داخل صهیون ویلیامسون فوق العاده اگزوز NBA All-Star Weekend اولین

در حالی که ویلیامسون بود وحشت زده شده توسط اوباما در حضور اوباما به نظر می رسد هیجان زده برای دیدار با بالا انتخاب کنید در 2019 NBA پیش نویس است. دو مشترک تمدید خصوصی مکالمه در طول یک جامعه خدمات رویداد و ویلیامسون به طور منظم شکست در خنده به عنوان 44 رئیس دادگاه برگزار شد. اوباما تبریک گفت ویلیامسون در راه, جدید, حرفه ای-با 32 امتیاز در روز پنج شنبه و reminisced مورد ویلیامسون دانشجوی سال اول فصل در دانشگاه دوک.

او گفت: “من در بازی بزرگ” ویلیامسون گفت: پس از آن. “من از نوع طبقه بندی کردن پس از آن. که همه من نیاز به شنیدن به صداقت. گفتم شما با نگه داشتن من ؟ من 19.’ شما احتمالا یکی از شلوغ ترین برنامه در جهان و شما قادر خواهید بود به نگه دارید تا با تازه کار, superstars, کالج, مردم, حتی, دبیرستان, مردم, و به آنها بگویید که آمار خود را و آنچه را که آنها انجام داده ایم خوب آنها چه کار می کنند ؟ هنگامی که او به من گفت که من فقط بسیار به دست آورده احترام بیشتری برای او.”

که سورئال لحظه ورود راه اندازی یک گردباد بعد که دیدم ویلیامسون اجرای رسانه های مهاجم از طریق یک صبح تمرین برای افزایش ستاره ها, چالش بازی بازی های ویدئویی با منطقه شیکاگو کودکان در اردن با نام تجاری ظاهر و در نهایت و لرزش یکی از ایالات مرکز سبدهای کردن معمولی خود را هم ترازی با یک لبه تند غوطه دادن در طول Rising Stars Challenge.

“من فکر نمی کنم من می توانم به شما بگویم که چه زمان آن را در طول روز” ویلیامسون گفت: پس از به ثمر 14 امتیاز در تیم ایالات متحده آمریکا 151-131 پیروزی بر جهان تیم در Rising Stars Challenge یک نمایشگاه است که ویژگی های سال اول و دوم بازیکنان. “این فقط shootaround رویداد, رویداد, رسانه ها, رسانه های عرصه. این یک تجربه بزرگ بود اما آن را بیش از حد سریع است. من فکر می کنم من قصد دارم به شما را مجبور به نشستن در اتاق من بعد دوست دارم وقتی که من بازگشت به خانه و فقط در تمام روز به واقعا لذت بردن از آن.”

شروع ویلیامسون ballyhooed تازه کار, مبارزات انتخاباتی به تعویق افتاد سه ماه به دلیل عمل جراحی زانو در اکتبر, و این واقعیت که او از دست رفته نیواورلئان’ اولین 44 بازی او هزینه یک شات در یک نقطه در روز یکشنبه All-Star Game. با این وجود ویلیامسون انجام شده است مانند همه ستاره از اواخر ژانویه اولین, به طور متوسط 22.1 امتیاز 7.5 ریباند و 2.2 کمک می کند در حالی که تیراندازی 58 درصد از این میدان در 10 بازی.

با وجود طولانی غیبت NBA دعوت ویلیامسون به Rising Stars Challenge, دانستن است که حضور او را به توجه اضافی به آخر هفته جشن. پس از همه, او Jan. 22 اولین جمع آوری بیش از 2.3 میلیون بیننده در ESPN.

“او بسیار انفجاری بسیار با استعداد” TNT مفسر Charles Barkley گفت: روز پنج شنبه در رسانه ها ظاهر در مجلس بلوز. “او به نظر می رسد مانند یک واقعا بچه خوب و امیدوارم او می تواند سالم بماند.”

ویلیامسون نمی نا امید شب جمعه, افزایش بالا به پایین پرتاب اولیه alley-oop از ممفیس گریزلیز گارد Ja Morant سابق خود AAU هم تیمی در کارولینای جنوبی و بسته شدن شب با چندین دیدنی و جذاب از دست رفته dunks در بداهتا ویترین. ایالات مرکز جمعیت بارها و بارها gasped در امضای خود highflying heroics و یکی از نیمه اول dunks زدم کل حلقه خارج. در حاصل کار دو تیم آرنا کارگران به ارمغان آورد یک نردبان برای بازگرداندن این سبد به خود پیکربندی مناسب.

“من نمی دانم که غوطه دادن آن بود, اما من فکر نمی کنم آن را به من بود” quipped 6’6″, 285 پوند ویلیامسون. البته وجود دارد هیچ دیگر ممکن است مشکوک است.

مانند شکیل اونیل قبل از او ویلیامسون مخلوط خشونت ورزشکاری و مسخره جذابیت. در طول یک بعد از ظهر بازی “NBA 2K” در اردن با نام تجاری رویداد ویلیامسون در بر داشت خود را از دست دادن به شدت به یک کودک که در حال بازی به عنوان شیکاگو بولز. ویلیامسون grimaced خود را از طریق شکست دادن گفتن مونتاژ جمعیت است که او تا به حال فقط بازی واقعی گاو و که آنها تا به حال ارائه چنین رقابت سختی.

در واقع روز سرعت گیج کننده ارائه شده کشت کمتر محافظت لحظه از ویلیامسون که معمولا می آید محتاط و یا حتی اسکریپت در رسانه ها نظرات. در طول یک بعد از ظهر مصاحبه با واشنگتن پست او لرزاند کردن مورد علاقه خود را با خاطرات مایکل جردن و کوبه برایانت.

هنگامی که آن را به جردن شیکاگو بولز Hall of Famer آنها ویلیامسون خود را به نام “بازیکن مورد علاقه” آن را “آخرین گلوله” بسته شدن دنباله از سال 1998 NBA نهایی برابر یوتا جاز.

“او ساخته شده یک بازی دفاعی رو سرقت کردن کارل مالون و سرد بازی” ویلیامسون گفت: مراقب باشید به یاد داشته باشید برنده بازی می کند در هر دو به پایان می رسد از دادگاه.

در مورد برایانت لس آنجلس لیکرز افسانه جان باخته در سقوط یک هلیکوپتر در ماه گذشته آن را بارها منتشر برجسته: “بازی که در آن او گرفتار دادگاه تصویب آن پیچیده شده در اطراف خود را به عقب و معکوس غوطه دادن. خود آگاهی و مهارت در آن بازی در صفحه نمایش کامل.”

ویلیامسون بعد نشان داد به خبرنگاران گفت که مادرش Sharonda Sampson برای اولین بار او را تشویق به مطالعه نوار بسکتبال ستاره هنگامی که او یک کودک بود. Sampson توصیه می شود تثلیث مقدس از سال 1980 NBA: Magic Johnson, لری پرنده و مایکل جردن.

“زمانی که من کردم به اردن او به من گفت برای تماشای کامل بازی نه برجسته” ویلیامسون گفت. “به عنوان یک بچه به مسائل او انجام شده بود باور نکردنی بود به تماشا. گرفتن یک سرقت صرفه جویی در آن و سپس انجام یک عقب لیآپ یا شناور از طریق لین طریق مانند سه نفر dunking آن است. به عنوان یک بچه که واقعا توجه مرا جلب کرد. از آن پس من فقط به تماشای هر بازی کامل مایکل جردن, کلیپ پیدا می کنم.”

اما ویلیامسون است که یک احساس به اینترنت پس از مدرسه خود را بالا روز در اسپارتان روز مدرسه خود dunking به مطالعه اردن با شدت بهم زدن غوطه دادن مسابقه نوار بیش از حد. جردن افسانه ای 1988 دوئل با دومینیک ویلکینز در شیکاگو بود یکی دیگر از ویلیامسون مورد علاقه اردن خاطرات.

اگر چه ویلیامسون نمی خواهد رقابت در روز شنبه با شدت بهم زدن غوطه دادن مسابقه پس از از دست رفته زمان زیادی را با مصدومیت زانو او نمی تواند کمک کند خود را از پیشرو freestyle جلسه در پایان از افزایش ستاره ها بازی در روز جمعه.

اول ویلیامسون رفت و برای 360 آسیاب بادی که منعکس خیلی سخت کردن پشت لبه آن caromed گذشته midcourt. سپس او انداخت توپ شیشه ای به خود گذشت و توپ را از طریق پاهای خود را از راست به چپ از دست دادن رسیدگی درست قبل از پایان تلاش. در نهایت ویلیامسون دوباره سقوط 360, طریق, پاهای, غوطه دادن سخت کردن لبه.

سه نتواند فرستاده ویلیامسون عقب نشینی به نیمکت با یک لبخند گوسفندوار اما جمعیت ادای فک انداختن تلاش با سلامتی و به سختی به نظر می رسید به ذهن نشده نتایج. در واقع این که آیا او در نظر گرفته شده یا نه ویلیامسون زخم تنظیم نوار بالا از هیجان را به صورت واقعی رویداد در روز شنبه.

در بعد از ظهر جمعه چند ساعت قبل از حملات بی رحم بر روی لبه در افزایش ستاره بازی ویلیامسون خواسته شد آنچه در آن ممکن است برای او برای ورود به 2021 با شدت بهم زدن غوطه دادن مسابقه. انجام این کار خواهد تولید هفته اگر نه ماه از اعتیاد به مواد مخدره و آن را قطعا جلب فوق العاده ای تلویزیونی مورد علاقه.

در اوج یک روز او به زودی فراموش نخواهد کرد ویلیامسون لحظه ای خود را کاهش گارد و یک وعده مشروط است که باید تحریک طرفداران در همه جا.

“اگر تیم من در یک نقطه خوب من خواهید بود در آن” ویلیامسون گفت.

اجازه دهید شمارش معکوس آغاز خواهد شد.

جزئیات بیشتر در NBA:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>