استراتژیست های سیاسی, اخبار معتادان و صاحب نظران عملا قدم زدن در پیش بینی برای آیووا انجمن در فوریه 3, آمریکا انتخابات ریاست جمهوری دوره اول واقعی پرتاب استخوان.

به ما صبر و به هدایت الهی از فریاد مردم آیووا نمایندگان شان جمع آوری شده در سالن های ورزشی مدارس و کتابخانه ها در سراسر کشور آن را به ارزش بررسی دقیقا چه حزبی است که غیر معمول آن عمل و به همین دلیل وزن آن به شدت در نتایج مقدماتی حزب.

آنچه در آن است ؟

آیووا انجمن اولین بار است که آمریکایی ها خواهد شد و در واقع بازیگران یک رای برای آنها که می خواهم برای تبدیل شدن به رئیس جمهور ایالات متحده در انتخابات سال است. در حالی که اکثر ایالت برگزاری انتخابات مقدماتی برای تعیین حزب خود نامزد برای رئیس جمهور, آیووا, نوادا و وایومینگ در ادامه به برگزاری قفقاز.

در آیووا دموکراتیک حوزه حزبی شخصی است و پیچیده رویداد است که در آن مردم آیووا نمایندگان شان جمع آوری در ورزشگاه و کتابخانه ها و کلیساها به اصل بازیگران با رای بدن خود را نشان می دهد مورد نظر خود را نامزد.

در ابتدای جلسه رای دهندگان خود را به ترتیب به دو گروه بر اساس ترجیح خود را نامزد. اگر نامزد خود را نمی به دست آوردن رای کافی برای روشن شدن انجمن’ زنده ماندن آستانه – معمولا 15 درصد از حضور رای دهندگان – سپس حامیان که نامزد باید گزینه های چند قبل از دور بعدی رای گیری: آنها می توانند هر دو در تلاش برای برخی از حامیان نامزدهای دیگر به سمت خود را به پیوستن به یکی دیگر از نامزد یا نشستن باقی مانده از جلسه.

در حالی که به نظر می رسد مانند انتخاب قطعی و بدیهی برای حمایت از نامزدی که موفق به روشن آستانه خواهد بود به تلاش برای نوسان پشتیبانی و دور از رقبای خود, آن را در واقع یک قمار است. هر که ماندن با نامزد که روشن نیست از آستانه و پیشرفت به دور دوم رای گیری به طور موثر حذف از رای خود را نسبت به شمارش تعداد نمایندگان است که در نهایت به شمارش در سطح دولت برای تعیین اینکه کدام نامزد برنده حزبی.

در دور دوم رای گیری به نام “صف بندی” در جلسه – شرکت کنندگان باید فرصتی برای یک بار دیگر حمایت از یک نامزد. پس از رای گیری بسته است, یک تعداد سر گرفته شده است و در هر حوزه تعیین تعداد نمایندگان آن را ارسال به شهرستان برگزارشد. این تعداد گزارش شده است به دولت که با استفاده از تعداد کسانی که برای تعیین برنده بیش حزبی.

چرا اینقدر مهم است ؟

آیووا نسبتا کم جمعیت – تنها 16 درصد از آن معلوم شد برای این انجمن در سال 2016 – است و شدت و سفید. پس چرا آن را مانند یک شاخص مهم برای تعیین یک نامزد ریاست جمهوری?

اولین بار, آیووا, مهم است به دلیل آن است که خوب ،

آیووا است اولین بار اولیه نامزدها در واقع می تواند به یک انتخابات واقعی و مورد برای زنده ماندن خود را به عنوان یک انتخابات نامزد شده است. نتایج می تواند حرکت نسبتا ناشناخته نامزدها به بالای سگ شمع و آنها را به حرکت به اقامت در بالا به عنوان گسترده تر اولیه فصل است. باراک اوباما رئیس جمهور نبود به عنوان یک تهدید جدی برای هیلاری کلینتون در سال 2008 اولیه اجرا تا زمانی که او برنده آیووا و چهار سال پیش از آن جان کری از او برداشته بسته به frontrunner وضعیت.

برندگان آیووا حزبی یا نیوهمپشایر مقدماتی – به اصطلاح گرانیت دولت دولت بعدی به رای پس از آیووا – رفته اند برای تبدیل شدن به نامزد حزب تقریبا در هر انتخابات قدمت بیش از 30 سال است. در واقع تنها دورافتاده است که در سال 1992 نژاد به عنوان آیووا سناتور تام Harkin اجرا شد و مورد علاقه را به نفع خود دولت به دلیل به رسمیت شناختن نام اما نه حمل بقیه کشور است.

دوم, آیووا, مهم است که به دلایل ادراک.

هنگامی که یک نامزد ثابت می کند آنها می تواند برنده این باعث می شود یک تفاوت بزرگ در چشم رای دهندگان خیرین و داوطلبان است.

اگر یک نامزد انجام ضعیف در آیووا اهدا کنندگان داوطلبان و رای دهندگان می توانید آن را به عنوان یک نشانه آن است که این کمپین نیست و قابل دوام و وقت خود را و دلار در جاهای دیگر.

که ادراک است که با کمک و تقویت با حضور رسانه های اطراف تمام مصیبت.

او در سال 2008 کتاب های مردمی قوانین: چگونه حزبی آیووا کمک می کند تا انتخاب رئیس جمهور آمریکاکریستوفر هال گزارش می دهد که آیووا انجمن 143 بار به عنوان مقدار پوشش رسانه ای به عنوان دیگر ریاست جمهوری انتخابات مقدماتی.

بنابراین اهمیت حزبی نیست بنابراین مقدار نشان دهنده برخی از Iowan قدرت اطلاع قبلی و یا خود را بزرگ نمایندگی از آمریکا اشتها بلکه به آن قدرت می آید از اهمیت است که ما – gawking توده ها – قرار دادن در نتایج.

آیووا قفقاز 3 فوریه سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de