خرید رپورتاژ

آیووا انجمن زندگی می کنند به روز رسانی: نتایج, زمان, اخبار و تحلیل نظرسنجی های خروج و از آخرین سال 2020 انتخابات رویداد | مستقل

زندگی می کنندبه روز شده شنبه 4 فوریه سال 2020 03:43

انتخابات آمریکا: چه حزبی آیووا?

پس از ماه ها مبارزه لحظه ای از حقیقت است و در نهایت برای دموکرات ها در آیووا ایالتی است که در حال حاضر رسما لگد کردن 2020 اولیه فصل است.

ماهواره ای حوزه آغاز شد برای رای دادن به عنوان یک گزارش جدید از تپه ادعا مشاوران به جو بایدن پیش بینی حزبی “نیست رفتن به بزرگی” برای آنها. در آخرین نظرسنجی قبل از caucusing کردم جریان در سراسر کشور شد برنی ساندرز و پیت Buttigieg که منجر به بسته و گره خورده بودند در بالا کاملا به جایی بود برای دو نفر از نامزدها که دیده شده است به عنوان سیاسی خارجی ها هر کدام در راه خود را.

در کنار آن دو بودند, جو بایدن, Elizabeth Warren, ctq و اندرو یانگ در میان نامزدهای رقابت برای جایگاه خود را در تاریخ است.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه به صورت زنده وبلاگ به بار

نتایج به تعویق افتاده اند برای یک مقدار غیر معمول از زمان با صفر درصد گزارش حوزه به عنوان 10:40pm EST. وجود دارد به طور معمول اکثریت حوزه گزارش این نقطه از شب در جلسه بعد و تحلیلگران مشکوک “چیزی” در سی ان ان و دیگر رسانه ها.

کسانی که نظارت بر اولین-در-این-ملت حزبی اطمینان بخش هستند مردمی که آنها با استفاده از یک سیستم جدید و حصول اطمینان از کنترل کیفیت انجام شده است برای اهداف از دقت و صحت.

در ضمن در فاکس نیوز, رئیس جمهور, پسر اریک مغلوب ساختن پیشی جستن است ستایش پدرش دولت فقط پس از حضور در “حفظ آیووا بزرگ” کنفرانس مطبوعاتی با برادرش, Donald Trump Jr.

پسر اول تشکر پدرش ظاهرا برای احیای “میهن پرستی” در آمریکا اشاره کرد: “مردم نبودند زانو در — در سوپر باول دیروز.”

یک انتخابات رسمی شده است مجبور به انکار و ادعا می کند که رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی که ثبت نام رای دهندگان اعداد به طرز مشکوکی به نظر می رسد بزرگ است. محافظه کار فعالان در حوزه قضایی سازمان دیده بان ادعا کرد تعداد ثبت نام برای قفقاز در هشت شهرستان شد بزرگتر از واجد شرایط رای دهندگان جمعیت. آیووا وزیر امور خارجه پل کله یک جمهوری خواه گفت: ادعا شده بود رد توسط داده های رسمی.

“این مایه تاسف است این سازمان همچنان به قرار دادن اطلاعات نادرست در مورد ثبت نام رای دهندگان و آن را به خصوص نگرانکننده آنها را در انتخاب بعد از آیووا انجمن برای انجام این کار گفت: با توجه به رویترز. “آنها باید متوقف کردن این اطلاعات غلط کمپین بلافاصله.”

تبلیغات

با صفر درصد از حوزه گزارش این اواخر در شب به نظر می رسد حداقل یک سکه بازی شیر یا خط انجام شده است برای شکستن یک کراوات بین طرفداران پیت Buttigieg و الیزابت وارن:

در اینجا برخی از تجزیه و تحلیل از مستقل را هالی باکستر:

“در گرینل کالج, هرج و مرج حاکم بود به طور خلاصه زمانی که هواداران از متوسط جناح از حزب عمدتا بایدن و Kloubuchar حامیان – نقل مکان کرد و یکهو به “بلاتکلیف” بلوک و سپس تلاش برای متقاعد کردن Buttigieg حامیان به آنها بپیوندید. فریادهای “آمده در پیت!” زنگ زد به عنوان شهردار پیت سبز-shirted حامیان ماند عصبی در گوشه تلاش برای کار کردن اگر آنها می خواهم به ملاقات زنده ماندن. بسیار بزرگتر ساندرز و وارن بلوک به نظر می رسید مانند رفتن آنها به بیرون آمدن به عنوان تنها دوام نتایج از گرینل و میانه از تعدادی از گروه های کوچکتر به وضوح سخن گفته بود به هر یک از دیگر و توافق کردند که آنها ترجیح می دهند که یک پیروزی نوعی از یک امتیاز به مترقی بال. پس از یک زمان چند دقیقه Buttigieg حامیان بین می رود عمدتا به وارن و مردد اردوگاه با برخی از پیوستن به برنی. آن را به اندازه کافی به جیر جیر بلاتکلیف در طول خط از زنده ماندن ترک گرینل با برنی و وارن در بالا, به دنبال بلاتکلیف در میانه های 15.4%. چه می گویند در مورد دموکرات رای دهندگان در این ویژه حوزه? وجود پشتیبانی قوی برای برنی و وارن البته – اما به همان اندازه وجود دارد که یک احساس قوی در میان دیگران که با آنها موافق نیست مترقی جدید بال و آنها می خواهند که به شناخته می شود.”

حامیان برای برنی ساندرز به ظاهر آب گرفتگی حوزه از گرینل آمریکا باعث بسته بسیار بزرگ آنها نیاز به حرکت جو بایدن گروه های پارلمانی را برانگیخت به فضای دیگر:

تبلیغات

برنی ساندرز به نظر می رسد که برنده در بلکخوک شهرستان یکی از حدود 1,700 ایالت:

گزارش ها نشان می دهد جو بایدن – که به عنوان توانمند ترین مخالفان به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توسط بسیاری از تحلیلگران – قابل دوام نیست در میان حزبی را برانگیخت در چند حوزه. تنش بالا هستند به عنوان دور اول رای می آید در سراسر کشور:

ورودی نظرسنجی ها نشان می دهد قوی برای نشان دادن سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در میان قدیمی ترین رای گیری بلوک در آیووا حزبی در حالی که ورمونت سناتور برنی ساندرز پیشرو در میان جوانترین نسل از رای دهندگان شرکت در اولین-در-این-ملت رای دادن.

یک سوم از رای دهندگان شرکت کننده در جلسه دوشنبه شب بیش از 65 سال است. یک سوم از کسانی که رای دهندگان گفت: آنها برنامه ریزی برای حمایت از آقای بایدن.

یکی دیگر از جالب توجه: یک سوم از رای دهندگان شرکت کننده در روز دوشنبه اول وقت شرکت کنندگان در یک رای گیری بلوک آقای ساندرز تمایل به انجام بهتر از آقای بایدن.

تبلیغات

Breaking: چند رسانه ها در حال طرح ریزی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را به تنهایی برنده انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه در آیووا. خواه وقت مواجه است حداقل دو رقیب در داخل حزب خود, جو والش و لایحه جوش.

ورودی نظرسنجی ها نشان می دهد برنی ساندرز با بیش از نیمی از جوانان رای در میان حزبی آیووا را برانگیخت به گزارش از حوزه در سراسر کشور نشان می دهد سناتور ورمونت شاهد قوی نشان می دهند:

گزارش ها نشان می دهد مردم در انتخابات بوده است بزرگتر از حد انتظار حداقل در برخی از حوزه در سراسر آیووا –

تبلیغات

به نظر می رسد مانند کسی که در تلاش بود تا یک کمی سرگرم کننده در طول آیووا انجمن:

درب باز در 40 دقیقه در سالن در تعطیلات مسافرخانه که در آن برنی ساندرز است برگزاری انتخابات پارتی

جالب است توجه داشته باشید – حداقل 20% از افراد مورد بررسی در ورودی های رای گیری گفت: آنها فقط به تازگی تصمیم مورد نظر خود را نامزد.

تبلیغات

یک NBC News ورودی نظرسنجی دموکراتیک caucusgoers در آیووا نشان می دهد که اکثریت قابل توجهی (63%) می خواهید یک نامزد قادر به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در حالی که 34 درصد از کسانی که رای دهندگان به عنوان متوسط یا محافظه کار 40 درصد گفت: آنها “تا حدودی لیبرال” و دیگری 26 درصد گفت: آنها “بسیار لیبرال.”

بزرگترین رای گیری بلوک سن عاقلانه بود 65-و-خانه با 36 درصد از کسانی که به شرکت در حالی که فقط 20 درصد از شرکت کنندگان با سن کمتر از 30.

گزارش ها نشان می دهد که بخش بزرگی از کسانی که شرکت کننده امشب برای اولین بار حزبی را برانگیخت:

ورودی نظرسنجی ها نشان از سیگنال های قوی از برنی ساندرز با MSNBC گزارش بیش از 50 درصد از حزبی رای دهندگان بین 17-29 سال سن در حمایت از سناتور ورمونت. ما در ادامه شما را به زندگی می کنند به روز رسانی به عنوان آنها رول در ارتباط باشید.

تبلیغات

در ده دقیقه از هم اکنون caucusing را در راه در بیش از 1600 سایت در آیووا. می خواهید بدانید که چگونه یک حزبی کار می کند ؟

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی flocked به آیوا برای یک رالی که برجسته او دو فرزند ارشد پسر در حمایت از رئیس جمهور دوباره انتخابات فقط به عنوان دموکراتیک رای دهندگان شد و شرکت در آن برای اولین بار-در-این-ملت در جلسه سه شنبه شب ،

Donald Trump Jr رئیس جمهور هشدار داد حامیان به رد نامزدهای دموکرات رقابت برای یک شات در unseating پدرش در دفتر بیضی عنوان نظر سنجی نشان داد ورمونت سناتور برنی ساندرز با سرب در کلید اولیه رای گیری دولت است.

“زمانی که من دیدن جریان اصلی آرمان سوسیالیسم و کمونیسم در واقع تحت فشار قرار دادند — من می دانم که ما می گویند این را به عنوان یک شوخی و همه خندیدن اما این یک شوخی نیست,” 42 ساله که خود در اشاره به امکان اجرا برای دفتر گزارش به جمعیت گفت.

“در حالی که ما انجام داده ایم, زیادی, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از چپ به انجام,” او اضافه شده است. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قراره انجام این کار است.”

داستان آمده است…tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de