آیفون 12: جدید اپل گوشی می تواند با تاخیر توسط coronavirus گزارش ها نشان می دهد

اپل جدید اپل می تواند به تاخیر افتاد با شیوع کروناویروس با توجه به گزارش.

این شرکت شایعه به برنامه ریزی اصلی راه اندازی این سال: یک مدل ارزان تر به عنوان آی فون 9 است که انتظار می رود بعد از این ماه و پس از آن حق بیمه بیشتر گل سرسبد مدل شناخته شده به عنوان آی فون 12 در ماه سپتامبر.

اما هر دو راه می تواند تحت فشار قرار دادند به دلیل تاخیر ناشی از شیوع این بیماری گزارش پیشنهاد کرده اند.

بیش از آخر هفته بلومبرگ گزارش داد که بانک مرکزی آمریکا تحلیلگران پیشنهاد کرده اند که آیفون 12 — شایعه به یک میزبان از ویژگی های جدید از جمله 5G برای اولین بار در آیفون — می تواند به تاخیر افتاد. از راه اندازی می تواند تحت فشار قرار دادند تا آنجا که یک ماه گفته تحلیلگران با استناد به زنجیره تامین ،

اگر آی فون 12 راه اندازی است تحت فشار قرار دادند پشت یک ماه پس از آن می تواند در دسترس باشد تا پایان اکتبر یا حتی بعد از آن در بازارهای دیگر.

راه اندازی آی فون 9 یا SE 2 همچنین می تواند با تاخیر چند ماه. چند شایعات پیشنهاد کرده بود این برنامه ریزی شده بود رونمایی شود در یک رویداد راه اندازی در پایان ماه مارس پیش از به احتمال زیاد تاریخ انتشار مدت کوتاهی پس از.

در حال حاضر این گوشی می تواند به تاخیر افتاد “چند ماه” به گفته تحلیلگران.

مسائل ناشی بودن هر دو را با مسائل مربوط به عرضه به دلیل بیماری بلکه به دلیل تقاضای ضعیف به عنوان ویروس گسترش در سراسر جهان, تحلیلگران نوشتن.

این شرکت همچنین گزارش مشکلات به دلیل مهندسین خود قادر به سفر به کار با تولید کنندگان در گوشی های جدید. شیوع این بیماری است در این زمان از سال زمانی که کارکنان اپل معمولا نهایی کار مهندسی قبل از این گوشی به تولید انبوه در دسترس خواهد بود در تعداد کافی پیش از انتشار بعد از آن در سال.

در روزهای اخیر اپل قیمت سهام گرفته شده سنگین بازدید نگرانی در مورد مشکلات ناشی از کوروناویروس. در میان شرکت های فن آوری اپل به خصوص تحت تاثیر مسائل در چین پس از آن مانند یک بازار بزرگ برای ساخت و خرید آن گوشی های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>