دموکراتها به شدت در انتظار رای در آیووا فرود آمد به هرج و مرج و چهره به مقامات مجبور شدند به تاخیر در انتشار نتایج پس از پیدا کردن تناقضات” در اطلاعات جمع آوری شده است.

در خجالت برای حزب دموکرات – و بلافاصله افتاده در توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان – انتشار نتایج برگزار شد تا بیش از اختلاف در اطلاعات آنها جمع شده بودند. در همان زمان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به راحتی برنده خواه حزبی. نامزدها مجبور شدند برای ارائه سخنرانی برای حامیان بودن نتایج شناخته شده بودند. برخی به نظر می رسد بیشتر خوشحال به انجام بیش از دیگران است.

پیت Buttigieg, Elizabeth Warren, ctq و برنی ساندرز همه تحویل پیروزی سخنرانی از انواع.

در همین حال کمپین جو بایدن که با توجه به تعدادی از گزارش های موردی از حزبی سالن انجام داده بود و کمتر از او می خواهم که امیدوار نوشت: به آیووا حزب دموکرات خواستار تحقیق کامل.

وکیل دانا ریموس گفت: وجود گسترده شکست در این سیستم از گزارش نتایج.

“ما بر این باورند که مبارزات سزاوار کامل توضیحات و اطلاعات مربوطه در مورد روش های کنترل کیفیت شما در حال استخدام و فرصت به پاسخ قبل از هر گونه نتایج رسمی منتشر می شوند” ریموس گفت.

دموکراتیک مقامات گفت: مشکل این بود که هک شدند و اقدام برای اطمینان از نتایج حاصل از اول دولت به رای دادن بودند دقیق و قابل اعتماد است.

“ما در بر داشت تناقضات در گزارش سه مجموعه از نتایج. در علاوه بر این به سیستم های با تکنولوژی مورد استفاده برای tabulate نتایج ما نیز با استفاده از عکس ها از نتایج و دنباله مقاله به اعتبار است که تمام نتایج مسابقه و اطمینان حاصل شود که ما باید اعتماد به نفس و دقت در اعداد ما گزارش گفت:” آیووا حزب دموکرات مدیر ارتباطات مندی مک کلور.

“این است که به سادگی یک گزارش موضوع است. برنامه رفتن نیست و این یک هک یا نفوذ. داده های اساسی و دنباله مقاله است و صدا را به سادگی به زمان بیشتر برای گزارش نتایج.”

تاخیر مجبور مختلف نامزد خود را برای ارائه “پیروزی” سخنرانی قبل از نتایج به حال ساخته شده است.

خانم وارن گفت: نتایج حاصل شد “بیش از حد نزدیک به تماس” استفاده از یک سخنرانی در جلسه حزب به انتقاد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما نمی دانیم که تمام نتایج امشب امشب اما در حال حاضر نشان داده است که آمریکایی ها یک گرسنگی برای تغییر ساختاری” او گفت:.

برنی ساندرز در پاسخ به هیلاری کلینتون ‘هیچ کس دوست دارد او را” نظرات

“یک رئیس جمهور ارزش مسائل و تنها چیزی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارزش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

آقای ساندرز گفت که او تا به حال یک “احساس خوب” نتایج منتشر خواهد شد در برخی از نقطه. وی افزود: “من یک احساس خوب زمانی که آنها ما خواهید بود به خوبی انجام می دهند در آیووا.”

جو بایدن اندرو یانگ و ctq نیز صحبت کرد و قبل از اینکه حامیان آنها.

“مردمی ما نیاز به یک رئیس جمهور است که نه تنها آماده مبارزه است اما همچنین آماده برای التیام این کشور گفت:” آقای بایدن.

“ما نمی تواند کینه نگه دارید. ما باید قادر به بیرون رفتن یک متحد کردن کشور است. به این دلیل که رئیس جمهور قرار است به درمان و همچنین مبارزه کنند.”

آقای بایدن همچنین ادعا کرد که مبارزات انتخاباتی خود نزدیک شد.

“آیووا حزب دموکرات است به این نتیجه — get ’em مستقیم,” او گفت:. “و من می خواهم به مطمئن شوید که آنها بسیار مراقب باشید در مذاکرات. و نشانه ها — ما نشانه های آن را می شود دید. ما در حال رفتن به راه رفتن از اینجا با ما به اشتراک بگذارید از نمایندگان.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان بلافاصله به دنبال به دست گرفتن در هرج و مرج است.

“حزب دموکرات بحران. آنها حتی نمی تواند اجرای یک حزبی و آنها می خواهند برای اجرای دولت ایم” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale. “با تشکر از شما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de