدان آمریکا می ترسید که سلیمانی اعتصاب خواهد نکته این منطقه را به بی ثباتی و درگیری است.

در طول یک شبه مراجعه به حامل مکنزی صحبت با فرماندهان ملوانان و هوانوردان در مورد هدف خود از بازداری بیشتر ایران اقدامات علیه ایالات متحده و شرکای آن است.

حامل است که در میان اضافی دارایی های نظامی مکنزی امن برای منطقه خود را از فرمان پس از بهار گذشته در میان حوادث است که مقامات نظامی توصیف ایران به عنوان اقدامات تحریک آمیز. آن را به ارمغان می آورد با آن حدود 5000 نفر پرسنل و یک سوار air wing مباهات بیش از 70 هواپیما از جمله اف-18 سوپر هورنت و EA-18G Growlers. دیگر کشتی های عامل با ترومن گل سرسبد برای نیروی دریایی حامل اعتصاب گروه هشت شامل ناوشکن و رزمناو.

صحبت به ملوانان در روز شنبه از طریق کشتی های گسترده ای-بلندگو سیستم مکنزی خطاب مداوم تنش با ایران است. “شما اینجا هستیم زیرا ما نمی خواهیم جنگ با ایران,” او گفت:. “من ممکن است نیاز شما را به مبارزه با. من امیدوارم که من ندارم.”

“اما یک چیزی که من می دانم برای مطمئن فقط از آنچه که من دیده ام تا کنون این کشتی و خدمه این هوا بال آماده خواهد شد اگر من به تو نیاز دارم” او گفت:.

سروان. Kavon “Hak” Hakimzadeh که دستورات یو اس اس ترومن گفت: کشتی ساخته شده بود آماده سازی برای انجام عملیات زیر سلیمانی اعتصاب بود اما نه دستور به انجام این کار.

ترومن که خانه خود را ترک بندر در ویرجینیا در ماه نوامبر انجام تمرینات آن را به عنوان هدایت آبهای سواحل شبه جزیره عربستان.

در حالی که ایران انجام داده است هیچ اصلی حملات مستقیم از حملات موشکی مقامات ایالات متحده می گویند آنها بر این باورند که ممکن است اقدام به انجام این کار در تاریخ بعد. مکنزی گفت: این در حالی است که معلوم نیت ایران در این لحظه.

“شما می دانید, ما رفت و از طریق یک دوره آرام قبل از آرامکو حمله در ماه سپتامبر. و من همیشه به یاد داشته باشید که زمانی که من فکر می کنم در مورد ایران توانایی برای عمل” گفت: با اشاره به پررنگ موشک و حمله هواپیماهای بدون سرنشین در عربستان تاسیسات نفتی است که واشنگتن و ریاض سرزنش در تهران. “که بسیار در ذهن من به عنوان من فکر می کنم در مورد آنچه که آنها قادر به انجام زمانی که آنها ممکن است آن را انجام دهد و به همین دلیل آنها ممکن است آن را انجام دهد.”

Hakimzadeh که متولد ایالات متحده نقل مکان کرد و به ایران به عنوان یک فرزند جوان قبل از بازگشت پس از انقلاب 1979 گفت: فرهنگی آشنایی و مهارت های زبانی ممکن است یک دارایی در زمانی که ارتش آمریکا افزایش مییابد تمرکز خود را بر ایران است.

“این احتمالا به من می دهد یک کمی . . . [از] فرهنگی بینش را به آنچه 80 میلیون مردم فکر می کنم” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im