داخل NBA coronavirus پاسخ و تصمیم خود را به حالت تعلیق در فصل

کسانی که موضوع مورد بحث با واشنگتن پست صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به طوری که آزادانه به بحث در مورد وضعیت حساس.

“من شوکه شده بود توسط تعدادی از تیم ها بودند که clueless در اندازه که [coronavirus] را دریافت کنید به:” یکی از عالی رتبه اجرایی ضروری به leaguewide مکالمات. “بعضی از تیم ها که تا به حال با آن مواجه شیوع در جوامع خود فکر نمی کنم آن است که ارزش صحبت کردن در مورد.”

روز چهارشنبه در تماس با اجرایی ادامه داد: “وجود دو تیم که مصمم است که بازی باید ادامه خواهم عادی تا زمانی که مداخله دولت. “چرا تعطیل خودمان را؟’ [سازمان] بازدید که [موقعیت] به طور کامل غیر مسئولانه به طرفداران ما و جامعه است.”

نیویورک نیکز Houston Rockets و ایندیانا پیسرز ابراز تمایل به ادامه بازی در مقابل طرفداران با توجه به ESPN.com. در مصاحبه ای با CNBC راکت صاحب Tilman Fertitta گفت: “من امیدوارم که ما را فقط تعلیق برای یک هفته یا دو هفته. اما شما نمی خواهید به بازی با طرفداران. که هرگز رفتن به محل کار.”

مدیران بودند که در تماس و یا به طور مستقیم دانش از تماس با NBA در این هفته گفت که لیگ بود پیشرفت از طریق یک فرایند مشارکتی در صورت منظم درخواست نظر از همه احزاب آمادگی صدور بخشنامه و ایجاد اجماع در اطراف بازی در خالی کردن عرصه به جای به تعویق انداختن و یا به تاخیر انداختن این فصل است. نقره مشورت با دیوید هو اشاره کرد HIV/AIDS تحقیقات پیشگام سابق ایالات متحده جراح عمومی Vivek Murthy و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری در طول فرآیند پاسخ, به رسمیت شناختن سریع است که coronavirus پتانسیل دیگری در یک سری از بحران برای لیگ که قبلا در برخورد با تیره و تار کردن روابط با چین و مرگ کوبه برایانت در این فصل است.

تا به حال Gobert نه آزمایش مثبت متعدد مدیران گفت: آنها پیش بینی NBA را بسته آن عرصه به طرفداران در روز پنج شنبه بدون تعلیق فصل به طور منظم بازی کند. برای اکثر تیم ها, چشم انداز بازی در مقابل هواداران بود “غیرقابل دفاع” با توجه به یکی اجرایی و چسبیده به برنامه پیش بینی شده بود بهتر از تلاش برای حرکت تاریخ با توجه به عرصه دسترس بودن مسائل است. یک فرد با دانش لیگ تصمیم گیری گفت که صاحبان آگاه بودند که یک بازیکن تست مثبت خواهد فوری فوری برنامه تعلیق.

Gobert تست مثبت “بیدار شد همه تا” یکی اجرایی گفت. “اگر وجود دارد هر گونه مثبت به این که زمانی که افراد مشهور [درگیر هستند] آن می شود مردم به توجه.”

“من می خواهم به طور علنی عذرخواهی به مردم است که من ممکن است در معرض خطر” Gobert نوشت: در Instagram. “در آن زمان من تا به حال هیچ ایده من بود و حتی آلوده. من بی دقتی و هیچ بهانه ای. من امیدوارم که داستان من به عنوان یک هشدار و باعث می شود هر کس به طور جدی از این. من انجام خواهد داد آنچه من می توانم به پشتیبانی با استفاده از تجربه من به عنوان راهی برای آموزش دیگران و جلوگیری از گسترش این ویروس است.”

در عین حال Gobert نبود تنها NBA رقم در تلاش برای درک این خطر قریب الوقوع از coronavirus.

در واقع موسیقی جاز بازی برابر Oklahoma City Thunder در چهارشنبه شب نیست لغو شد تا لحظات قبل از tip-off حتی اگر جاز و NBA لیگ دفتر می دانستند که Gobert شد و در حال آزمایش برای کوروناویروس. بعد جاز گارد داناون Mitchell آزمایش مثبت نیز هست. میچل رفت معمولی گرم معمول در چساپیک انرژی آرنا با توجه به منابع در ساختمان و او در تعامل با هم تیمی های مخالفان و ballboys.

“این دیوانه آنها سعی کردم به بازی که بازی که دانستن [Gobert] که مورد آزمایش قرار گرفت” گفت: یک تیم اجرایی است. “چرا آن را به یک تست مثبت به بسته همه چیز را ؟ بازیکنان هرگز باید گیر شده است که در اتاق قفل تمام شب و طرفداران نباید شده در ساختمان است.”

بازیکنان معمولا نبرد آنفولانزا و سرماخوردگی در طول فصل به طور منظم. امانوئل Mudiay دیگر جاز, بازیکن, بود, بیمار احساس یکشنبه اما او نه تست مثبت برای کوروناویروس.

حتی پس از دیگری اجرایی استدلال کرد که جمعه بازی بین ساکرامنتو کینگز و New Orleans Pelicans بود که ناگهان به تعویق افتاد چرا که یکی از داوران کار کرده بود یک بازی که شامل Gobert در دوشنبه باید به کار گرفته شده متفاوت است.

این فراوانی از احتیاط حرکت می شده اند به تعطیل هر دو بازی به عنوان به زودی به عنوان [Gobert] نیاز به آزمایش می شود” اجرایی گفت. “پلیکان نباید مجبور به فشار بسیار سخت برای جلوگیری از آن بازی است.”

در همان زمان یکی دیگر از تیم اجرایی استدلال کرد که NBA coronavirus پروتکل مانع گسترده تر گسترش یافته است. اگر Gobert تا به حال تست شده او می تواند به طور بالقوه بازی های برگزار شده در روز چهارشنبه و در بازی های آینده, افشای اضافی بازیکنان و کارکنان. و اگر NBA تا به حال موظف روش های تست در اوایل ارتباط با تیم coronavirus آزمون پزشکی و پرسنل مورد نیاز برای آزمون 58 نفر در شهر اوکلاهما در شب چهارشنبه نشده است ممکن است به آسانی در دسترس است. یک فرد با دانش لیگ روش گفت که Oklahoma State وزارت بهداشت مرتب تمام تست بدون مداخله مستقیم از لیگ NBA ،

“در صورتی که وضعیت حال بازی کردن [در عرصه ما] ما شده اند آماده” اجرایی گفت. “اما تنها به این دلیل که لیگ موظف است که ما این طرح در محل چند روز پیش از آن.”

NBA تیم به سرعت تبدیل توجه خود را روز شنبه به برنامه تعلیق که NBA اعلام کرد محل را “تا اطلاع ثانوی.”

صاحبان درخواست شده است که نقره ارزیابی مجدد به حالت تعلیق برنامه در 30 روز با برگزاری امیدوارم که تاخیر برنامه می تواند تحت فشار قرار دادند عمیق تر به تابستان گذشته فصل معمولی اواسط ماه ژوئن نتیجه گیری. نقره روز پنجشنبه گفت که postseason می تواند سالم حتی با شش هفته تعلیق از برنامه های در حال پخش به اواخر جولای اذعان شد که در آن “ممکن” فصل و postseason لغو خواهد شد به طور کامل.

“آنچه ما امروز مشخص است که این وقفه به احتمال زیاد خواهد شد حداقل 30 روز” نقره گفت: بعد از آن در مصاحبه با TNT در روز پنج شنبه. “ما نمی دانیم که به اندازه کافی خاص تر از آن است. ما می خواهیم به این جهت به تیم ما و طرفداران. است وجود دارد یک پروتکل با یا بدون فن که ما می توانیم از سر بازی ؟ چه چیزی را حس می کند اینجا بدون به خطر انداختن هر کسی امنیت ؟ آن را خیلی زود به بگویید.”

اما در مکالمات با تیم مدیران در پنجشنبه کمی وجود دارد امید فوری قطعنامه به دلیل احتمال که coronavirus موارد افزایش نمایی در هفته های آینده.

“من دیده ام که فوق العاده ترسناک” گفت: یک مدیر اجرایی است. “می تواند وجود داشته باشد 70,000 موارد در یک شهر به تنهایی در عرض شش هفته. تصمیم گیری های ما باید به محور علم و اعداد و ما اولویت را به ایمنی. من خیلی دوست دارم برای این آهسته و ما می توانیم بازی کوتاه فصل به طور منظم و برگشتی اما آن را فقط به نظر می رسد خام.

“من درک نمی کنم که چگونه ما در حال بازگشت به بازی در کوتاه مدت. به عنوان یک جامعه ما نمی شود مایل به گرفتن استبدادی مراحل است که چین در زمان به سرعت نرخ انتقال. این می تواند سه تا پنج ماه روند و این می تواند به معنای ما به دنبال راهاندازی فصل آینده است.”

اجرایی اضافه شده است که حتی وجود دارد یک “باریک” فرصتی که شروع 2020-21 فصل می تواند نهفته باشد.

“اگر آن را امن نیست به بازی بازی های امروز” یکی دیگر از عالی رتبه اجرایی افزود: “به همین دلیل آن را امن در دو ماه هنگامی که تمام نمودار می گویند [گسترش] خواهد شد بسیار بدتر؟”

دالاس ماوریکس صاحب علامت کوبا گفت که او آماده است تا در فصل نشده است.

“من نمی دانم, اما من امیدوارم که پس” کوبا گفت. “[سرگیری فصل] قطعا نبوده است رد کرد اما هیچ یقین به هر چیزی در حال حاضر.”

متعدد نمایندگان تیم گفت: بازیکنان خود را ادامه خواهد داد به تمرین به صورت جداگانه در هفته های آینده منتظر راهنمایی بیشتر از لیگ ، اما ترس درنگ.

“به نظر من [Gobert و میچل] نه تنها در NBA با کروناویروس گفت:” یک عامل. “آنها فقط تنها دو که آزمایش مثبت است.”

به عنوان تیم NBA صبر کنید تا ببینید که چگونه برنامه تعلیق می لرزد آنها صرف شنبه دستکاری وظایف مختلف است. پنج تیم که به تازگی با آن مواجه جاز توصیه شد به خود شده است.

“ما تا به حال یک جلسه تیم در اوایل این هفته که ما اساسا سعی در ترساندن بازیکنان s—کمتر” گفت: یکی اجرایی و اشاره کرد که بازیکنان توصیه شد به بعد از بازی ها و برای جلوگیری از بغل کردن و یا طرفداران. “آن کار می کرد. آنها بسیار می ترسم که آنها [در مورد شنیده Gobert] اما آنها درک آنچه در آن به معنای است که این می تواند اتفاق می افتد به هر کسی.”

در سمت کسب و کار مدیران بودند نیروبخش برای ضربه مالی به NBA بیش از 100 میلیون دلار با توجه به این که کوچک-بازار تیم های روشن بیش از 1 میلیون دلار درآمد برای هر بازی خانگی و اعتبار سازمان های طلایی رزمندگان امور خارجه می تواند بالای 3 میلیون دلار. تیم مدیران بودند که رفتن را از طریق فرایند تماس با رادیو و تلویزیون و همکاران به عنوان به خوبی به عنوان دیگر حامیان مالی برای شروع گفتگو در مورد چگونه این روابط را اقدام بی سابقه ای در طول midseason shutdown.

این و دیگر مسائل نیاز به untangled به عنوان NBA copes با واقعیت جدید در روزهای آینده.

“ما برخی از زمان” یک مدیر اجرایی گفت. “من واقعا نمی بینید این [وقفه] پایان دادن به هر زمان به زودی.”

Candace Buckner در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>