با الهام از بوندس لیگا جهان سری, اجرا, زن و شوهر, نام دختر با سندرم داون ناتالی

“این صدا ممکن است کمی قشنگ اما کل” برو 1-0 هر روز ” و “ماندن در مبارزه’ — آن را واقعا طنین انداز با ما به خصوص با چه اتباع قادر به انجام,” تام Sileo که بزرگ شد در شمال ویرجینیا و در حال حاضر در فلوریدا زندگی می کند گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “به خاطر سپردن چگونه خاص آن زمان بود و چگونه آن را برداشته با ما ما فقط فکر کردم چه ادای احترام اتصالات در راه او نامگذاری ناتالی خواهد بود و با استفاده از Nat’ نام مستعار و گفت: “برو Nat.”

ناتالی را تشخيص قبل از تولد در ابتدا در سمت چپ Sileos متزلزل.

“همانطور که هر پدر و مادر با ویژه نیازهای کودک می تواند به شما بگویم که این یک چیز واقعا دشوار” تام Sileo گفت. “این واقعا سخت است که این را شنیدم. شما نیاز به برخی از زمان برای تنظیم و آن را احساس نمی کند واقعی برای اولین بار در. وجود دارد فقط نوع مه وجود دارد برای یک ماه خوب و یا پس از. شما می ترسم. ما هنوز می ترسم در حال حاضر.”

به عنوان زن و شوهر شروع به آمدن به شرایط با این اخبار اتباع ارائه مهلت. تام ماند تا برای هر بازی حذفی و بیدار لیزا با جیغ پس از Howie کندریک گرند اسلم در بازی 5 از NLDS رو واشنگتن به آن postseason برنده سری در تیم تاریخ است. قبل از رفتن به رختخواب او را ترک توجه داشته باشید در مبارزه برای خود نه ساله دختر ساله که با بازیکن مورد علاقه است Ryan زیمرمن و کسی که پس از یادگیری است که او در آینده خواهر و برادر متفاوت خواهد بود قول داد که ” هیچ کس برای رفتن به ظروف سرباز یا مسافر با خواهر کوچک من.’

“به بوندس لیگا را به دست آورد در یک گرند اسلم!!!,” آن را بخوانید. “ما در حال بازی کاردینالز بعدی. من شما را دوست دارم! پدر.”

تام و لیزا که نقل مکان کرد و به دلری بیچ فلوریدا., در سال 2016 و تا به حال اتباع بهار فصل آموزش بلیط از Ballpark را از کف سواحل باز در نزدیکی وست پالم بیچ سال بعد به تماشای هر سری جهانی بازی با هم. آنها بیدار ریگان تا برای نهایی کردن از بازی 7 و اجازه داد تا او را به ماندن در خانه از مدرسه در روز بعد.

“برای جان سخت پریمیر لیگ در انگلستان طرفداران این یک ماه هیچ یک از ما هرگز فراموش نکنید” تام Sileo گفت. “شما در حال تماشای و شما فقط نمی توانم باور کنم که آنچه که شما در حال دیدن از وحشی-بازی کارت برای باز گشت در L. A. آن را واقعا فقط یک معجزه چه آنها قادر به متوقف کردن.”

زمانی که او اعلام کرد ناتالی تولد در توییتر Sileo تکرار بخشی از آنچه که اتباع مدیر دیو مارتینز گفت: طرفداران در سراسر کشور مصاحبه تلویزیونی پس از واشنگتن به اتمام رفت و برگشت از سنت لوئیس کاردینالز در NLCS: جاده پر از دست انداز منجر به مکان های زیبا.

در حالی که این زن و شوهر هنوز در بیمارستان اتباع یک نماینده فرستاده Sileo یک پیام مستقیم در توییتر و خواسته برای یک آدرس برای ارسال تبریک هدیه. خانواده شگفت زده شد محتویات جعبه که وارد شدند چند روز بعد از جمله استفان عشق امضا jersey World Series قهرمانان T-پیراهن و یک بت حکاکی با ناتالی نام و تاریخ تولد و #StayInTheFight برچسب. (“ما مشتاقانه منتظر دیدن شما در این ورزشگاه به زودی — ما عشق را #NATITUDE,” همراه کارت به عنوان خوانده شده. “P. S. او دارای یک نام!!!!”)

“ما از آن انتظار نیست و ما نمی تواند بیشتر سپاسگزار” Sileo گفت. “این واقعا ما تا زمان بزرگ.”

پیش از اولین سفر خود را به دیدن این اتباع در بهار آموزش این هفته Sileo یک نویسنده می نویسد که در درجه اول در مورد قهرمانان به خاک افتاده گفت: او شده است تحت الشعاع همه حمایت از دوستان و خانواده و “غریبه کامل است که تنها من می دانم برای چند توییت در مورد پریمیر لیگ در انگلستان” از ناتالی تولد.

“این واقعا شگفت انگیز راه مردم از چوب و فقط می خواهم برای حمایت از شما را هنگامی که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد,” او گفت:. “ما فقط درک آن بسیار است. … به عنوان ما شروع به ادغام خودمان را به این سندرم داون و نیازهای خاص جامعه است که آنچه ما را در بر داشت. وقت و زمان دوباره مردم فقط می خواهم برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را با شما و کمک به شما در هر راه که آنها می توانند. پس از ما انجام داده ایم این چند سال من امیدوارم که ما می توانیم انجام این کار برای خانواده های دیگر است.”

جزئیات بیشتر در مورد اتباع:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>