قانون بازی بسکتبال ارائه خود چالش های بهداشتی به دلیل آن طول می کشد محل در داخل خانه و نیاز است که بازیکنان می آیند به گسترش تماس نزدیک. کمیسر NBA آدم نقره ای گفته است بازیکنان است که او نمی تواند وعده یک دفاع کامل در برابر coronavirus که منجر به حداقل 115,000 مرگ و میر در ایالات متحده است و در حال حاضر خونتان در اورنج کانتی صفحه اصلی دیزنی جهان. با این وجود NBA گذاشته است یک سری از اقدامات به منظور حفاظت از این بازیکنان در حالی که آنها در حال رقابت.

“این پروتکل طراحی شده برای ترویج پیشگیری و کاهش خطرات استراتژی برای کاهش قرار گرفتن در معرض و انتقال از coronavirus” این سند به عنوان خوانده شده. “این امکان وجود دارد که کارکنان بازیکنان و یا دیگر شرکت کنندگان در این سرگیری 2019-20 فصل با این وجود ممکن است تست مثبت یا قرارداد coronavirus. بروز کوچک و یا در غیر این صورت انتظار می رود تعداد COVID-19 موارد نمی خواهد نیاز به یک تصمیم به تعلیق یا لغو از سرگیری 2019-20 فصل است.”

برای استارت, NBA را با استفاده از یک لایه دسترسی به سیستم است که به شدت محدود خواهد شد که در حال حاضر در این بازی امکانات. بازیکنان و مربیان و کارکنان بهداشت و درمان تجهیزات مدیران و داوران را نمایندگی ردیف اول به عنوان ضروری پرسنل و دسترسی به دادگاه. تیم امنیتی مقابل دفتر اعضای رسانه ای عضو رسمی گلزن در میان دیگران خواهد بود در دو ردیف یک گروه را انتخاب کنید از افرادی که ممکن است “در زمان های مختلف” در آمده “تماس نزدیک” با بازیکنان.

دیزنی کارکنان خواهد شد که پاک کردن بازیکنان در اتاق اما هرگز در تماس مستقیم با آنها را در ردیف سه. دیگر غیر ضروری لیگ کارکنان حامیان و اتحادیه کارکنان را در ردیف چهار ممنوع از تماس مستقیم با بازیکنان. ردیف پنج و شش متشکل از پخش پرسنل و دیگر کارکنان پشتیبانی به ترتيب نیز محروم از دسترسی مستقیم با بازیکنان.

در طول بازی هر یک از 22 تیم های دعوت شده به دیزنی جهان را تقسیم خود فهرستی از بازیکنان است که می تواند تعداد تا 17 و مربیان به دو ردیف بر روی نیمکت. ردیف اول خواهد بود متشکل از بازیکنان فعال سر مربی و تا چهار دستیاران در حالی که ردیف دوم باید بیشتر بازیکنان و مربیگری کارکنان است.

این دو ردیف چیده می شود با یک چشم به سمت امن اجتماعی فاصله و همه افراد در ردیف دوم مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک در همه زمان ها در طول بازی است. علاوه بر این, رسمی, گلزن, بازی, ساعت, اپراتور توپ پسران, تیم, کارکنان, فیلمبرداران و رسانه های اعضا نیز خواهد شد نیاز به پوشیدن ماسک.

بازیکنان فعال و در عین حال نمی خواهد نیاز به پوشیدن ماسک در طول pregame گرم یو پی اس در اتاق قفل در طول بازی یا بعد از بازی تا زمانی که آنها سفر بازگشت به این تیم ، مربیان در ردیف اول نیز رایگان برای حذف ماسک خود را در آن زمان اگر چه لیگ “توصیه” است که آنها را به صورت پوشش زمانی که ممکن است قبل و بعد از بازی اگر وضعیت “نیست بی جهت تداخل با مربی و توانایی برای انجام کار خود را.”

قبل از لیگ مونتاژ در اورلاندو تیم باید مختصر بازیکنان خود را در مورد در دادگاه رفتارهایی که می تواند به افزایش خطر ابتلا به کروناویروس گسترش یافته است. بازیکنان خواهد بود دلسرد از لیسیدن انگشتان دست خود را, تف کردن, پاکسازی خود بینی خود را لمس mouthguard پاک کردن توپ با نیوجرسی های تجهیزات و تبادل کشباف پس از بازی. بازیکنان اجازه خواهد داشت به بالا پنج و لرزش دست در شیوه ها و بازی ها اما آن نوع از “غیر ضروری تماس فیزیکی” باید اجتناب شود با مخالفت تیم در محوطه دانشگاه. به همین ترتیب همه بازیکنان خواهد بود و انتظار می رود به پوشیدن ماسک هنگامی که آنها حرکت در اطراف پردیس به جز زمانی که آنها در حال شرکت در یک فعالیت در یک محیط امن اجتماعی فاصله.

دیگر لایه از حفاظت ساخته خواهد شد به بازی بعد روال. بازیکنان اجازه خواهد داشت برای به اشتراک گذاشتن حوله و لباس و یا محصولات بهداشتی و آنها مورد نیاز خواهد بود به دوش خود فرد اتاق های هتل به جای در یک اتاق قفل تسهیلات. ضد عفونی کننده دست خواهد بود ساخته شده است به آسانی در دسترس و کارکنان که به طور مستقیم در تماس با بازیکنان مانند درمانگران فیزیکی باید دستکش بپوشید که دور انداخته می شوند و یا متمرکز بعد از هر جلسه های فردی. پس از بازی رسانه ای جلسات انجام خواهد شد در اجتماعی فاصله کنفرانس های مطبوعاتی و از طریق کنترل از راه دور مصاحبه.

قبل از بازی و بعد از بازی وعده های غذایی و همچنین به عنوان تمام وعده های غذایی دیگر برای بازیکنان خواهد بود و ارائه شده توسط Disney سرآشپزها. بازیکنان اجازه خواهد داشت برای به اشتراک گذاشتن مواد غذایی یا نوشیدنی و هر تیم 24 ساعته غذا اتاق شامل بطری نوشیدنی مانند آب و Gatorade همراه با تک-استفاده از تنقلات مانند میله گرانولی را کنار بگذارید. مواد غذایی را نمی توان توزیع شده در بوفه-مانند مد به عنوان رایج بود پس از بازی در رختکن قبل از coronavirus اما بازیکنان خواهد بود قادر به خوردن با هم تیمی های خود را و کارکنان به عنوان طولانی به عنوان آنها حفظ امن اجتماعی فاصله شش پا در داخل. اگر بازیکنان می خواهند به غذا خوردن با بازیکنان مخالف آنها باید انجام دهید تا خارج.

بسکتبال خواهد بود ضد عفونی با یک مخلوط از ظرف مواد شوینده و آب. دادگاه خواهد بود کاملا تمیز و ضد عفونی به طور منظم با توجه ویژه به هر “موارد مشکوک به آلودگی در یک نقطه خاص.”

NBA نیز به نوبه خود به تکنولوژی برای کمک به بازیکنان خود را تنظیم به خود دانشگاه محیط زیست است. زمانی که بازیکنان شروع به ورود به دنیای دیزنی در جولای 9, آنها ممکن است مجهز به یک “نزدیکی زنگ” کمک خواهد کرد که آنها را حفظ امن اجتماعی فاصله شش فوت است. دستگاه “را یک صدا هشدار زمانی که فرد در عرض شش متر از فرد دیگری برای بیش از پنج ثانیه” با توجه به این لیگ یادداشت اگر چه “مجاز جفت مردم” مانند هم تیمی نمی خواهد دنبال صدا.

علاوه بر این بازیکن باید این گزینه از پوشیدن انگشت حلقه است که می تواند جمع آوری اضافی اطلاعات سلامت مانند ضربان قلب, بدن, متوسط انحراف تنفس رای و یک بیماری احتمال نمره برای کمک به نظارت بر بازیکن برای افزایش خطر ابتلا به عفونت کرونا ويروسی.

این امکانات را به معرض قوانین و مقررات خود با بازیکنان قادر به دسترسی به آنها را از طریق نوشته در دسترس نیست به تمام ردیف از پرسنل. 22 دعوت تیم را از رقابت در سه بسکتبال امکانات در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی — عرصه ویزا ورزشی مرکز و HP Fieldhouse — و با استفاده از هفت امکانات عمل خواهد شد که مجهز به سبد چهار وزن اتاق و یک اتاق آموزش است که یک تیم می تواند ذخیره در سه ساعت طول بلوک در هر روز. زیرا این عمل از امکانات و تجهیزات آموزشی مشترک هستند, آنها را تمیز قبل و بعد از هر جلسه. Basketballs به سبد stanchions و دیگر تجهیزات بازی نیز خواهد شد به طور منظم تمیز توسط دیزنی کارکنان.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و عفونت ها و بیماری ها یکی از رئيس جمهور تهمت را بالا coronavirus کارشناسان شخصا بررسی طرح ارائه و تصویب خود را طی مصاحبه ای با ورزشگاه این هفته خواستار آن را “کاملا خلاق” و “بی پروا نیست در همه.”

“آنچه آنها واقعا در تلاش برای انجام, و من فکر می کنم آنها ممکن است خیلی خوب بود کاملا موفق آن است که برای ایجاد یک وضعیت که در آن آن را به عنوان امن به عنوان آن را احتمالا می تواند برای بازیکنان با ایجاد این حباب و تست همه” Fauci گفت. “مطمئن شوید که شما شروع با یک پایه از همه منفی بودن و تلاش برای مطمئن شوید که هیچ هجوم به آن گروه از افراد و انجام مسابقات-نوع بازی. این کلاسیک بسکتبال فصل اما قطعا برای افرادی که تشنه بسکتبال که عاشق بسکتبال مثل من این صدا طرح است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات