دموکرات ها گفته اند که آنها برنامه ریزی برای انتشار بیشتر, اما نه همه – از تاخیر در نتایج آیووا قفقاز توسط 4 بعد از ظهر به وقت محلی.

در یک اطلاعیه که تهدید برای اضافه کردن به سردرگمی بیشتر به رای گیری در آیووا از مقامات حزب دموکرات آیوا گفت: این امید را به مردم 50 درصد از نتایج 4 بعد از ظهر به وقت محلی. (5pmEST)

“ما در حال رفتن به انتشار اکثریت نتایج است که ما با 4pm,” حزب رئیس Troy قیمت گفت: انتخاباتی در یک کنفرانس تلفنی در صبح روز دوشنبه.

او گفت حزب بود “جمع آوری کاغذ پرونده از بیش از 1600 انجمن سایت “به مطمئن شوید که ما باید تمام اطلاعات مستند در محل”.

او افزود: “ما می خواهید برای دریافت برخی از نتایج وجود دارد.”

اعلام این خبر پس از یک شب از هرج و مرج و خجالت برای دموکرات ها در مورد آنچه قرار بود به یک ویترین برای حزب به عنوان آن برگزار اولین رای خود را در سال 2020 چرخه.

اما به دقیقه کشیده به ساعت در شب دوشنبه و با هیچ نتیجه ای در بینایی و داوطلبان مشتاق به گرفتن پرواز به نیوهمپشایر و ادامه مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری خطاب به هواداران بدون دانستن دقیقا چگونه به خوبی آنها را انجام داده بود.

چند تن از آنها – از جمله برنی ساندرز – ادعا کرد برخی از مرتب کردن بر اساس از پیروزی در این مسابقه است که به طور گسترده ای تماشا و معمولا برنده مبارزات تقویت آنها به عنوان سر به نیوهمپشایر و کارولینای جنوبی و نوادا.

آن را به عنوان آن را تنها با بخشی از نتایج منتشر شده و با مبارزات بلافاصله مربوط به خود تیم حقوقی در بحث و گفتگو با دولت این احتمال وجود دارد که برخی از حامیان نمی خواهد باور هر جزئیات در حال حاضر ساخته شده است.

انتخابات آمریکا: چه حزبی آیووا?

در حال حاضر رسانه های اجتماعی روشن شده است تا با تئوری های توطئه در مورد اینکه آیا تاخیر یک پست دموکراتیک استقرار برای تضعیف آقای ساندرز مبارزات انتخاباتی. در سال 2016 هک ایمیل نشان داد که چندین نفر از مقامات درون ظاهرا خنثی دموکرات کمیته ملی مشغول به کار بود در برابر آقای ساندرز و به نفع هیلاری کلینتون ،

به عنوان او به سمت چپ آیووا آقای ساندرز گفت: “نا امید” با مشکل و گفت: این مهم است که مقامات نمیفهمد “چه اتفاقی افتاد”.

در نوادا که همچنین دارای حزبی به جای عادی رای گیری مقامات سریع را امتحان کنید و فرونشاندن ترس از تکرار دوشنبه شب هرج و مرج زمانی که رای مردم در تاریخ 22 فوریه. این حزب می گوید که می تواند “با اطمینان می گویند” که مشکلات آیووا دموکرات با تجربه با گزارش جلسه نتایج دوشنبه “را نمی خواهد اتفاق می افتد در نوادا”.

نوادا حزب دموکرات صندلی ویلیام کوردی دوم گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه صبح که نوادا خواهد بود با استفاده از همان نرم افزار و یا فروشنده مورد استفاده در آیووا انجمن.

این حزب قبلا اعلام کرده بود قصد دارد با استفاده از یک برنامه برای tabulate نتایج در قفقاز به عنوان آیووا را همراه با یک برنامه دوم خواهد بود که از قبل لود شده بر روی قرص در دسترس برای رای دهندگان برای استفاده در انجمن سایت در طول چهار روز از رای گیری اولیه.

در همین حال مایکل بلومبرگ ، شهردار سابق نیویورک که نشسته است و از چهار اولیه رای گیری متحده به دنبال سرمایه گذاری در گلایه از رقبای خود را توسط پله تا چند میلیون adverting مبارزات انتخاباتی در میدان نبرد متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de