اینتل می گوید آن نسل بعدی تراشه های به تعویق خواهد افتاد, به طور بالقوه به تعویق انداختن تاریخ انتشار کامپیوترهای جدید

اینتل می گوید آن نسل بعدی تراشه های به تعویق خواهد افتاد حداقل تا سال 2022 به طور بالقوه نیز عقب هل دادن کامپیوتر است که با تکیه بر آنها.

آخرین تاخیر می آید پس از یک سری از مشکلات مواجه توسط اینتل در نگه داشتن به مهلت برای آن تراشه های جدید. آن مواجه است مستمر تاخیر در تلاش برای به دست آوردن زمان نسل تراشه در فروش در حال حاضر.

آخرین تاخیر به این معنی که آن 7nm چیپس – استفاده حتی کوچکتر معماری از زمان 10nm چیپس – در دسترس نخواهد بود تا 2022 به دلیل یک مشکل با ساخت آنها Intel گفت.

اما آن را نشان داد و طی آن در غیر این صورت نتایج مثبت است که آن را تا به حال شناسایی این مشکل و تلاش برای رفع آن است.

اینتل امیدوار است که این می تواند برای برخی از تاخیر با 10mm و تراشه های که تا به حال به عقب رانده شود دو سال با توجه به تکرار و تاخیر و با نگه داشتن به زمان با آن 7mm طرح است.

اما جدید ششم ماه تاخیر به این معنی است که این تراشه در دسترس نخواهد بود تا 2022 با تولید کامل در دسترس نیست تا سال بعد.

این شرکت ممکن است مجبور به برخی از آنها تولید شده توسط تولید کنندگان خارجی به عنوان بخشی از برنامه های احتمالی آن پیشنهاد شده است. اینتل تا حدودی غیر معمول در میان تراشه سازان است که در آن هر دو طراحی و تولید آن تراشه قبل از فروش آنها به شرکت های دیگر را در کامپیوتر خود را.

در حالی که مشتریان به طور کلی نمی خرید تراشه های خود از جمله تاخیر می تواند منجر به دستگاه های مصرف کننده در حال تحت فشار قرار دادند بیش از حد و یا ظاهر نیست در همه.

برخی از رایانه های اپل تصور می کرده اند در حال حاضر شده است با تاخیر و یا تغییر به عنوان یک نتیجه از اینتل تراشه های نه تبدیل شدن به در دسترس به عنوان مثال. شرکت announed ماه گذشته است که این امر حرکت به دور از اینتل تراشه به جای طراحی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im