کمیته بین المللی المپیک وعده 800 میلیون دلار در کمک به جبران ضرر و زیان از توکیو 2020 به تعویق افتادن

“این بحران تا به حال بسیار شدید مالی اثر در جهان و در جامعه و در دولت و البته همچنین در بازی های المپیک” رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ گفت: در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه پس از یک دور نشست هیئت اجرایی کمیته بین المللی المپیک.

$800 میلیون رقم نشان دهنده تنها IOC کمک می کند و انتظار می رود عبارتند از: ضرر و زیان برای توکیو 2020 کمیته سازماندهی و دولت ژاپن. قبلی بودجه ثابت برآورد هزینه های کلی به توکیو 2020 کمیته ژاپن و شهر توکیو از میزبانی بازی های المپیک در $12.6 میلیارد دلار است.

در طول پنج شنبه تماس باخ کاهش یافته است به برآورد کلی هزینه اضافی در ارتباط با به تعویق انداختن توکیو بازی گفت: “ما در حال ارزیابی … مربوطه تاثیر ناشی از به تعویق افتادن.” باخ همچنین گفت: کمیته بین المللی المپیک خواهد بود به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه در حالی که حفظ روح از بازی ها و با کیفیت از رقابت های ورزشی.”

“ما می خواهیم این بازی های المپیک به صرفه بازی ها” باخ گفت.

معلوم بود چه فرمول یا فرایند کمیته بین المللی المپیک استفاده خواهد به توزیع 150 میلیون دلار به IFs و کد بندی مشاغل ملی و یا چقدر می تواند به دست آمده به عنوان مثال ایالات متحده المپیک و پارالمپیک کمیته و خود را وابسته و ملی حاکم بر بدن.

“آنچه ما امروز می دانیم این است که ما می توانیم انتظار یک تاخیر قابل توجهی در درآمد ما کاهش این مبلغ را که” به USOPC گفت NGBs در یک یادداشت در ماه گذشته.

پس از به تعویق افتادن توکیو بازی — اولین زمان صلح به تعویق افتادن یک المپیک — گمانه زنی ها همچنان ادامه داشت که مرداد ماه سال 2021 تاریخ نیز می تواند در معرض خطر در جهان به عنوان جامعه علمی نژادها به منظور توسعه یک واکسن برای coronavirus که به کشته شدن نزدیک به 300,000 در سراسر جهان است.

پنجشنبه خواسته که آیا برگزاری بازی های المپیک تابستانی 2021 وابسته به واکسن در دسترس بودن و اینکه آیا وجود دارد می تواند محدودیت های تماشاگران در هر صورت باخ کاهش یافته و به پاسخ مستقیم.

“ما در حال حاضر مشغول به کار است . . . به این بازی در یک محیط امن برای همه شرکت کنندگان,” او گفت:. “ما یک سال و دو ماه از افتتاح این به تعویق افتاد بازی های المپیک است. ما نباید سوخت از هر گونه گمانه زنی در هر توسعه آینده است.”

ریک Maese کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>