آیفون SE 2 تاریخ انتشار: جدید اپل قیمت پایین تر گوشی ‘به وارد زودی” با وجود coronavirus مشکلات

اپل در حال آماده سازی برای راه اندازی یک جدید, کم هزینه, تلفن, با توجه به گزارش های مختلف.

این شرکت در حال برنامه ریزی برای فاش کردن این گوشی در پایان ماه مارس – با وجود نگرانی که گسترش coronavirus می تواند منجر به کم عرضه اپل.

اپل تا به مدت طولانی است که شایعه کار بر روی یک گوشی جدید شناخته شده به عنوان آی فون SE 2 و یا آی فون 9 که بسته قطعات جدید به یک طراحی و فروش برای ارزان تر از آن گوشی های موجود.

در حال حاضر شایعات متعدد نشان داده اند که راه اندازی برنامه ریزی شده است به اتفاق می افتد در ماه آینده در یک رویداد خاص اختصاص داده شده به تلفن.

و همچنین به عنوان گوشی جدید راه اندازی می آیند در کنار یک جدید 13 اینچی مک بوک ایر و انتقالها که به مردم اجازه می دهد برای پیدا کردن اشیاء گم شده. این شرکت تا به حال بوده است شایعه به راه اندازی یک جدید iPad Pro, اما که می تواند در برخورد با مشکلات با عرضه است.

اپل در حال حاضر گفت که گسترش coronavirus است به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار کسب و کار خود را با چین به عنوان یک بازار عمده هر دو در خرید و ساخت اپل. که تا به حال منجر به پیشنهادات که آیفون SE 2 می تواند به عقب رانده بیشتر در سال تا زمانی که اپل می تواند بیشتر از گوشی های تلفن.

اما بلومبرگ گزارش کرده است که راه اندازی شده است هنوز هم در حال پیشرفت به عنوان برنامه ریزی شده با وجود تاثیر spreadly بیماری است. آن گفت که این گوشی هنوز هم در مسیر به راه اندازی در مه, اما این طرح به انجام این کار شد “مایع”.

این بیماری می تواند این آمار یک برنامه ریزی جدید iPad Pro که برنامه ریزی شده برای نیمه اول سال اما می تواند ضربه یا با تاخیر در راه اندازی و یا حمل و نقل محدودیت های زمانی که آنها منتشر می شوند.

اپل برگزار شد راه اندازی حوادث در ماه مارس در گذشته که اجازه می دهد تا آن را به فاش کردن محصولات به دور از انظار داده شده به نرم افزار در تابستان و پس از آن جدید اپل در پاییز. آی فون اصلی نازل شد در یک رویداد در مارس 31, 2016.

آیفون SE 2 شایع است به قرض گرفتن از آیفون 8 طراحی خارجی اما اضافه کردن جدیدتر اجزای آن اجازه می دهد به نگه دارید تا با بیشتر گوشی های مدرن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de