شرکت های بیمه می دانستند آسیب ویروسی همه گیر می تواند انتقام در کسب و کار. به طوری که آنها از مطالعه حذف پوشش.

سارس که آلوده 8,000 مردم عمدتا در آسیا است و در حال حاضر دیده می شود به عنوان سایهای از زمان همه گیر منجر به میلیون ها دلار در کسب و کار-وقفه در بیمه ادعا می کند. در میان ادعاهای بود 16 میلیون دلار پرداخت به یکی از هتل های زنجیره ای, Mandarin Oriental International.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از شرکت های بیمه اضافه شده استثنائات استاندارد تجاری سیاست برای ضرر و زیان ناشی از ویروس یا باکتری است. در حال حاضر اضافه شده سیاست زبان را به طور بالقوه اجازه می دهد شرکت های بیمه برای جلوگیری از صدها میلیارد دلار در کسب و کار-وقفه ادعا می کند به دلیل covid-19 بیماری همه گیر.

“بیمه متوجه آنها نخواهد بود قادر به پوشش گسترده ای در مقیاس رویداد گفت:” رابرت گوردون ارشد معاون رئیس جمهور در آمریکا اموال بیمه مصدوم انجمن.

سایر انواع بیمه نامه ممکن است هنوز هم مجبور به پرداخت. سفر شخصی و رویداد لغو سیاست انتظار می رود که به صورت بزرگ و ادعا می کند از این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به صنعت ، اما چند موفق ادعا می کند انتظار می رود از کسب و کار سنتی بیمه خطوط به دلیل محرومیت از ویروس های مربوط به خسارت.

صنعت بیمه گفت که سیاست های خود را محکم تنظیم شده توسط مقامات دولتی و محرومیت بودند لازم با توجه به تعداد قریب به اتفاق از ادعا می کند که می تواند از یک بیماری شیوع.

“این مقیاس است که تنها دولت فدرال می تواند پل گفت:” دیوید Sampson رئیس جمهور از بیمه تجارت ،

جهانی و همه گیر منحصر به فرد ارائه مشکلات برای شرکت های بیمه به دلیل Sampson گفت: “با آن بسیار تعریف شما نمی توانید تنوع در خطر است.”

اما اموال و تلفات شرکت های بیمه در حال رو به رشد فشار به شیر صنعت $822 میلیارد دلار در ذخایر نقدی.

قانونگذاران در نیوجرسی ماساچوست و اوهایو با توجه به اجبار عطف به ماسبق تغییر سیاست برای پوشش coronavirus کسب و کار-وقفه ادعا می کند. شرکت های بیمه گفت: آنها به این حرکت به دلیل هزینه های اضافی از جمله ادعا می کند شامل نمی شد در سیاست حق بیمه.

وکلای مدافع گفتند که انتظار می رود اختلافات بیش از دقیق عبارت از کسب و کار بیمه به تولید دادگاه دعوا — شبیه به جنگ با بیمه پس از طوفان کاترینا در سال 2005 زمانی که مالکان و شرکت های بیمه مبارزه بر سر اینکه آیا خسارت شد ناشی از جاری شدن سیل و یا باد.

ساخت فعلی بیمه وضعیت حتی پیچیده تر هستند بسیاری از انواع مختلف کسب و کار بیمه, برخی با boilerplate زبان و دیگران با شخصی محرومیت و تاییدیه.

“ما در حال رفتن به دیدن یک موج جزر و مدی از دادخواهی بیش از کسب و کار وقفه گفت:” راس آنگوس Williams, وکیل بل Nunnally & Martin شرکت در دالاس. “این واقعا یک وضعیت غرب وحشی برای بسیاری از کسب و کار که آیا آنها باید پوشش.”

حدود یک سوم از ایالات متحده کسب و کار “کسب و کار وقفه” بیمه که در نظر گرفته شده برای پوشش ضرر و زیان از یک رویداد است که نیروهای شرکت به حالت تعلیق و یا توقف عملیات. بسیاری از سیاست نیز باید “عمران اقتدار” بند که پوشش ضرر و زیان زمانی که یک سازمان دولتی متوقف می شود یک کسب و کار از عامل. یک مثال رایج خواهد بود یک آتش سوزی که خسارت یک رستوران و منجر به آتش مارشال به بستن آن.

اما اکثر سیاست های بیمه نیاز به یک دست دادن فیزیکی را به دنبال پوشش. یک آتش سوزی. یک گردباد.

“شما می توانید انتظار برای شنیدن, آیا آلودگی از یک ویروس باعث آسیب فیزیکی گفت:” استفان آبیلا, استاد بیمه در Ball State University.

این استدلال که ساخته شده توسط اوشنا کوره یک رستوران در نیو اورلئان فرانسه سه ماهه که مانند هر رستوران در شهر شده است و دستور به توقف ارائه نشسته و خدمات اضطراری اعلام از شهردار.

اوشنا کوره واصل طرح دعوی در دادگاه در دادگاه محلی در ماه گذشته ادعا بیمه گر باید ملزم به پرداخت یک کسب و کار-وقفه ادعا می کنند به دلیل coronavirus تا به حال باعث صدمه به اموال توسط سطوح آلوده. یک وکیل برای رستوران نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

یک بومی آمریکایی قبیله ای در ایالت اوکلاهما ، Chickasaw ملت نیز شکایت بیمه ادعا می کنند که ضرر و زیان خود را از سازندگان آن قمار باید تحت پوشش کسب و کار خود وقفه در بیمه.

یک رستوران شناخته شده در کالیفرنیا دره نپا فرانسه خشکشویی نیز ثبت دادخواست به تازگی ساخت مشابه ادعا می کند.

بیمه دولتی در کمیسیون به دنبال پتانسیل محدودیت های کسب و کار تحت پوشش بیمه برای coronavirus مربوط به مطالبات — متفاوت با ديدگاه.

“ما درک می کنیم که تمایل به پوشش در این فضا گفت:” داکوتای شمالی بیمه کمیسر جان Godfread “اما بسیاری از سیاست های موجود خاص و استثنائات به ویروسی بیماری های همه گیر و کسب و کار اختلال در پوشش است و به طور کلی باعث واقعی آسیب فیزیکی. در این نقطه یک بیماری همه گیر در نظر گرفته شده است آسیب فیزیکی.”

“این واقعا یک موضوع قرارداد و در نهایت حل و فصل در دادگاه گفت:” می سی سی پی را کمیسر بیمه مایک Chaney.

کریستینا هاس سخنگوی دلاور بيمه توصیه می شود که صاحبان کسب و کار بحث در مورد سیاست های خود را با شرکت های بیمه.

آبیلا توپ دولتی استاد گفت: بیمه اختلافات ناشی از کروناویروس را نشان می دهد نیاز به یک دولت-پشتیبانی از راه حل هایی مانند ملی همه گیر بیمه برنامه شبیه به برنامه بیمه ملی سیل.

همه گیر بیمه کسب و کار — کامل با ویروس های پوشش — ارائه شده توسط کارگزار مارش.

علاقه خود را PathogenRx بیمه محصول منفجر شده در هفته های اخیر — “این نمایی” گفت: چاد رایت این شرکت سر از تجزیه و تحلیل خطر و جایگزین خطر انتقال.

این شرکت شروع به فکر کردن در مورد این مشکل چند سال پیش و مدل خطرات ناشی از بیماری های مختلف. آن راه اندازی آن شیوع بیمه در سال 2018 است.

چند شرکت در مهمان نوازی و صنایع بازی علاقه نشان داد.

اما نه تنها سیاست فروخته شد.

با گزارش از مایکل Majchrowicz در فورت Lauderdale کیت هریسون Belz در چاتانوگا و شیلا Eldred در مینیاپولیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de