Instacart کارگران را به اعتصاب و برای ایمنی حمایت و خطر پرداخت. تاسیسات از مواد غذایی می تواند در وسط.

فرفره کارگران تبدیل شده اند شبیه به اولین پاسخ برای برخی از مردم در طول بحران, اما آنها به انجام این کار بدون معنی دار فواید یا پرداخت حمایت می کند. Instacart نشده ارائه شده کارگران با هر دست عفونی و یا حفاظت از ونسا Bain جانباز خریداران برای Instacart که به سازماندهی اعتصاب گفت واشنگتن پست.

“این خیلی ترسناک بود در یک فروشگاه مواد غذایی در حال حاضر و پس از ترسناک به اطراف ازدحام و اوباش از مردم,” او گفت:. “من می خواهم انتقال به مشتریان است که ما نیز در انجام این کار از علاقه به حفاظت از آنها است.”

Instacart کارگران درخواست برای دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده اضافی 5 دلار در هر سفارش در خطر پرداخت و همچنین به صورت پیش فرض نکته را به 10 درصد به جای 5 درصد است. آنها همچنین به دنبال نامحدود تمدید پرداخت برای کارگران نهفته covid-19 از جمله “هر کسی که دارای یک پزشک توجه داشته باشید برای هر یک از وضعیت موجود که یک عامل خطر شناخته شده و یا نیاز به یک خود شده است.”

این اعتصاب ادامه خواهد داد تا زمانی که Instacart که مطرح $1.95 میلیارد دلار در سرمایه گذاری با توجه به Pitchbook موافق به شرایط و با توجه به متوسط و پست ترسیم شرایط خود را.

ساعت بعد از اخبار از اعتصاب شکست, شرکت منتشر متوسط پست اعلام برخی اقدامات اضافی برای کارگران از جمله پاداش های اضافی برای خریداران در فروشگاه تغییر آگهی و مدیران سایت یک درصد از 200,000 نفر نیروی کار است. Instacart نیز تمدید 14 روز سود برای کسانی که تشخیص داده شده یا در قرنطینه های اضافی 30 روز.

“هدف ما این است که به ارائه یک محیط امن و انعطاف پذیر درآمد فرصت را به خریداران در حالی که همچنین فعالانه در نظر گرفتن مناسب اقدامات پیشگیرانه برای کار با خیال راحت” سخنگوی ناتالیا منتالوو در بیانیه ای گفت.

“آنها خیلی غم انگیز قابل پیش بینی” گفت: Bain. “پیاده روی کردن است که هنوز هم در این آدرس یکی از چهار ما خواسته و آن را حداقل معنی دار چرا که کارگران در واقع نمی تواند دسترسی به بیمار پرداخت.”

Instacart شد و در حال حاضر در تلاش برای نگه دارید تا با افزایش تقاضا. این شرکت گفت: در روز دوشنبه آن را به دنبال استخدام اضافی 300,000 کارگران که در نظر گرفته شده کارکنان تمام وقت. آمازون نخست در حال حاضر نیز تجربه شده است اختلال. (واشنگتن پست متعلق به مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس.)

پیشتر در ماه مارس قبل از به عنوان بسیاری از مردم پناه در محل منتالوو گفت: پست است که رشد رسید با 10 بار در کالیفرنیا و واشنگتن و 20 بار در نیویورک و جستجوها برای ضد عفونی کننده دست با افزایش 23 بار.

در رسانه های اجتماعی مشتریان شده اند سیل Instacart کارگران را قدردانی و ستایش است.

کاربران اغلب پست تصاویری از متون با خریداران خود را.

مشتریان نیز به تماشای برنامه بدقت و رسیدن به خدمات به مشتریان به عنوان اقلام در سفارشات خود را به خارج از انبار.

کاربران مشتاقانه در انتظار پاسخ از شرکت.

همان کارگران که مردم آسیب پذیر در سراسر کشور در حال حاضر بستگی دارد می گویند Instacart را ترک کرده است و آنها را بی دفاع در برابر رمان coronavirus.

کارگران در ملی Facebook با بیش از 15000 عضو در پاسخ مشتاقانه زمانی که اعتصاب اعلام شد جمعه بن گفت.

“Instacart این بیماری همه گیر به یک کمپین روابط عمومی, به تصویر کشیدن خود را [به عنوان] قهرمان از خانواده ها هستند که پناه-در-محل جدا شده و یا قرنطینه” سازمان نوشت: در یک رسانه پست دوشنبه صبح. “Instacart هنوز ارائه نشده ضروری حمایت به خریداران در خط مقدم است که می تواند به جلوگیری از آنها را از تبدیل شدن به حامل سقوط بیمار خود و یا بدتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>