آیفون SE: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد اپل آخرین تلفن

این آیفون SE. این نام برای اولین بار در بهار سال 2016 زمانی که شاسی های قبلی آی فون, آی فون 5s بسته بندی شده بود, با, پس از آخرین پردازنده های. آن را نیز ارزان تر از هر یک از گوشی های دیگر در اپل محدوده. اپل به دنبال همان مسیر اینجا.

این گوشی جدید به نظر می رسد بسیار شبیه به آیفون 8 با 4.7 در نمایش ID لمسی شیشه ای برای شارژ بی سیم. آیفون 8 و آیفون 8 به علاوه بازنشسته خواهد شد بنابراین این تبدیل خواهد شد مقرون به صرفه ترین آیفون در محدوده. وجود ندارد به علاوه نسخه از آی فون SE, چرا آی فون SE تلقی می شود مانند یک اندازه مناسب برای دست.

ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون از برخی از لینک ها در این مقاله, اما ما هرگز این اجازه را به ما نفوذ محتوا.

آخرین پردازنده

که در آن آی فون 8 A11 Bionic تراشه برای اولین بار دیده می شود در ماه سپتامبر سال 2017, این گوشی جدید دارای آخرین چیپ A13 مصنوعی که قدرت آخرین گل سرسبد آی فون 11 و آی فون 11 Pro برای گوشی های و که تا 40 درصد سریع تر از آیفون 8. به این ترتیب این احتمال این است که قدرتمند ترین کوچک روی صفحه نمایش تلفن شما می توانید خرید.

دوربین

مانند آی فون 8 و آیفون XR این است که یک دوربین آیفون. اما پیشرفت های ساخته شده ممکن است بسیار قوی تر A13 Bionic تراشه معنی است که این پیشرفته ترین تنها-سیستم دوربین بر روی آی فون است.

این پیشرفت بیشتر شامل دقیق خودکار تعادل رنگ سفید از آی فون اصلی SE, فوکوس خودکار بسیار سریع تر و zero shutter lag.

بهتر است حتی از آیفون XR پس از آن که گرانتر تلفن. وجود دارد حتی بهبود در جلوی دوربین, دوباره, با تشکر به طور قابل توجهی بهبود قدرت پردازش به طوری که با وجود پیشرفته تر حالت عمودی از جمله ویژگی های تمام از اپل پیشرفته تکنیک های نورپردازی برای حالت عمودی.

شده اند وجود دارد بسیاری از پیشرفت های پس از آی فون اصلی SE یا آی فون 8 که این گوشی جایگزین مانند بهتر HDR بیشتر پیچیده محاسباتی عکاسی و بیشتر.

این اولین بار است که در آی فون با 4.7 در صفحه نمایش است که وجود دارد تثبیت کننده تصویری در جلوی دوربین بیش از حد.

عمر باتری

انتظار این است که این می شود همان است که در آی فون اصلی 8. آن را بی سیم شارژ می شود و می تواند سریع شارژ.

ویژگی های دیگر

آی فون جدید SE Wi-fi 6 برای سریع اتصالات که نبود بر روی آی فون اصلی SE به عنوان اپل پرداخت اکسپرس حمل و نقل.

قیمت

آی فون اصلی SE هزینه £379 یا $399 در ایالات متحده است و فقط 16GB از ذخیره سازی. این یکی قابل ملاحظه ای پیشرفته تر و با 64GB ذخیره سازی هزینه £419. در دسترس برای قبل از سفارش از روز جمعه آن را در فروش از جمعه آینده 24 آوریل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات