برنی ساندرز معتقد است سال 2020 در حال رفتن به او.

و در آیووا بسیاری از هزاران نفر از مردم با او به توافق برسند.

در روز شنبه تا 3000 از آنها جوان و پیر و متنوع بسته بندی شده به این شهر بزرگترین محل به سر و صدا حمایت خود را به عنوان سناتور کهنه و frontrunner استدلال در این سال بود که مهم ترین انتخابات در تاریخ مدرن است. او گفت: کشور نمی تواند اجازه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در خدمت چهار سال دیگر.

“رسانه ها در پشت اتاق است و نه فقط از امریکا است. آن را از در سراسر جهان,” او گفت:. “جهان در حال تماشای اگر مردم آیووا در حال آماده به ایستادن برای عدالت است. جهان در حال تماشای برای دیدن اگر مردم آیووا در حال آماده شده برای ایجاد یک اقتصاد است که کمک می کند تا همه مردم نه فقط یک درصد است.”

وی افزود: “این همه آغاز می شود در آیووا دو روز از در حال حاضر. و من اینجا هستم تا به شما بپرسید بسیار متواضعانه برای حمایت خود را در جلسه شب.”

آن را به خوبی ممکن است این سناتور ورمونت زمان چهار سال پیش. نوشته شده توسط هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی عملا قبل از مسابقه آغاز شده بود به او زد او را به کمتر از نیم درصد در آیووا و رفت تا او را شکست 60 – 37 در دولت دوم به رای, New Hampshire. او ادامه داد: به فشار خود را تمام راه را در تابستان به دلیل خودداری از تعلیق مبارزات انتخاباتی خود.

بعد از آن ظهور کرد – با تشکر به ایمیل ظاهرا به دست آمده توسط هکرها و منتشر شده توسط ویکی لیکس – که برخی از مقامات در ظاهرا بی طرف کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) بودند و در حمایت از او و کار در برابر او. وحی بیشتر مسموم رابطه بین دو اردوگاه و آقای ساندرز’ ارتباط با تأسیس این حزب که نامزدی او به دنبال.

چهار سال در, آقای ساندرز’ قایق مترقی سیاست تا حد زیادی همان – او پیشنهاد جهانی بهداشت شهریه دانشگاه آزاد انتقال به سبز و کم کربن اقتصاد عدالت کیفری اصلاحات و فدرال حداقل دستمزد.

در سن 78 سبک او در بیخ اشاره سیخ زنی و صدای او گاهی اوقات به غرغر کردن – است و نه تغییر می یابد.

در عین حال دو چیز قابل توجهی منتقل کرده اند. اولا در آنچه در حال حاضر شمارش به عنوان پیروزی برای یک بار شهردار Burlington, بسیاری از به ظاهر پرت سیاست های اتخاذ شده توسط بسیاری از نامزدهای دیگر به عنوان موقعیت ترقی خواهان از جمله اسکندریه Ocasio کورتز و Ilhan عمر دومی از آنها بود در این مرحله در سدار رپیدز تبدیل به صعودی.

دوم این است که آقای ساندرز است که دیگر ناشناخته خارجی; ترین نظرسنجی اخیر توسط نیویورک تایمزقرار داده و او را در مشترک مقام اول در آیووا با جو بایدن و دوم سراسر کشور به معاون سابق رییس جمهور و به دنبال الیزابت وارن و پیت پیت Buttigieg.

جو روگان می گوید او را که احتمالا رای’ به صورت برنی ساندرز

ربکا Hovde گفت: یکی از دلایل او آنجا بود به او نشان می دهد برای حمایت از سناتور بود چرا که او به افشای ناعادلانه بالا بودن هزینه های شارژ توسط یک شرکت دارویی برای پزشکی او نیاز به یک بیماری نادر است.

یکی در سه میلیون نفر از مردم رنج می برند از Lambert-ایتون myasthenic سندرم (LEMS) یک اختلال خود ایمنی است که باعث خستگی و ضعف است. در حالی که این قرص که او نیاز به چهار روز هزینه فقط ده سنت را که او پس از دریافت به صورت رایگان کاتالیست دارویی که خریداری آمریکا حقوق به مواد مخدر, می خواستم به شارژ سالانه مبلغ 375,000.

“او رفت و به آنها و به نام آنها گفت:” خانم Hovde زندگی می کند که در Wellman, 50 مایل از سرو رپیدز.

Aliah رو و سارا Ledesla هر دو 19, رانده بود نه ساعت از آرکانزاس برای حضور در این تجمع در ایالات متحده سلولی مرکز که همچنین شامل یک عملکرد نیویورک-بر اساس گروه خون آشام های آخر هفته.

“او است نه متعلق به هر کسی است. او نه انجام آن را برای خود گفت:” Ms رو.

Ms Ledesla ادعا کرد آقای ساندرز تنها نامزد به دنبال ساخت متنوع ائتلاف که به نمایندگی از بخش های مختلف جامعه است. هر دو گفت: آنها فکر می کردند او می تواند شکست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و سن و سال او بود و نه یک موضوع است.

آقای ساندرز مطرح شده پول بیش از هر یک از رقبای دموکرات در سه ماهه آخر سال 2019 و به شدت سرمایه گذاری در یک عملیات زمینی در یمن حمایت داوطلبان از سراسر کشور. او ادعا کرد که حامیان او تا به حال زدم در 500,000 درب در آیووا به تنهایی. جمعیت این ایالت فقط 3.1 m.

چهار سال پیش تعدادی از کسانی که حضور آقای ساندرز’ حوادث در آیووا و در جای دیگر تکبر در این سوال که آیا آنها به حمایت از خانم کلینتون اگر او نامزد. یک شماره گفت: دوم خود انتخاب خواهد بود آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آنها معتقد بود و به همین ترتیب نه-خرید و مایل به حقیقت را بگویید.

این نفرت و بیزاری نسبت به خانم کلینتون باقی مانده است. روز جمعه یکی دیگر از آقای ساندرز حامیان مجلس نمایندگان رشیدا Tlaib رهبری booing خانم کلینتون در یک مبارزه انتخاباتی در Clive, Iowa.

هنوز چند در روز شنبه تجمع که همچنین شامل یک آدرس کورنل وست به نظر می رسد به هر گونه عشق برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. بلکه آنها گفت: دموکرات ها بود نابخردانه او دست کم گرفت و آن را در حال حاضر حیاتی او را شکست.

“خود را با کمک ما قصد داریم به شکست این خطرناک جمهور و به همین دلیل ما در حال رفتن به او را ضرب و شتم است چرا که ما در حال ساخت بزرگترین رای دهندگان به نوبه خود در تاریخ گفت:” آقای ساندرز.

او گفت: “اگر وجود دارد کم رای دهندگان به نوبه خود به ما از دست بدهند. اما اگر ما یک رای دهندگان به نوبه خود ما در حال رفتن را به نفع خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de