آیفون: اپل قصد دارد ‘periscope لنز برای گوشی جدید, شایعات می گویند

اپل در حال برنامه ریزی برای اضافه کردن یک “periscope” لنز به آن آینده اپل با توجه به شایعات جدید.

چنین فن آوری اجازه می دهد تا مقدار زیادی از زوم تا پنج برابر – بدون حجیم زیادی تجهیزات نوری است که معمولا نیاز به انجام این کار در با کیفیت بالا.

آن را در حال حاضر شده است یکپارچه به گوشی از شرکت هایی مثل هواوی و سامسونگ است اما در عین حال دیده می شود در اپل خط.

در حال حاضر این شرکت تنظیم شده است به دنبال معرفی تکنولوژی به آن گوشی در سال 2022 با توجه به جدید شایعه از قابل اعتماد اپل تحلیلگر مینگ چی Kup و گزارش در سایت از جمله 9to5mac.

Periscope لنز استفاده نکنید معمول لنز بزرگ است که خواهد شد مورد نیاز برای چنین زوم در دوربین های سنتی. به جای آنها استفاده از آینه و منشور به منعکس کننده نور در اطراف دستگاه با استفاده از فضای داخل گوشی اما نه با اضافه کردن فله به تلفن.

تظاهرات از چنین فن آوری نشان داده اند که چگونه از آن است که قادر به تولید مقدار قابل توجه از زوم بدون هر گونه تخریب کیفیت.


اپل و معرفی یک لنز زوم با آن آیفون 7 به علاوه زمانی که به آن اضافه شده است دو بار لنز زوم. آن را نگه داشته است که در اطراف لنز در بسیاری از گوشی های پس از.

شرکت های دیگر اضافه شده قابلیت اضافی با Huawei 10 برابر زوم باقی مانده دراماتیک ترین اپل رقبا. اما اپل است افزود: هر بیشتر به قابلیت های هر یک از آن گوشی.

به جای آن منتقل شده است و راه دیگر آن جدیدترین گوشی های ارائه 0.5 بار قابلیت زوم که در نظر گرفته شده اجازه می دهد تا مردم به زوم کردن و دریافت جزئیات به تصاویر که معمولا در غیر این صورت توان نابود و لگدمال شده است. آخرین آی فون 11 نرم افزار شامل سه لنز – یکی برای زوم و یکی برای اضافه عرض – اما آیفون ارزان 11 شامل نمی شود هر گونه لنز زوم در همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im