خانه سالمندان مدیران تا به حال هیچ برنامه ای در محل مدیریت بیمار, بیماران, انجام, تماس, ردیابی و تحقیقات و یا حفاظت از ساکنان “آلودگی متقاطع عفونت ویروس[es] و بیماری” با توجه به ماه ژوئن بازرسی.

به جانبازان و همسران بیمار شد و درگذشت کارکنان رفت و بدون تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و در زمان نمی شد به نمایش در آمد برای بیماری قبل از ورود به ساختمان است. کسانی که در معرض شده بود به ساکنان با covid-19 قرار داده شد پشت در واحد با سالم ساکنان. یکی پرستاری دستیار اجازه داده شد در کار حتی اگر او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus دو روز قبل از آن بازرسی یافت.

این شرایط قرار می گیرد 128 154 ساکنان در این تاسیسات در معرض خطر فوری با توجه به تنظیم کننده.

این یافته ها تا حد زیادی تایید اتهامات توسط پرستاران و دستیاران و بستگان ساکنان که برای هفته ها باید گفت: این مرکز ساخته شده کمی تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus و در نهایت تبدیل به هیدروکسی کلروکین. واشنگتن پست گزارش داد اوایل این ماه است که ساکنان در خانه دریافت پنج روز رژیم از داروی تبلیغ توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس را به عنوان ممکن است خارج از برچسب درمان covid-19.

هیدروکسی کلروکین داده شد به حداقل 11 نفر که تا به حال تست شده برای این ویروس همراه با ساکنان که رنج می برد از بیماری های قلبی و شرایط دیگر شناخته شده است به افزایش خطرات تهدید کننده حیات عوارض جانبی این پست یافت می شود. غذا و دارو در ماه گذشته هشدار داد که این دارو باعث شده بود مشکلات جدی قلبی و دیگر شرایط در covid-19 بیماران و کمک های اضطراری-استفاده از مجوز.

پرستاران و دستیاران در خانه که آمد به تماس رژیم به “covid کوکتل” گفت: مدیران شانه ای بالا انداخت بحرانی عفونت-کنترل پروتکل قبل از این دارو به طور گسترده ای تجویز شده برای بیش از دو هفته در ماه آوریل است. معلوم نیست که آیا این دارو ایجاد می شود و یا کمک به هر گونه مرگ و میر در خانه است که نسبت 42 مرگ و میر به covid-19.

“تماشای مردم می میرند افتضاح بود” یک پرستار گفت: یک بازرس دولت. “به ما گفته شد برای قرار دادن ساکنان در یک کیسه بدن و دیدار با آندرتیکر در آسانسور.”

دولت در بخش بهداشت و درمان کاهش یافته است به استادانه درست شده در بازرسی یافته و یا می گویند چرا استفاده از هیدروکسی کلروکین بود ذکر شده در این گزارش است. این گزارش نشان ندادند که آیا این خانه را جریمه یا مجازات های دیگر. سخنگوی وزارت Nate وردل گفت: تحریم ها به طور معمول اعلام کرد که چند ماه پس از بازرسی.

سخنگوی وزارت امور خارجه از نظامی و امور جانبازان که در عمل جنوب شرقی و پنج نفر دیگر خانه های پرستاری برای جانبازان گفت: گروه مخالف با یافته ها و ارائه شده است یک درخواست به صورت غیر رسمی حل اختلاف.

در ضمن این خانه ثبت طرح اصلاح با دولت گفت: مدیران ارائه می کنند اعضای هیات در خانه با آموزش بر استفاده مناسب از دنده محافظ و آغاز خواهد شد تماس با ردیابی در هر ساکن و یا کارگر شناخته شده و یا مشکوک به coronavirus.

“ارائه یک طرح اصلاح است نه نشانه ای که از این مرکز است که در توافق با کمبود که ذکر شده در بررسی” گروه نظامی و جانبازان در امور ارتباطات مدیر جون Zlogar Nissley گفت: در یک ایمیل.

او افزود که گروه استخدام موقت در خارج از تیم مدیریت — ساخته شده از یک خانه سالمندان, مدیر, یک مدیر پرستاری دو دستیار پرستاری, مدیران, پرستار, مربی عفونت preventionist و داروخانه مشاور — برای کمک به خانه و کارکنان آن است.

“آنها خواهد شد بر روی سایت تا کارکنان بازیابی به حالت عادی عملیات” او گفت:.

دولت ایالت کتی Muth (D) است که نگرانی برای هفته گفت: دولت از بازرسی گزارش نه چندان دور به اندازه کافی در chronicling چگونه سرپرستان اجازه این ویروس به گسترش با وجود نگرانی در میان پرستاران و دستیاران تقلا برای مراقبت از بیمار ساکنان.

Muth نیز گفت: این گزارش باید دقیق چرا و چگونه هیدروکسی کلروکین استفاده شد در یک مرکز مجهز به بیمار نظارت بر اثرات جانبی مانند آریتمی های قلبی. FDA تاکید کرد در ماه مارس که این دارو تجویز می شود باید تنها در طول covid-19 بالینی یا در بیمارستان ها است که می تواند “مراقب قلب نظارت است.”

“این یک شکست برای حتی اذعان کرد که این اتفاق افتاده است زمانی که وجود دارد اسناد و مدارک آن را نشان می دهد,” Muth در مصاحبه ای گفت:. “این یک تلاش برای رفت و برگشت آن را زیر فرش?”

این گزارش توصیف نقض حقوق بشر در استانداردهای فدرال به منظور پیشگیری و کنترل گسترش عفونت از جمله عدم شستن دست و یک شکست برای تمیز کردن تجهیزات و اجرا اجتماعی فاصله.

یکی از کارکنان گفت: یک بازرس او تحویل داده بود لباس های شسته شده به همه رزیدنت اتاق از جمله کسانی که با covid-19 بدون پوشیدن مناسب تجهیزات حفاظتی. دیگری گفت: او تا به حال به “التماس” مدیران برای ماسک و دیگر دنده محافظ.

“ما نمی مجاز به پوشیدن PPE یا ما را دریافت کنید نوشته شده” این عضو هیات گفت: یک بازرس با توجه به گزارش. “به ما گفته شد این امر ترساندن ساکنان.”

در مارس ساکن که دو بار آزمایش منفی برای coronavirus نگه داشته بود در یک واحد با بیمارانی که آزمایش مثبت است. در ماه مه پس از 20 روز در coronavirus واحد ساکن شد و به بیمارستان فرستاده شده برای تهوع و استفراغ است. او آزمایش مثبت است.

“تسهیلات ندارد یک سیاست و یا پروتکل برای مدیریت COVID منفی و مثبت ساکنان” با توجه به گزارش بازرسی.

این گزارش نسبت داده شود بسیاری از مشکلات به خانه سابق فرمانده و مدیر پرستاری بودند که به حالت تعلیق در ماه مه پس از Philadelphia Inquirer گزارش جارو مشکلات قبل و در طول بیماری همه گیر.

ایان هوروویتس که 81 ساله بود پدر یکی از ساکنان خانه قبل از مرگ از covid-19 گفت: سرزنش فراتر از خانه سالمندان را اداره. رهبران در وزارت امور خارجه از نظامی و امور جانبازان باید پاسخگو باشند, او گفت:.

“این می رود بسیار بیشتر از فقط فرمانده,” هوروویتس گفت. “آنها تا به حال به در نظر گرفتن جهت از دولت است.”

Mulcahy فارغ التحصیل و دانشجو در رشته روزنامه نگاری در دانشگاه نورث وسترن را Medill تحقیقاتی آزمایشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im