بررسی آمازون, PBS, ‘مقدم’ باز لبخند جعبه مقوایی می یابد و جورج اورول

مایک Segar ایسنا

جعبه های مقوایی با مهر آمازون لبخند علامت تجاری.

چه برای تبدیل شدن به یک سیاره در آمازون گرفتن?

PBS “خط مقدم” به خوبی در گزارش نه نگران کننده ویژه پخش سه شنبه شب با عنوان “آمازون Empire — ظهور و سلطنت جف بزوس” رو باز خندان جعبه مقوایی می یابد و بسیاری است که باید نگرانی ما است.

آن را پر از اطلاعات جدید اما آن را هوشمندانه و به طور موثر نسبت به ایجاد اخلال نتیجه — که آمازون در درد نیاز به برخی از اصلاحی قوانین و مقررات از یک دولت است که به نظر می رسد در بهترین حالت بی تفاوت نسبت به مداخله و در بدترین حالت عبادت تکنوکرات.

داستان آغاز می شود با کتابفروشی آنلاین به طور افراطی خوشبین آغاز راه برگشت در اینترنت dial-up دوران 25 سال پیش و نمودار این شرکت بی شفقت رشد در سال های اخیر تبدیل شدن به یک تا حدودی Orwellian حضور در خرده فروشی رقابت انبارداری در مقیاس بزرگ (و دستمزد پایین تر) شیوه کار تحویل سیستم های خرید مواد غذایی نظارت تکنیک های امنیت وب و مسلما اقتصاد خود است.

به گزارش خبرنگار و کارگردان جیمز Jacoby (و شرکت های تولید و شرکت نوشته شده توسط آنیا Bourg), “خط مقدم” است که به همان اندازه علاقه مند در بزوس, 56 ساله مبتکر ایده بسیار خوب ساخته شده او را ثروتمندترین مرد جهان است. اخبار فیلم او واژک از یک چشم روشن Trekkie به عضله محدود divorcé که کاهش یافته است $165 میلیون در هفته گذشته در بورلی هیلز کالیفرنیا وارنر و مستغلات — priciest-همیشه مسکونی معامله املاک و مستغلات در دولت اما است که نشان دهنده تنها کسری از ثروت شخصی.

در علاوه بر این به بزوس را فوق جاه طلبی برای استعمار ماه و رویاهای خود را از حومه در فضا (و آن را باید در اینجا ذکر او مالکیت خصوصی از سال 2013 از واشنگتن پست) چه نیت خود را برای آمازون و تمام اطلاعات آن را کنترل ؟

“همه چیز قابل تحسین است که در مورد آمازون نیز چیزی است که ما باید از ترس در مورد آن” مشاهده فرانکلین Foer اقیانوس اطلس تحریریه و یکی از بسیاری از روزنامه نگاران در مصاحبه اینجا که طلبه این شرکت شیوه های.

آن را در مورد جعبه های مقوایی با مهر آمازون علامت تجاری لبخند انباشت اشیاء بدست آمده به عنوان بالا به عنوان چشم می توانید ببینید. آن را در مورد الکسا همیشه گوش دادن از قرار گرفتن در خانه و تلفیقی او هوش مصنوعی یادداشت در مورد که ما که هستیم و چگونه با ما رفتار می کنند که مصرف کنندگان است. این پلیس کمک خود را به داده های استخراج شده از ما تصویری doorbells. آن را در مورد شهرها و ایالات متحده قفل شده است و در زرق و برق دار دامن-گیر کردن تو بازی رقابت را به عنوان آنها سعی در فریب جدید آمازون ستاد با قاعده معافیت های مالیاتی.

کجا این همه ما را به عنوان یک اسمی رایگان (و با شوق و ذوق داری) جامعه ؟ که در آن خواهد شد؟!

گاس Ruelas

ایسنا

“خط مقدم” است که علاقه مند به جف بزوس, 56 ساله مبتکر ایده بسیار خوب ساخته شده او را ثروتمندترین مرد جهان است.

“خط مقدم” را دریافت نمی, مصاحبه با بزوس اما در یکی از چندین آرشیوی کلیپ, او توضیح می دهد که رویکرد خود را به عنوان یک اکسپلورر به جای فاتح. داخلی این شرکت کار کرده است سخت به توسعه و پس از آن پروژه یک تصویر از خنک بودن — قدرتمند و در عین حال خوش خیم نیروی خوب گاه به گاه ،

مصاحبه با سابق و فعلی کارکنان فشار با نوک انگشت سوراخ در آن تصویر. از شرکت های سطح پایین به یک تعداد انگشت شماری از کارکنان انبار که به تلاش برای سبقت گرفتن الگوریتم است که آنها را مجبور به کار سخت تر و سریع تر کسانی که هیچ کار دیگر برای آمازون ارائه مقدار زیادی برای نگرانی در مورد anecdotally وقتی که می آید به شرکت متعصب تثبیت در مشتری و تمایل خود را به کار در اطراف قانونی یا اخلاقی موانع.

همانطور که با بسیاری از علائم انحصار مطلق اندازه مسئله است. صرف اعلام از شرکت می لرزه های مختل تمام بخش های کسب و کار. دانشگاه نیویورک کسب و کار پروفسور اسکات گالووی اشاره می کند که بیمه بهداشت و درمان صنعت ریختن میلیاردها دلار ارزش در صبح روز بعد از آمازون صرفا اشاره کرد در انتشار اخبار در علاقه در هزینه های مراقبت های بهداشتی. “آمازون دارای این Darth Vader-مانند توانایی به فقط نگاه در یک بخش و شروع خفگی آن اکسیژن” او می گوید.

آمازون بدون کنترل رشد به معنی یک مثال (کشف شده توسط روزنامه نگاران در Marketplace و BuzzFeed) که شبکه خود را به طور مستقل متعلق به تحویل کامیون ها فقط به اندازه کافی کوچک به دوری کردن از مقررات فدرال که آن را می دهد یک لبه بیش از فدرال اکسپرس و یو پی اس و باعث می شود آن را دشوار برای پیگیری کامیون’ سوابق ایمنی.

زمان مدیران — از جمله جف Wilke آمازون جهانی مصرف کننده مدیر عامل و جی کارنی سابق اوباما در کاخ سفید وزیر مطبوعات است که آمازون در حال حاضر معاون ارشد رئیس جمهور برای شرکت های بزرگ جهانی امور — بازگشت Jacoby به سوالات سخت تر انتظار می رود با زنگ های خنثی از تکنولوژی corporatespeak که در آن همه چیز خوبفقط با نگه داشتن کلیک کردن بر روی. به جای اطمینان بخشیدن به اثر خود را به کلمات می تواند نگران کننده است.

هیچ جا شد شرکت prickliness بیشتر مشهود است از زمانی که آن را معکوس تصمیم خود برای قرار دادن نیمی از آن “HQ2” مقر و 25000 هزار شغل جدید در نیویورک (نیم دیگر در حال آمدن است به شمال ویرجینیا) پس از موجی از شکایات از شهروندان در مورد حقوق و دستمزد حقوق کارگران و میلیاردها دلار در معافیت های مالیاتی.

نیویورک شورای شهر اصرار داشت در یک جلسه عمومی بررسی توافق پس از آن آمازون عقب نشینی کرده بود نگاه هرگز. به عنوان شهردار نیویورک, بیل د Blasio می کند: “آنچه در جهان وجود دارد هیچ منتقدان? خوب آره در استبدادی توتالیتر جهان شاید آنها مجاز نیست — و شاید که دنیا جف بزوس جایی در ذهن خود فکر می کند که او حق است.”

چه “آمازون امپراتوری” فاقد (علاوه بر مصاحبه با و پاسخ مستقیم از بزوس خودش) گسترده تر انعکاس در مصرف همدستی در تمام این. آیا ما واقعا تا tech-besotted که هر چیزی می رود ؟ هیچ کس ما را مجبور به دست بیش از همه ما اطلاعات شخصی و نصب آمازون گوش دادن دستگاه و یا دوربین های مدار بسته در خانه های ما — ما فقط چون ما هم می خواهیم آینده خنک می شود. ما منطقی ما نیاز فوری خود را برای تحویل محصولات در برابر اثرات زیست محیطی و یا هر اثر دیگر آن جسمی یا روانی.

این شیارهای این همه می آید از طریق آمازون اخیر تعطیلات مبارزات آن لبخند جعبه های مقوایی بخوان cash clamber در ’70s راک تصنیف “یک کمی” در سفر خود را برای مشتریان درب.

“حتی در آمازون تبلیغات مردم تقریبا مانند سایه ها و سایه ها می گوید:” بلومبرگ تجارت الکترونیکی خبرنگار اسپنسر Soper. “مبارک جعبه آواز و bumbling راه خود را به درب خود را. آنها حتی نمی خواهم شما را به فکر می کنم در مورد چگونه آنها این کار آنها فقط می خواهم به شما wowed. . . . آنها می خواستند مردم را به فکر می کنم ‘ایست سحر و جادو!’


خط مقدم: آمازون Empire — ظهور و سلطنت جف بزوس (دو ساعت) پخش یکشنبه 9 p. m. در WETA و MPT. (افشای: آمازون بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی جف بزوس صاحب واشنگتن پست.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>