“من همیشه گفته شده است که به عنوان بازیکن بسکتبال توقع این است که شما بازی. این است که همه شما می دانید. این است که همه شما باید انجام دهید” برایانت گفت: امروز ایالات متحده آمریکا در سال 2018 پس از برنده شدن جایزه اسکار برای انیمیشن کوتاه “عزیزم بسکتبال.” “فکر نمی کنم در مورد رسیدگی به امور مالی. فکر نمی کنم در مورد رفتن به کسب و کار. فکر نمی کنم که شما می خواهید به یک نویسنده — که زیبا است. من که زیادی است.”

برایانت, 41, کشته در سقوط یک هلیکوپتر یکشنبه در کالاباساس کالیفرنیا همراه با 13 سال دختر قدیمی, Gianna و هفت نفر دیگر.

“این مامبای سیاه” به عنوان برایانت شناخته شده بود شروع به توطئه خود را ارسال-بسکتبال زندگی سال قبل از 2016 بازنشستگی از تیم لس آنجلس لیکرز که در آن او خود را صرف تمام 20 سال زندگی حرفه ای. در میان بالاترین پرداخت بازیکن بسکتبال NBA در تاریخ برایانت ضرب در میلیون ها نفر خود را از طریق سودآور تخته سنگ از تاییدیه از جمله نایک, mcdonald’s, نینتندو و جن. او مجموعه مناظر خود را در تبدیل شدن به یک سرمایه گذار با نزدیک شدن میلیاردر کریس Sacca برای مشاوره در مورد چگونه برای تبدیل شدن به یک مغول.

Sacca شک و تردید بود به او گفت: لس آنجلس تایمز اما او به برایانت یک لیست از کتاب های TED talks و پادکست ها به پرورش علاقه او به فکر کوچک خواهد از آن آمده است. اما بیش از چند ماه آینده برایانت بود باد تا Sacca تلفن در تمام ساعات گرسنه به بحث در مورد آنچه که او خوانده بود و حفاری به ایده ها.

“به معنای واقعی کلمه در ساعت 3 صبح او را بر خود فیزیکی-درمان تردمیل و تماس با من” Sacca گفت: بار. “وسواس خود را با یادگیری این مسائل خیلی 24/7.”

“هنوز مطمئن شوید که من همیشه می دانید که هر کس دیگری با اخلاق کار” Sacca توییتی یکشنبه و پس از اخبار برایانت مرگ تایید شد.

در سال 2013 برایانت تاسیس یک شرکت سرمایه گذاری در راستای سرمایه گذاری در رسانه ها و فن آوری با کارآفرین جف Stibel بنیانگذار Web.com. برایانت Stibel که در حال حاضر بیش از 2 میلیارد دلار دارایی های, یک رخوتی که کوکا کولا در زمان اکثریت سهام در ورزش-نوشیدنی ساز Bodyarmor تبدیل برایانت 6 میلیون دلار سرمایه گذاری به بیش از 200 میلیون دلار. از آن پس برایانت Stibel ساخته شده خود را در بالا مشخصات سرمایه گذاری در شرکت های مانند بازی حماسه ساز از wildly محبوب Fortnite — به عنوان به خوبی به عنوان گرم-سس ساز Cholula, چینی, e-commerce, غول راهنمایی و شخصی-کامپیوتر غول پیکر دل است.

در زمان بازنشستگی اش در سال 2016 فوربس تخمین زده است که برایانت حقوق و دستمزد و تاییدیه به او ارزش خالص $680 میلیون. معلوم نیست چقدر ثروت خود را رشد کرده است پس از.

“شما رو به قوی کارآفرینان — که واقعا کلیدی برای ما این است که به دنبال مردم” برایانت گفت: CNBC در ماه سپتامبر. “بله, آن مهم است برای دیدن کسانی که بازده مناسب است ؟ اما این نیز مهم است که فرصت بزرگ و روابط ما با سرمایه گذاران فرصت های بزرگ با ما کارآفرینان برای کمک به آنها را رشد و قرار دادن آنها در موقعیت های که در آن آنها می تواند موفق باشد.”

برایانت علاقه به داستان سرایی بود و رانندگی نیروی خود را در مسیر شغلی جدید. او memorialized خروج خود را از NBA با شعر “عزیز بسکتبال” که وقایع خود عشق بازی از دوران کودکی در حالی که تصدیق کرد که بدن خود را داده بود و همه از آن می تواند به این ورزش است. کوتاه-فیلم اقتباسی از شعر مشبک برایانت یک جایزه اسکار برای بهترین انیمیشن کوتاه شد و بهترین و شناخته شده تلاش برایانت, شرکت تولید Granity Studios.

“و ما هر دو می دانیم که بدون توجه به آنچه که من انجام بعدی من همیشه بچه که با نورد, جوراب, زباله ها می تواند در گوشه و پنج ثانیه در ساعت توپ در دست” برایانت روایت در کوتاه مدت بود که به ثمر رساند توسط آهنگساز جان ویلیامز.

برایانت تاسیس Granity — در ابتدا به نام کوبه Studios — با یک چشم در ایجاد پروژه هایی که ازدواج عشق خود را از داستان سرایی و ورزشی. او تجزیه و تحلیل هری پاتر جنگ ستارگان و فیلم های دیزنی به خودش تدریس مکانیک از داستان و شخصیت توسعه است. گاهی اوقات ذهن خود را hummed با بسیاری از ایده هایی که او نمی تواند خواب او گفت: اورنج کانتی ثبت نام تا او را به دفتر خود در نیوپورت بیچ بود که گچ بری با عکس استیو جابز, والت دیزنی و J. K. Rowling.

در ماه نوامبر هنگامی که خواسته در یک CBS مصاحبه چه او می خواست میراث او در 50 سال برایانت گفت: می خواستم به عنوان شناخته شده “به عنوان یک فرد است که قادر به ایجاد داستان که الهام بخش خود را به کودکان و خانواده ها برای پیوند با هم.”

یک سال 2003 به اتهام تجاوز جنسی توسط یک جوان 19 ساله سیاه زن بازیگران سایه خود را بیش از فیلمسازی حرفه ای با هزاران نفر از مردم با امضای یک طومار خواستار آن است که او نامزدی اسکار بود لغو. پرونده کاهش یافته بود پس از آن زن کاهش یافته است به شهادت و دو طرف بعد از آن آمد به مدنی حل و فصل است. برایانت که بعد عذرخواهی کرد اما نگهداری می شود که خود را با رضایت طرفین بود را تکذیب کرد عضویت Academy of Motion Picture Arts and Sciences.

هر چند حامیان مانند مک دونالد کاهش یافته است برایانت در پی اتهامات نایک ایستاده بود ، ارتباط خود را با این شرکت آغاز شد و در سال 2003 زمانی که برایانت امضا چهار سال, $40 میلیون معامله. برایانت در ادامه به چند خط از نایک کالا و شرکت کمک کرد راه اندازی برایانت بسکتبال جوانان لیگ Mamba لیگ. او به نام سابق نایک اجرایی مارک پارکر یک مربی و این شرکت به ارمغان آورد او را روی صحنه در آن سالانه سرمایه گذار جلسه در سال 2017.

Granity دیگر تلاش های شامل ESPN Plus ورزشی, تجزیه و تحلیل سری “جزئیات” که در آن نوشته شده بود تولید و به میزبانی برایانت. او همچنین تولید “Punies” یک پادکست شامل داستانی داستان در مورد یک گروه از جوانان تعقیب رویاهای بزرگ در ورزش و با همکاری نویسنده Wesley پادشاه در Wizenard سری یک جوان بالغ حق رای دادن است که در ترکیب فانتزی و ورزشی. او تا به حال مشغول به کار در یک پروژه با مشهور نویسنده برزیلی پائولو کوئیلو نوشت که برایانت مورد علاقه کتاب “کیمیاگر.”

“این Mamba ذهنیت” برایانت اولین کتاب شد بهترین فروش کتاب در آمازون در دوشنبه بنابراین مردمی که در این سایت گفت: آن را به طور موقت خارج از بورس. (شرکت آمازون جف بزوس صاحب واشنگتن پست.)

به عنوان یک بازیکن بسکتبال و تاجر برایانت کشت یک رابطه قوی با چین است. برایانت به طور فعال تشویق خود چینی پایه فن تعامل مستقیم با طرفداران و صحبت کردن بیت ماندارین. او در اوایل وفق چینی رسانه های اجتماعی ساخته شده بازدیدکننده داشته است مکرر به این کشور شد و داده های فرهنگی-سفیر جایزه توسط انجمن آسیا در سال 2009. او همکاری با گروه Alibaba است که از طریق آن او او منتشر شد 2015 مستند “میوز” در چین و در حال توسعه یک پلت فرم رسانه های اجتماعی برای اتصال چین و جوانان با فلسفه با توجه به راهنمایی انتشار اخبار. خبر مرگ او را به بالا هشتگ در رسانه های اجتماعی خدمات Weibo نقشه کشی نزدیک به 2.5 میلیارد دیدگاه توسط دوشنبه بعد از ظهر.

برایانت هلیکوپتر سقوط کرد و در مسیر به یک بازی بسکتبال برای Mamba آکادمی ورزشی سازمان او ایجاد شده برای ارائه های ورزشی و شیوه آموزش برای ورزشکاران جوان در سراسر مختلف ورزشی و در سطوح رقابتی.

“آخرین مکالمه من با @kobebryant بود در مورد چگونه هیجان زده او به انجام tech سرمایه گذاری و در مورد میراث او می خواست برای ایجاد کردن دادگاه” ق بنیانگذاران الکسیس Ohanian توییتی یکشنبه. “او هنوز هم معتقد بودند او کار را به انجام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im