بازرسان به طور کلی هشدار کنگره که برگ برنده دولت در مسدود کردن موشکافی نجات برنامه های

در نامه ای به چهار کنگره صندلی شنبه دو مقام مسئول جدید دولت ناظر نهاد نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال صادر شده قانونی و احکام محدود مستقل نظارت بر مراقبت در عمل بودجه.

نامه ظاهر در حال رشد در میان هر دو حزب سرخوردگی بیش از این دولت تصمیم به افشای آن است که چگونه هزینه های صدها میلیارد کمک به کسب و کار. روز دوشنبه وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin به نظر می رسد به تعظیم به آن فشار گفت: او را با کار کنگره جدید نظارت اقدامات است. اما برخی از دموکرات ها گفته اند که کاخ سفید در نظر گرفتن نه افشای درخواست به طور جدی به اندازه کافی.

“آنها به نظر می رسد به یک چیز گفت در حالی که انجام دقیقا مخالف” گفت: Rep. کارولین B. Maloney (D-n. y.), رئیس مجلس نظارت کمیته. “اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متعهد به همکاری کامل و شفاف با مالیات دهندگان دلار معلوم نیست چرا از آن است که تولید نقاط ضعف قانونی برای جلوگیری از پاسخ به مشروع نظارت درخواست است.”

با توجه به این که قبلا نامعلومی نامه وزارت خزانه داری وکلای این نتیجه رسیدند که دولت مورد نیاز است به ارائه ناظران با اطلاعات در مورد ذینفع از برنامه های ایجاد شده توسط مراقبت عمل را “بخش الف” که بخش شامل برخی از بحث برانگیز ترین و گران برنامه های در coronavirus پاسخ تلاش ها از جمله دولت عظیم کمک مالی برای کسب و کارهای کوچک و نزدیک به 500 میلیارد دلار وام برای شرکت های بزرگ.

Mnuchin تعجب بسیاری از قانونگذاران در هفته گذشته زمانی که او اعلام کرد که او نمی خواهد اجازه می دهد نام چک برنامه حفاظت از گیرندگان برای تبدیل شدن به پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفته بود برای ماه است که این داده ها در نهایت افشا می شود.

در این نامه از بازرسان به طور کلی و Mnuchin اصرار که PPP داده نمی شود منتشر شده آمده پس از کاخ سفید بارها رد تلاش برای بررسی که در آن مالیات دهندگان بودجه در جریان است.

در نامه بازرسان به طور کلی منجر به همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته (خ) مستقل پنل ایجاد شده برای نظارت بر اجرای مراقبت در عمل ابراز نگرانی در مورد اداره حقوقی, نظرات و تاثیر آنها بر نظارت.

“اگر این تفسیر از مراقبت در عمل درست شد آن را در بالا بردن سوال در مورد PRAC اقتدار برای انجام نظارت از بخش یک بودجه” Michael E. هوروویتس و رابرت Westbrooks اقدام صندلی و مدیر اجرایی PRAC گفت: در نامه ای به دست آمده توسط واشنگتن پست. “این امر در حال حاضر به طور بالقوه قابل توجهی شفافیت و نظارت مسائل زیرا یک بخش از مراقبت در عمل شامل بیش از 1 تریلیون دلار در بودجه است.”

وزارت خزانه داری نیست اظهار نظر در احكام قانونی اما گفت دولت بود که به طور کامل شفاف است. در بیانیه سخنگوی وزارت مونیکا کراولی گفت: مراقبت در عمل صرف خواهد بود موضوع را به “جامع نظارت” از جمله چند بازرس کل جدید کنگره پانل و مستقل دولت پاسخگویی ، وزارت خزانه داری نیز در جلسه کنگره قانونگذاران و به روز رسانی دولت-گسترده گزارش سایت USASpending.gov.

“همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته محدوده تحت مراقبت عمل را پوشش می دهد برنامه های دیگر که در حال حاضر در بررسی این تداخل نظارت بدن” کراولی گفت. “بیشتر تقلید از این توابع نظارت توسط PRAC نمی خواهد افزایش شفافیت و یا نظارت. وزارت خزانه داری به طور کامل مطابق با تمام توجهی نظارت شفافیت و گزارش مورد نیاز از مراقبت عمل می کنند.”

این موانع جدید به ناظران تلاش های سطح به عنوان دولت چهره مرکب واکنش در کاپیتول هیل بیش از آن تصمیم به افشای آن کسب و کار در حال دریافت کمک های مالی تحت PPP برنامه هایش برای کسب و کارهای کوچک.

این احکام می تواند محدود کردن ناظران توانایی بررسی جدید فدرال برنامه های دولت شفافیت کارشناسان می گویند. اگر نه خطاب در قانون جدید توسط کنگره این نظرات می تواند محدود کردن ناظران توانایی به جمع آوری اطلاعات در مورد که دریافت کمک های مالی آنها می گویند.

معلوم نیست که آیا این قانون به دولت توانایی خودداری از اطلاعات است.

“این یک ضربه ویرانگر به نظارت گفت:” دانیل برایان مدیر اجرایی پروژه های غیر انتفاعی در نظارت دولت که آهنگ شفافیت دولت. “این یک پیچشی و تحلیل قانون و به وضوح مقابله با آنچه که کنگره در نظر گرفته شده.”

کلید کنگره جمهوری خواه نیز ابراز نگرانی در مورد وزارت خزانه داری تفسیر از قانون و تاثیر آن بر شفافیت است. “مالیات دهندگان آمریکایی حق دارند بدانند که چگونه پول خود را صرف بودن” گفت: بلر تیلور سخنگوی سنا تخصیص رئیس کمیته Richard C. شلبی (R-Ala.). “نه نامه و نه روح قانون محدود کردن پاسخگویی کمیته اجراء در این راستا است. رئیس شلبی حمایت از روشن که در پس از آن قانون اگر لازم باشد.”

نظارت نهادهای اشاره شده توسط وزارت خزانه داری از جمله کنگره کمیسیون و گائو مختلف مقرر و کمتر احتمال دارد به شناسایی فردی موارد تقلب از بازرسان به طور کلی محدود توسط گروه حاکم به گفته برایان. دولت (به روز شده در هزینه های دولت سایت تنها با بخش کوچکی از مراقبت در عمل هزینه های برایان گفت.

در علاوه بر این به PPP و وام برای شرکت های بخش یک از مراقبت در عمل شامل میلیاردها دلار برای دولت و دولت های قبیله ای و هواپیمایی کمک مالی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مواجه شده است و انتقاد بیش از آن تخصیص پول به قبیله ای دولت نیز با یک گروه از قبایل بومی آمریکا تحت پیگرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در دفاع از دست زدن به آن از برنامه هایش. Mnuchin گفت: انتشار نام PPP گیرنده می تواند سازش اختصاصی و حساس کسب اطلاعات است. در گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت گفته بود آنها خواهد بود افشای اطلاعات. و در روز دوشنبه Mnuchin گفت در توییتر او خواهد شد بحث در مورد اضافه کردن “نظارت مناسب” از PPP اما معلوم نیست چه او پیش بینی.

رئیس جمهور تهمت منتقل شده است پس از اولین روز از بسته نجات برای محدود کردن نظارت از قانون است. تقریبا بلافاصله پس از امضای این لایحه تهمت سوال اساسی از آن نیاز است که یک ویژه جدید بازرس کل برای همه گیر بازیابی اطلاع کنگره بلافاصله اگر دولت “نامعقول” مانع از اطلاعات درخواست شده توسط محققان.

در اوایل ماه آوریل تهمت نیز سرنگون اقدام پنتاگون بازرس کل گلن خوب بود که رئیس فدرال پنل ایجاد شده توسط کنگره برای نظارت بر اجرای بسته محرک.

به 2 تریلیون دلار مراقبت در قانون تاسیس این بیماری همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته به عنوان یک خدمت ویژه دیده بان. این PRAC اعطا شد احضاریه قدرت برای نظارت بر هزینه و موضوع گزارش شد و تحت عمل به شورا از بازرسان به طور کلی در یکپارچگی و کارایی ریاست هوروویتس بازرس کل در وزارت دادگستری. Westbrooks به عنوان مدیر اجرایی PRAC. کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه و وزارت خزانه داری پیشنهاد راه های جایگزین از انجام نظارت اما بازرسان به طور کلی رد این ایده با توجه به نامه خود را.

“این پیشنهادها رسیدگی نیست و طیف گسترده ای از برنامه های که برای PRAC مسئول است و نه آنها ارائه وسعت و عمق گزارش مورد نیاز برای PRAC به طور کامل انجام مسئولیت های مورد نیاز” قانون Westbrooks و هوروویتس نوشت: در نامه خود به کمیته صندلی.

Mnuchin ادعا در جلسه هفته گذشته که دولت نمی خواهد افشای وام گیرندگان اطلاعات مشخص ناگهانی برگشت از اظهارات قبلی توسط دولت.

وام متقاضیان هشدار داده بودند در دولت فرم درخواست است که این امر “به صورت خودکار از انتشار” اطلاعات کسب و کار “از جمله اسامی گیرندگان” همراه با مبلغ وام و هر گونه وثیقه متعهد به تامین آن است. مقامات در اداره کسب و کار کوچک که دسته روز به روز جنبه های PPP بارها و بارها وعده داده شده در پاسخ به رسانه ها در سوالات و درخواست سند است که آژانس آزادی “فردی وام داده” بدون ارائه شرکت خرما. و از بعد از ظهر دوشنبه SBA را قانون آزادی اطلاعات سایت هنوز انجام بیانیه ای گفت آژانس خواهد آزادی “وام-داده های خاص” ،

“آژانس به رسمیت می شناسد و نیاز به تعادل منافع شفافیت با حفظ حریم خصوصی و محرمانه بودن مسائل مربوط به انتشار اطلاعات مربوط به وام را افزایش می دهد,” SBA وب سایت آمده است. “در آینده ما قادر خواهد بود به نوبه خود تلاش های ما برای ارائه وام خاص داده اما امیدوارم که همه درک نیاز برای آژانس به تمرکز تلاش خود را در برآورده ساختن نیازهای فوری از کسب و کارهای کوچک.”

قانونگذاران از هر دو طرف بارها و بارها با انتقاد از عدم شفافیت. سنسور. مارکو روبیو (R-Fla.), رئیس کسب و کار کوچک و کارآفرینی کمیته و بن کاردین (D-Md.), پانل رتبه بندی دموکرات گفت: در ژوئن 3 نامه که نام PPP وام گیرندگان و وام مقدار باید ساخته شده هر چند آنها متفاوت بر اینکه کنگره باید نیروی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دست.

مجلس سنا خواهان مسدود دموکراتیک حمایت قانونی که موظف اند SBA ارائه روزانه و هفتگی به روز رسانی به کنگره و همراه با یک پایگاه داده حاوی نام و آدرس از وام گیرندگان و وام مقدار. ماه گذشته روبیو گفت: SBA باید صبر کنید تا زمانی که آن را به حال پردازش وام به نگرانی در مورد افشای اگر چه او روشن بود که منتشر خواهد شد در نهایت.

“این نظر من است که ما در حال رفتن به پیدا کردن همه از این اطلاعات” روبیو گفت. “و ما در حال رفتن به آن را می دانم در یک مد به موقع بنابراین ما می تواند چیزی در مورد آن انجام.”

روز دوشنبه روبیو دبیر مطبوعاتی نیک Iacovella این سناتور گفت: “برنامه ای برای همکاری نزدیک با SBA و خزانه داری را به اطمینان حاصل شود به اندازه کافی اطلاعات فاش شده درباره برنامه آن به منظور تعیین اثربخشی و اطمینان وجود دارد کافی است شفافیت و بدون به خطر انداختن وام گیرندگان اطلاعات است.”

در این میان علاقه در این برنامه به طور چشمگیری کاسته و دموکرات ها در حال فشار به دولت برای دریافت پول بیشتر به محروم و روستایی کارفرمایان به عنوان مورد نیاز توسط مراقبت عمل می کنند. روز دوشنبه در کنگره James E. Clyburn (D-S. C.) رئیس مجلس را انتخاب کنید و فرعی در Coronavirus بحران و شش دیگر دموکرات ها در کمیته در نامه ای به رهبران در وزارت خزانه داری این SBA و هشت بانک ها خواسته که آنها را بیشتر به اطمینان حاصل شود بودجه به “اشخاص در محروم و روستایی بازار” از جمله کسب و کار متعلق به زنان و جانبازان نظامی و اقتصادی محروم شدند.

ماه گذشته SBA بازرس عمومی هشدار داد که آژانس تا به حال به درستی منعکس شده است که تاکید قانون و کاردین گفت: هفته گذشته که او را تسلیم قانون نیاز به مانده PPP وجوه استفاده می شود که در راه است. ارسال شده است در میان 11 اخبار سازمان های تحت پیگرد SBA برای دسترسی به سوابق وام گیرندگان مقدار وام و دیگر اطلاعات اولیه این سازمان است که قبلا منتشر شد.

به تازگی SBA مدیر Jovita کررنزا شده است تشویق محروم کسب و کار اعمال می شود. او با صدور بیانیه ای به وام دهندگان دوشنبه پرسیدن که آنها “دو چندان کردن تلاش های خود را برای کمک به وام گیرندگان واجد شرایط در زیر خدمت و جوامع محروم” قبل از این برنامه در 30 ژوئن مهلت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات