خرید رپورتاژ

آیووا انجمن زندگی می کنند به روز رسانی: نتایج, زمان, اخبار و تحلیل نظرسنجی های خروج و از آخرین سال 2020 انتخابات رویداد | مستقل

زندگی می کنندبه روز شده شنبه 4 فوریه سال 2020 01:31

انتخابات آمریکا: چه حزبی آیووا?

پس از ماه ها مبارزه لحظه ای از حقیقت است و در نهایت برای دموکرات ها در آیووا ایالتی است که در حال حاضر رسما لگد کردن 2020 اولیه فصل است.

ماهواره ای حوزه آغاز شد برای رای دادن به عنوان یک گزارش جدید از تپه ادعا مشاوران به جو بایدن پیش بینی حزبی “نیست رفتن به بزرگی” برای آنها. در آخرین نظرسنجی قبل از caucusing کردم جریان در سراسر کشور شد برنی ساندرز و پیت Buttigieg که منجر به بسته و گره خورده بودند در بالا کاملا به جایی بود برای دو نفر از نامزدها که دیده شده است به عنوان سیاسی خارجی ها هر کدام در راه خود را.

در کنار آن دو بودند, جو بایدن, Elizabeth Warren, ctq و اندرو یانگ در میان نامزدهای رقابت برای جایگاه خود را در تاریخ است.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه به صورت زنده وبلاگ به بار

به نظر می رسد مانند کسی که در تلاش بود تا یک کمی سرگرم کننده در طول آیووا انجمن:

درب باز در 40 دقیقه در سالن در تعطیلات مسافرخانه که در آن برنی ساندرز است برگزاری انتخابات پارتی

جالب است توجه داشته باشید – حداقل 20% از افراد مورد بررسی در ورودی های رای گیری گفت: آنها فقط به تازگی تصمیم مورد نظر خود را نامزد.

تبلیغات

یک NBC News ورودی نظرسنجی دموکراتیک caucusgoers در آیووا نشان می دهد که اکثریت قابل توجهی (63%) می خواهید یک نامزد قادر به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در حالی که 34 درصد از کسانی که رای دهندگان به عنوان متوسط یا محافظه کار 40 درصد گفت: آنها “تا حدودی لیبرال” و دیگری 26 درصد گفت: آنها “بسیار لیبرال.”

بزرگترین رای گیری بلوک سن عاقلانه بود 65-و-خانه با 36 درصد از کسانی که به شرکت در حالی که فقط 20 درصد از شرکت کنندگان با سن کمتر از 30.

گزارش ها نشان می دهد که بخش بزرگی از کسانی که شرکت کننده امشب برای اولین بار حزبی را برانگیخت:

ورودی نظرسنجی ها نشان از سیگنال های قوی از برنی ساندرز با MSNBC گزارش بیش از 50 درصد از حزبی رای دهندگان بین 17-29 سال سن در حمایت از سناتور ورمونت. ما در ادامه شما را به زندگی می کنند به روز رسانی به عنوان آنها رول در ارتباط باشید.

تبلیغات

در ده دقیقه از هم اکنون caucusing را در راه در بیش از 1600 سایت در آیووا. می خواهید بدانید که چگونه یک حزبی کار می کند ؟

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی flocked به آیوا برای یک رالی که برجسته او دو فرزند ارشد پسر در حمایت از رئیس جمهور دوباره انتخابات فقط به عنوان دموکراتیک رای دهندگان شد و شرکت در آن برای اولین بار-در-این-ملت در جلسه سه شنبه شب ،

Donald Trump Jr رئیس جمهور هشدار داد حامیان به رد نامزدهای دموکرات رقابت برای یک شات در unseating پدرش در دفتر بیضی عنوان نظر سنجی نشان داد ورمونت سناتور برنی ساندرز با سرب در کلید اولیه رای گیری دولت است.

“زمانی که من دیدن جریان اصلی آرمان سوسیالیسم و کمونیسم در واقع تحت فشار قرار دادند — من می دانم که ما می گویند این را به عنوان یک شوخی و همه خندیدن اما این یک شوخی نیست,” 42 ساله که خود در اشاره به امکان اجرا برای دفتر گزارش به جمعیت گفت.

“در حالی که ما انجام داده ایم, زیادی, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از چپ به انجام,” او اضافه شده است. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قراره انجام این کار است.”

داستان آمده است…

مستقل را به جان بنت است که در آخرین Joe Manchin تماس به سرزنش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن:

تبلیغات

آقای ساندرز, همسرم, جین, فقط آمد و صحبت کرد به طور خلاصه به مطبوعات. او پرسید که چگونه او احساس: “هیجان زده و عصبی و امیدوار. و ممنون به آیووا برای گرفتن مسئولیت های خود را به طوری جدی و سناتور همان احساس است.”

سلام این اندرو Buncombe, نوشتن از این سالن از تعطیلات مسافرخانه در فرودگاه که در آن برنی ساندرز و حامیان او در حال رفتن به جمع آوری این شب است. سناتور است که در راه خود را از DC.

هر چند رئیس جمهور گرفته تا موضع سخت برای دیگران ارج نهادن به سرود ملی او متهم شده است که فراموش کردن کلمات به یاد آهنگ در موارد متعدد از جمله در طول یک سال 2018 بازی فوتبال در آتلانتا و یکی دیگر از رویداد سال گذشته در آلاباما.

تبلیغات

الیزابت وارن همچنین توییت کردن تشویق پیام به طرفداران او فقط جلوتر از مهم رای

برنی ساندرز توییتی است که “تمام جهان است که به دنبال در آیووا امروز’ به عنوان نظر سنجی نشان می دهد او در رهبری پیش از این برای اولین بار-در-این-ملت حزبی. رای گیری قرار است به زودی در سراسر کشور در 8:00بعد از ظهر به وقت محلی –

من آخرین مایک بلومبرگ snubbing آیووا انجمن و کمپین در کالیفرنیا به جای:

تبلیغات

تصویری جدید به نظر می رسد برای نشان دادن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و عدم توجه به ما سرود ملی در طول یک سوپر باول, سازمان دیده بان حزب بی قراری در مورد و در یک نقطه حتی تظاهر به انجام یک ارکستر.

رئیس جمهور برخاستیم و فقط وارد حزب در توچال گلف در فلوریدا روز یکشنبه هنگامی که سرود ملی آغاز شد, پاسخ برای موسیقی ضبط شده توسط یک عامل املاک و مستغلات مشغول به کار برای یک روسی-آمریکایی شرکت است.

داستان آمده است…

مستقل را لوسی آنا خاکستری حفاری به قیمت بالا مسائل تأثیر ما سیستم مراقبت های بهداشتی و همچنین بها هزینه آن را در بسیاری از آسیب های آمریکایی در آخرین ویژگی های داستان:

یک گزارش جدید از تپه می گوید اعضای هیات برای جو بایدن 2020 انتخابات ریاست جمهوری “احساس می کنم آن را نمی بزرگ” در سرب تا برای اولین بار-در-این-ملت در جلسه امشب در آیووا. خبر می آید به عنوان برنی ساندرز به نظر می رسد منجر به شلوغ زمینه کاخ سفید امیدوار در آخرین نظرسنجی آیووا,

حتی معاون رئیس جمهور سابق خود اعتراف نتایج خواهد بود “نزدیک” در مصاحبه اخیر خود با ان بی سی, هر چند او پیش بینی کرد همه چیز “به خوبی” برای او در دولت است.

آیووا شناخته شده است به انتخاب نامزدی که پس از آن می شود احتمالی دموکرات نامزد در اکثر مقدماتی در طول تاریخ آمریکای مدرن.

تبلیغات

در اینجا مفید مبین بر آنچه در حال وقوع امشب به مردم آیووا نمایندگان شان شریک شدن در اول-در-این-ملت حزبی از طریق مستقل را Graig Graziosi:

به عنوان پیشرو دموکرات نامزد ریاست جمهوری تحویل داده پایانی خود را استدلال در آیووا قبل از اینکه برای اولین بار-در-این-ملت حزبی یک میلیاردر کاخ سفید امیدوار بود که به جای مبارزه در کالیفرنیا پس از اینکه آخرین فرد برای پیوستن به مسابقه.

مایک بلومبرگ ملاقات با رای دهندگان در ساکرامنتو یک روز پس از انتشار یک 60-دوم مبارزات انتخاباتی آگهی متمرکز تفنگ ایمنی در سوپر باول. رییس جمهور منتشر شد, تبلیغات در طول بازی و همچنین حمله به سابق شهر نیویورک شهردار در یک سری از اواخر شب توییتهایی که لقب آقای بلومبرگ “مینی مایک” و ادعا کرد که او “بخشی از خبر جعلی”.

فرشهای خود را به عنوان یک عملی حریف علیه جمهوری وقت آقای بلومبرگ به دنبال اطمینان رای دهندگان اواخر خود را از ورود در حزب دموکرات مقدماتی نمی تواند موضوع برای مبارزات انتخاباتی خود را.

“من در حال اجرا نیست در برابر دیگر نامزدهای دموکرات” او گزارش گفت: رای دهندگان در کالیفرنیا رویداد. “من در حال اجرا در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

او افزود: “ما در حال رفتن به برنده شدن در این.”

داستان آمده است…tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de