آیووا انجمن – زنده به روز رسانی: بحث ‘سایه’ برنامه باعث هرج و مرج و به معنای دولتی است که هنوز هم بدون برنده پس از “فاجعه کامل’

آرا از اول امریکا را-در-این-ملت آیووا انجمن انتظار می رود بعد از ظهر سه شنبه پس از دولت دموکراتیک, حزب, خال “تناقضات” در نتایج آنها را مجبور به دست و پنجه نرم کردن با ظاهری مسائل فنی مربوط به برنامه آورده برای کمک به ساده کردن فرآیند. رهبران حزب گفت: “برنامه نویسی موضوع” منجر به اشتباهات جلوگیری از برخی از حوزه از گزارش خود رای.

در اوایل ورود نظرسنجی نشان داد برنی ساندرز با سرب در میان رای دهندگان جوان در حالی که پیت Buttigieg همچنین به نظر می رسد به خوبی نشان میدهد. جو بایدن به نظر می رسید که گوشه سالمندان رای با یک سوم از شرکت کنندگان با سن 65 سال و بیش از اینکه برنامه ریزی برای حزبی برای معاون سابق رئیس جمهور. Elizabeth Warren, ctq و اندرو یانگ ” نیز رقابت برای جایگاه خود را در تاریخ است.

شهردار سابق South Bend, ایندیانا, پیشنهاد مبارزات انتخاباتی خود را “پیروزی” بدون هیچ گونه گزارش رسمی از نتایج در حالی که برنامه این حزب برای استخدام حوزه رای گیری آمده است تحت بررسی برای روابط نزدیک خود را به فعالان حزب سابق دموکراتیک مبارزات.

هر دو ساندرز و Buttigieg مبارزات در حال حاضر منتشر داخلی خود را در مراکز داده ها پس از نامزدها مجبور شدند به تحویل جشن اظهارات و گرفتن پرواز به آینده متوقف می شود, با اکثریت رفتن به نیوهمپشایر برای دور دیگری از آرا.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه به صورت زنده وبلاگ به بار

آیووا gov: ‘فرآیند رنج می برند زیرا از یک تاخیر کوتاه در دانستن نتایج نهایی’

آیوا کیم رینولدز است که دفاع از دولت را برای اولین بار-در-این-ملت اولیه وضعیت زیر یک برنامه قطعی است که تاخیر انتشار از انجمن آرا تا بعد از این بعد از ظهر.

خواه فرماندار گفت: دولت “نقش منحصر به فرد را تشویق می کند و مردمی نامزد روند که سبب روزمره آمریکایی واشنگتن خودی یا قدرتمند میلیاردرهای.”

“چهره به چهره خرده فروشی, سیاست, طبیعت آیووا انجمن سیستم همچنین تشویق گفتگو میان نامزدها و رای دهندگان است که باعث می شود ما از نامزدهای ریاست جمهوری پاسخگو برای موقعیت آنها و سوابق آنها را نگه دارید” او گفت: در یک بیانیه مشترک. “آیووا آمریکا برای اولین بار در کشور وضعیت کمک کرده و منجر به نامزدی رئیس جمهور اوباما و حمایت کامل از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. فرآیند رنج می برند زیرا از یک تاخیر کوتاه در دانستن نتایج نهایی است. مردم آیووا نمایندگان شان و همه آمریکایی ها باید بدانند ما باید اعتماد به نفس کامل است که هر رای محسوب می شود و هر صدای شنیده خواهد شد.”

در ضمن در دست داده و در بر داشت:

کمتر از سه ساعت از برنامه ریزی برای انتشار آرا در سال 2020 دموکراتیک اولیه AOC می گوید به نفس.

تبلیغات

نوادا حزبی نمی خواهد با استفاده از این برنامه که DNC سفارش به ثبت و گزارش آرا پس از هرج و مرج و خرید اینترنتی از آیووا.

مستقل‘s اندرو Buncombe می گوید: “آیووا زمان آمده است و رفته است.”

“آنچه که ممکن است یک بار قابل اعمال است اما دمدمی نشانگر در تقویم سیاسی تبدیل شده است به یک پر از شکوفه پف ترسناک است که نقش بسیار بیش از حد متورم نقش مهمی در شکل دادن به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.”

به عنوان جهان در انتظار اولین trickling از نتایج از سال 2020 آیووا انجمن پس از آشکار هرج و مرج قطعی مبارزات در حال مشاهده:

کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز که بسیج و با حمایت برنی ساندرز است که انتظار می رود که داری شب در آیووا گفتن حامیان به یک لحظه به تنفس.

در ضمن اندرو یانگ که مبارزات انتخاباتی شده است در کنار بحث در حالی که تحت سلطه در انتخابات گفت: در این جلسه تأکید کرد که مسابقه “یک مبهم ظروف سرباز یا مسافر” با روشن فرمانداران به عنوان مبارزات سر به New Hampshire.

تبلیغات

ادعاهای ساخته شده توسط ما محافظه کاران که آیووا دموکراتیک حزبی بود موضوع را به تقلب در انتخابات هستند کاذب ثابت نادرست توسط اطلاعات عمومی و دولت را بالا انتخابات رسمی.

که نمی شود آنها را از رفتن ویروسی به عنوان جناح راست فعالان در زمان به توییتر بیش از آخر هفته به گسترش فریبنده اتهامات مربوط به تخلفات در آستانه آیووا برای اولین بار-در-این-ملت حزبی.

حزبی نتایج منتشر خواهد شد در 5 بعد از ظهر EST

آیووا حزب دموکرات اعلام کرده است نتایج شب گذشته در جلسه آغاز خواهد شد و پس از رسیدن به 5 بعد از ظهر EST هر چند که مشخص نیست چقدر از آن برگه منتشر خواهد شد.

این حزب به خبرنگاران گفت که “اکثریت” نتیجه خواهد رسید این بعد از ظهر. که شامل حداقل 50 درصد از نتایج. نه یک تصویر کامل از شب گذشته جلسه.

2020 حزبی مشارکت در سرعت با شماره 2016

آسوشیتد پرس گزارش می دهد که شب گذشته میزان مشارکت در آیووا به احتمال زیاد آینه 2016 زمانی که 170,000 افراد شرکت کننده در جلسه. دولت دموکراتیک رهبران انتظار داشتند بزرگتر مشارکت مردم برای مبارزه با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با انواع نامزدهای بالقوه ریخته گری گسترده رای دهندگان net.

بزرگترین مردم در انتخابات شد و در سال 2008 زمانی که تقریبا 240,000 نفر شرکت کردند.

کل مردم در انتخابات است که هنوز خیلی زود به تماس به عنوان حزب wrangles با هم آرا در میان گزارش آشفته ویژگی های ظروف سرباز یا مسافر پس از یک “برنامه نویسی موضوع” با برنامه است که ثبت و گزارش نتایج حاصل از هر حوزه. رهبران حزب انتظار برای انتشار تعداد کسانی که امروز در اولین.

تبلیغات

‘آیووا حزبی شکست یک استعاره برای دولت از ما دموکراسی’

برای Indy حق بیمهمتی نورمن می گوید که این خجالت در معرض خطر ingraining مفهوم دموکرات – نامزدهای خود را توسط ناعادلانه انجمن به عنوان به خوبی به عنوان برگزارکنندگان انتخابات – به عنوان بیچاره که نمی تواند نظارت کلیسا tombola بدون توسل به اقدام قانونی.

‘هر ثانیه که می گذرد که در آن ما نمی تواند یک نتیجه نهایی آن در مورد’

این صدای جیر جیر از الیزابت وارن مدیر کمپین در ساعت اندکی است نه گرفتن هر جوان.

“آنها در واقع به ما گفت هیچ چیز” یک دستیار ارشد به یک نامزد پیشرو گفت: تپه شب گذشته و ما هنوز هم به نظر می رسد در تاریکی بود.

حوزه کاپیتان: حزبی است ‘نمایندگان راستین غیر دموکراتیک و دلیلی پیچیده به اداره’

موافقت با McAuliffe شد, آیووا, حوزه, منشی, Shawn سباستین که به نام MSNBC شب گذشته به بگویید Rachel Maddow و برایان ویلیامز او تا به حال شده است در انتظار نگه داشته برای چند ساعت توسط ستاد قادر به نتایج گزارش از منطقه خود را در میان هرج و مرج است.

او نوشته شده است در توییتر یک موضوع در مورد چه خبر است.

تبلیغات

پیت Buttigieg برچسب ‘شهردار تقلب’ زیر ‘پیروزی’ سخنرانی

Ex-DNC رئیس: “من خواهد خلاص شدن از شر تمام قفقاز’

Sfmoma رئیس سابق کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) و ویرجینیا فرماندار نیست گوشت چرخ کرده و کلمات خود را در سی ان ان ، او گفت: قفقاز باید برچیده شود و اشاره کرد که آیووا جمعیت در بیش از 90 درصد است که بسیار متفاوت از بقیه از حزب دموکرات است.

“آنها غیر دموکراتیک فرآیندهای. مردم لازم نیست که زمان برای رفتن به صرف زمان مانند شما شنیده می شود امروز” (دهانه) گفت: این استدلال که به جای آمریکایی ها باید “رای جلو و پرده آن را رای و ترک. که یک راه دموکراتیک.”

آیووا Dems سرزنش ‘موضوع برنامه نویسی’ به صورت نتایج شکست

در اینجا یک بیانیه از آیووا دموکرات که برنامه ای برای انتشار نتایج “را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است امروز” اما هشدار می دهند که حوزه داده است هنوز هم وارده.

تبلیغات

پیت Buttigieg دفاع یمن ادعا می کنند پس از انتشار داخلی رای گیری داده ها

در اینجا ایندیانا شهردار پیت Buttigieg صحبت کردن به صبح جو امروز پس از اعلام شب گذشته: “ما نمی دانیم که تمام نتایج, اما ما می دانیم که زمان این همه گفته و انجام داده, آیووا شما را شوکه ملت چون با همه موارد ما در حال رفتن به نیوهمپشایر پیروز است.”

پس از برنی ساندرز’ کمپین منتشر داخلی خود رای داده به او در حدود 40 درصد از رای پیت به دنبال کت و شلوار, ارائه یافته های مشابه با خود را در دوم و فقط کمی پشت سر گذاشت.

برخی هر چند احساس خود را ادعا می کنند به “برنده” بود ریاکارانه و “MayorCheat” در حال حاضر روند در توییتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید آیووا باقی خواهد ماند اولین بار-در-این-ملت “تا زمانی که من رئیس جمهور’
 
در آخرین ساعت تهمت خودداری کرده است به سرزنش ایالت آیوا برای حزب دموکرات حزبی اشتباه و گفت که مخالف هر گونه حرکت به جای آن به عنوان اولین دولت به بازیگران رای خود را در انتخابات ریاست جمهوری.

اما او نیز قادر به مقاومت در برابر تمسخر وضعیت retweeting زیر…

Sean Hannity مسخره با عکس از تهمت, بوسیدن, Ivanka پس از تماس بایدن ‘وحشت’
 
ما هنوز در حال انتظار از برخی منسجم نتایج از حزبی آیووا اما در اینجا دو تا از حوادث دیروز شما ممکن است از دست رفته.
 
پس از روباه لاف زن Sean Hannity تمسخر جو بایدن برای نوه اش فینیگان بر روی لب (که مسلما کمی عجیب و غریب) با انجام یک نظرسنجی در مورد اینکه آیا آن را “وحشت زده” و یا در توییتر او deluged با تصاویر قهرمان خود – Donald J تهمت بودن حتی بیشتر خونتان صمیمی با دختر, Ivanka.

نامزد, همسر, Dr جیل بایدن در همین حال سی ان ان گفت که خانواده اش است و دیگر در شرایط دوستانه با کارولینای جنوبی جمهوری خواه لیندزی گراهام بیش از تعقیب او از جو و شکارچی در طول روند استیضاح.
 
“در حال حاضر او تغییر” دکتر بایدن گفت. “من نمی دانم چه اتفاقی افتاد به لیندزی… این سخت است که شما در نظر بگیرید کسی و سپس به آنها گفت: بسیاری از چیزهای منفی. که کمی مضر است.”
 
در اینجا چلسی Ritschel در Ξ آخرین #شکست.

تبلیغات

اریک تهمت الهام بخش ‘کریسمس مبارک’ به روند در ماه فوریه
 
رئیس جمهور ادم سفیه و احمق پسران برگزار شد “حفظ آیووا بزرگ” تجمع در Des Moines شب گذشته شعار پدر خود آشنا حملات در “دیوانه برنی” و همکار خود را دموکراتیک مدعی است.
 
آنقدر خسته بودند که تم خود را که اریک حتی به ارمغان آورد تا “جنگ در کریسمس” – بله که گور پیر محافظه کار اسطوره – باعث مضحک سلام از “کریسمس مبارک” به روند در توییتر شب گذشته 11 ماه جلوتر از برنامه.

آه.
 
در اینجا ما گزارش.

آیا حزبی آیووا در واقع پیش بینی نامزدی حزب دموکرات?

چرا آمریکا سیستم انتخاباتی جای چنین تاکید بر یک روستایی که عمدتا سفید میانه دولت است که به سختی می تواند ادعا می کنند به عنوان نماینده این کشور به عنوان یک کل و چگونه اغلب این جلسه نتیجه پیش بینی حوادث آمده است ؟

در اینجا گرگ ایوانز برای Indy100 برای پاسخ به این سوال مهم است.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات