داخل دلتا را در مرکز فرماندهی این هفته coronavirus ویران صنعت هواپیمایی

آتلانتا در صبح هنگامی که نقشه در سراسر جهان شیوع کروناویروس در مانیتور های مسطح Delta Air Lines’ مرکز فرماندهی رسیده 115,977 موارد تایید شده در 115 کشور نزدیک به 200 مديران جمع در فرد و از طریق تلفن به ارائه زمان واقعی به روز رسانی در مورد چگونه آنها در پاسخ به این تهدید مقابله با شرکت خود را از هر جهت.

ماسک صورت: حمل و نقل از 500,000 در راه است اما با تاخیر پس از سفارش به سرقت رفته بود یک تامین کننده کامیون زنجیره تامین و مدیریت اسکات بوید گفت: فروشنده به او گفت. “تا پایان هفته, مینیاپولیس را بیشتر ماسک در انبار خود را,” او گفت:. “کامیون در هم شکسته شد اما آنها به من اطمینان 250,000 هنوز هم در حال آمدن است.”

ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب: “ما در حال تلاش برای خرید تا آنجا که ما می توانیم, و من می دانم که نیاز داخلی در حال رفتن به ادامه [به] سطح شیب دار بالا, اما اگر شما می توانید هر چیزی را برای کمک به ما برای پیش بینی نیازهای ما در این لطفا رو به جلو است که به من” بوید گفت: این گروه است.

پرواز تغییرات: منشور هواپیما در خاورمیانه را باید قرنطینه به دلیل یک سفر محدودیت در پرواز از آلمان است.

پتو: در پرواز خدمات تصمیم گرفته بود که آن روز صبح به جلو و پتو و بالش از تمام پرواز های داخلی. این که انجام شد یک مدیر اجرایی توضیح داد: “برای اطمینان از پاک کننده های تمرکز خود را بر روی سطوح مشتریان به طور مستقیم در تماس با.”

“آنها در حال رفتن به مشروط در همه پرسید:” دیگر manager بر روی گوشی.

همان مرکز فرماندهی اتاق در دلتا مرکزی در آتلانتا استفاده شده است برای مدیریت طوفان و شمال شرقی طوفانهای برف ، تریاژ گذشته شیوع بیماری های عفونی مانند H1N1 و حرکت هواپیمایی در پاسخ به سپتامبر. 11, 2001 حملات تروریستی.

اما کهنه مدیران با تجربه صنعت مکرر اختلالات اذعان کرد دامنه این بیماری همه گیر — اعلام سازمان بهداشت جهانی ساخته شده در یکشنبه بود آشکار در سطح دیگری است.

“چه متفاوت, احتمالا, است, وسعت این و نه درک فقط چگونه بزرگ این است رفتن به دریافت” لایحه Lentsch دلتا ارشد تجربه مشتری افسر گفت: در مصاحبه روز شنبه قبل از مدیران’ نشست. “این است که در آینده ما را از بسیاری از جهات مختلف است.”

به عنوان هفته رفت و در اخبار فقط نگه داشته شدن بدتر است. چهارشنبه شب رئیس جمهور تهمت و اعلام کرد او را به محدود کردن سفر از اروپا به ایالات متحده برای 30 روز. سپس در روز جمعه در یک نامه فوق العاده به کارکنان اجرایی اد Bastian اعلام کرد 40 درصد کاهش در ظرفیت — بزرگترین در دلتا تاریخ, از جمله پس از 9/11.

وجود دارد در حال حاضر بیشتر از لغو جدید رزرو برای ماه بعد. “سرعت تقاضا نزول است و بر خلاف هر چیزی که ما دیده ایم و دیده ایم بسیاری در کسب و کار ما,” او نوشت. او اضافه کرد که “وضعیت سیال است و به احتمال زیاد به بدتر شدن است.”

دلتا کارکنان مدیریت این شرکت در واکنش به شیوع کروناویروس کار در شرکت مرکز فرماندهی در آتلانتا در روز چهارشنبه.

دلتا متخصصان امنیتی شرکت استیو Soulimiotis (در) و کوین Wilhite مشورت.

در دلتا ماموریت کنترل مانند عملیات و مشتری مرکز مدیران کار سعی کنید برای کاهش ساعت-زمان انتظار طولانی در گوشی های.

بالا: دلتا کارکنان مدیریت این شرکت در واکنش به شیوع کروناویروس کار در شرکت مرکز فرماندهی در آتلانتا در روز چهارشنبه. پایین سمت چپ: دلتا متخصصان امنیتی شرکت استیو Soulimiotis (در) و کوین Wilhite مشورت. پایین سمت راست: در دلتا ماموریت کنترل مانند عملیات و مشتری مرکز مدیران کار سعی کنید برای کاهش ساعت-زمان انتظار طولانی در گوشی های.

Bastian نامه رنگ یک چشم انداز تیره و تار برای کل صنعت است. تقاضا نوشت که باعث یک “بی سابقه” تاثیر بر روی درآمد. این شرکت هواپیمایی که پارکینگ تا 300 هواپیما تعویق انداختن هواپیمای جدید تحویل, کاهش هزینه های سرمایه ای حداقل 2 میلیارد دلار در سال است و در بحث با کاخ سفید و کنگره در مورد دولتی کمک کند. Bastian همچنین گفت که او خواهد بود صرف نظر کردن از حقوق و دستمزد خود را برای شش ماه پس از شبیه حرکت مدیران در ایران و جنوب غربی.

حتی قبل از مدیران شروع به جمع آوری برای تریاژ جلسه دلتا شده است برگزاری روزانه از اواخر ماه فوریه Bastian گرفته بود تلاش ها برای مبارزه با اثرات اقتصادی از ویروس. در اوایل روز شنبه او کاهش برنامه پرواز 15 درصد برقرار استخدام یخ, معرفی داوطلبانه مرخصی بدون حقوق برای کارمندان و گفت: این شرکت هواپیمایی خواهد بود تعلیق به اشتراک گذاری repurchases و به تأخیر انداختن 500 میلیون دلار در بازنشستگی داوطلبانه بودجه.

در همین حال خطوط هوایی آمریکا قطع پرواز ظرفیت Norwegian Air Shuttle ASA لغو 3,000 پرواز و کاخ سفید و قانونگذاران به دنبال زمینه های مشترک در اداره اقتصادی پاسخ.

دلتا مدیران جمع آوری شده در این حادثه جلسه اتاق به عنوان مرکز فرماندهی است که شناخته شده بودند و به کارگیری تاکتیک های آنها honed در گذشته مسافرت هوایی اختلالات, همه در حالی که مقابله با رشد عدم اطمینان از به سرعت در حال بدتر شدن شیوع.

مارک آدامز دلتا مدیر اضطراری مدیریت به روز رسانی در چند سفر جهانی محدودیت با اشاره به ایتالیا “مجموع مستند” و قوانین در ژاپن که موظف خدمه اقامت در هتل ها برای کل توقف.

در قریب به اتفاق پرواز مرکز کنترل درب بعدی یک کارگر می تواند دیده می شود پاک کردن صفحه نمایش کامپیوتر.

Tyna جنکینز یک کارمند با روشن شناسایی بیومتریک فن آوری شرکت با این نسخهها کار در Hartsfield جکسون فرودگاه بین المللی در آتلانتا.

باربارا مارتین دلتا کارکنان پزشکی رهبر گفت که او تا به حال فقط استخدام دو بیشتر پرستاران برای کمک به کارکنان در مورد سوال های بهداشتی.

صنعت مسافرت شده است و در کانون بحران اقتصادی ناشی از کوروناویروس به عنوان اوقات فراغت مسافران لغو سفر کارفرمایان محدود کردن کسب و کار, سفر, کنفرانس مدار screeches به توقف و وزارت امور خارجه خواستار مسافران برای اقامت کردن کشتی های کروز.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت: افراد مسن و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی باید “جلوگیری از غیر ضروری سفر مانند سفرهای طولانی هواپیما.”

بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن هوا $29 میلیارد دلار درآمد حاصل از ضربه به صنعت در فوریه اما تخمین می زنند که مطرح شد بسیار بالاتر فقط دو هفته بعد به بین $63 میلیارد دلار و 113 میلیارد دلار است. گروه تجارت جهان در این فرودگاه گفت: این انتظار تاثیر اقتصادی در فرودگاه به “تلفظ” با سه ماهه اول ترافیک مسافری پایین حداقل 12 درصد بیش از قبل پیش بینی.

پس از گسترده فروش در بازار روز شنبه تحت فشار قرار دادند که بازار سهام به آن بازار خرس در 11 سال دلتا سهام کاهش یافت و 21 درصد در روز پنج شنبه پس از اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن اروپا محدودیت اما افزایش 14 درصد جمعه.

بوئینگ قصد دارد پول نقد از $13.8 میلیارد دلار وام به منظور پوشش هزینه های مربوط به 737 Max جت پایه یک نشانه برخی از شرکت های بزرگ در مورد در دسترس بودن اعتبار در حال حرکت رو به جلو است.

“من فکر نمی کنم شما فقط می تواند به نوبه خود جهان خاموش اما ظاهرا شما می توانید” گفت: Helane بکر یک صنعت هواپیمایی تحلیلگر در کوئن در مورد ناگهانی کاهش مسافرت هوایی. بر خلاف بیشتر در منطقه ای شیوع بیماری در گذشته دامنه covid-19 و توجه رسانه ها به آن اخذ شده است باعث می شود آن را بیشتر قابل مقایسه با 9/11, او گفت:. “ترس است:” من قصد دارم به رفتن به جایی در شکستن بهار و نمی تواند به عقب بر گردیم.’ “

ریچارد Aboulafia یک مشاور حمل و نقل هوایی با فیروزه ای گروهی که به نام دلتا تیم مدیریت این صنعت بیشتر مورد احترام گفت: “در حال حاضر همه چیز در حال تصرف up — من فقط فکر نمی کنم که هیچ وضوح به عنوان به [] نقطه پایان است.”

یک مسافر با استفاده از دلتا کیوسک خالی در نزدیکی خط انتظار در آتلانتا فرودگاه, رتبه, جهان, شلوغ ترین.

دلتا بلیط عامل Vonda Burts دستمال مرطوب کردن یک کیوسک فروش بلیط در فرودگاه آتلانتا.

Burts می شود مطابق با اصول بهداشتی پاک کردن.

بالا: یک مسافر با استفاده از دلتا کیوسک خالی در نزدیکی خط انتظار در آتلانتا فرودگاه, رتبه, جهان, شلوغ ترین. پایین سمت چپ: دلتا بلیط عامل Vonda Burts دستمال مرطوب کردن یک کیوسک فروش بلیط در فرودگاه آتلانتا. پایین سمت راست: Burts می شود مطابق با اصول بهداشتی پاک کردن.

دلتا پرداختن به بحران با در نظر گرفتن محافظه کارانه نظر Lentsch گفت.

“ما در حال رفتن به بیش از حد خوش بینانه در مورد چگونه سریع این است که رفتن به بیش از,” گفت: Lentsch که همچنان به رفت و آمد هر هفته به آتلانتا از مینیاپولیس, که در آن خانواده اش زندگی می کند. “اگر آن را سریعتر به پایان می رسد بزرگ, اما ما در حال رفتن به محافظه کار در برنامه ریزی ما.”

به عنوان مثال او گفت که این شرکت هواپیمایی به طور معمول خواهد بود فکر کردن در مورد خلبانان نیروی انسانی برای تابستان 2021 در حال حاضر, اما آن را انجام نمی دهد که در این سال.

در پیاده رو خارج Lentsch ساختمان در drizzly روز یک نشانه با یک پیکان هنوز هم با اشاره به بازدید کنندگان به همراه پرواز, مصاحبه, اما تا به حال شده است یک اطلاعیه استخدام یخ که آن روز صبح.

این شرکت همچنین اعلام کرد که داوطلبانه مرخصی بدون حقوق برنامه اما Lentsch گفت: “این چیزی است که در زمان واقعی در حال کار [را] در H. R.”

اما در حالی که تلاش برای گرفتن طولانی این شرکت هواپیمایی که به طور مداوم دستکاری در زمان واقعی تغییرات شیوع بیماری به عنوان پاپ جدید در نقاط محدودیت های مسافرتی به طور چشمگیری تغییر جدید نظارتی ارشاد ارائه شده است و تقاضا شتاب می افتد.

هواپیمایی ارائه شده مختلف تغییر-هزینه چشم پوشی در اوایل مارس برای مثال تبدیل شدن به اولین بار از “سه بزرگ” حامل — Delta ایران و آمریکا — به صرف تغییر هزینه برای بلیط های خریداری شده قبل از آن را برای سفر در طول ماه های مارس و آوریل است.

اواخر شنبه شب آن را صادر یکی دیگر برای اروپا و بریتانیا از طریق مه 31.

اریک فیلیپس که منجر فرودگاه خدمات به مشتریان گفت: او برگزار شد “همه دست به دست” دیدار برای تیم خود با تاکید بر اهمیت تمیز کردن و یادآوری هر کس به آرام ماندن.

مسافران منتظر کیسه در چرخ فلک چمدان در فرودگاه آتلانتا در روز چهارشنبه.

“نگرش در حال حاضر به حل و فصل بلکه ما نیاز به آماده می شود. ما نمی دانیم چه جهت این است که همه برای رفتن و یا چه شدت یا عمق آن [است] و یا چه مدت از آن خواهد داشت. ما نمی دانیم این چیزها,” او گفت:. “تا به هم چسبیده و با تکیه بر این فرهنگ است که ما را در اینجا مهم است در حال حاضر.”

در علاوه بر این به تصمیم گیری به جلو و پتو و حوله بر روی تمام پروازهای داخلی, دلتا برقرار شرایط جدید برای سرب دروازه عامل و پرواز برای ثبت نام در پاکیزگی هواپیما ساخت آنها مسئول اگر حتی چند خرده بر روی زمین هستند که ممکن است نشان می دهد به مشتریان هواپیما تمیز نشده هست.

حوله داغ خدمات شده است به طور موقت به حالت تعلیق در همه پروازها در تمام کابین و شرکت هواپیمایی است که تغییرات به معاملات کارت اعتباری در پرواز و توقف تدریجی در بیشتر پارگی مقاوم در برابر دستکش برای خدمه پرواز به بهبود اقدامات ایمنی.

در رزرو سابق نمایندگی که رفته اند به کار در بخش های دیگر از این شرکت هواپیمایی در حال کشیده شدن به مرکز تماس سعی کنید برای کاهش ساعت-زمان انتظار طولانی در گوشی های.

عوامل چاک دار اضافی برای آموزش نیروی انسانی در این گوشی به جای آن در حالی که همه دلتا در حال کار به طور خودکار بیشتر از روند بازپرداخت. حجم تماس بالا است شرکت هواپیمایی است که به درخواست مشتریان که مجبور به سفر در 72 ساعت به تماس با آنها را تا زمانی نزدیک به سفر خود را.

“این است که بسیار سیال — آنچه من و شما درک در مورد کوروناویروس در حال رفتن به متفاوت یک هفته از هم اکنون” گفت: Ranjan Goswami که منجر پرواز خدمات.

دیگر تغییرات سخت تر را به سرعت به خصوص برای یک شرکت هواپیمایی پرواز حدود 5,500 پروازهای روزانه قبل از اخیر به کاهش ظرفیت. دلتا در تلاش است برای گسترش استفاده از اسپری ماشین آلات است که با استفاده از آژانس حفاظت از محیط زیست-ثبت نام ضد عفونی کننده و مرطوب کننده — آن شروع به استفاده از آنها را در ورودی اقیانوس اطلس و آفریقا پرواز — اما هنوز هم به اندازه کافی ماشین آلات برای استفاده بر روی تمام پروازهای داخلی.

آتلانتا Hartsfield جکسون در فرودگاه بین المللی فرودگاه شلوغ دنیا, اما در روز سه شنبه ایست بازرسی امنیتی آگهی کمتر از 15 دقیقه صبر کنید و پیچ و خم از جمع شدن کمربند خط ایستاده بود و عمدتا خالی است. تعداد کمی از مردم به صف شدند تا در کیوسک و چک در شمارنده.

“این یکی از ساده ترین طریق سفرهای امنیت من و ام تا به حال گفت:” برندا یک دلتا مسافر بازگشت به گرجستان از اورلاندو داد که تنها نام کوچک به دلیل نگرانی های حریم خصوصی. “وجود ندارد هر خط.”

در دلتا دفاتر هنری Kuykendall شرکت هواپیمایی معاون ارشد رئیس جمهور از فرودگاه عملیات برای غرب است که در شهر نیویورک ذکر شده است که گارد ملی به تازگی مستقر در نیویورک و حومه و تیم او این است که مطمئن شوید هر یک از کارکنان وجود دارد که آنچه آنها نیاز دارند.

او گفت: نیمی از کارمندان این شرکت بوده است پس خطوط هوایی را از طریق رفت 9/11 و ورشکستگی آن در سال 2005 و کار کرده اند و از طریق قبل از بحران.

دلتا آمده از ورشکستگی در سال 2007 پس از کاهش هزینه ها و فسخ آن خلبانان طرح بازنشستگی تغییر بدهی به دولت و دفع پیشنهاد تصاحب توسط خطوط هوایی آمریکا. در سال 2008 آن را با هم ادغام Northwest Airlines.

“اگر شما برگردید به سال 2005 ما دو هفته دور از حقوق و دستمزد. ما در تلاش برای دیدار با حقوق و دستمزد,” او گفت:.

در سال 2020 شرکت هواپیمایی صاحب آن هواپیما به جای اجاره آنها و قوی رتبه بندی اعتباری و متنوع تر جریان درآمد.

مدیریت بحران امروز “است که در مورد حفظ آنچه که ما انجام داده ایم بیش از 10 سال گذشته ،” Kuykendall گفت.

در خارج از دفتر خود را بیشتر از یک صفحه نمایش بزرگ در نظر گرفته شد تا با همان اطلاعات از مرکز سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز نشان داده در سراسر فرماندهی مرکز صفحه نمایش که آن روز صبح.

توسط midafternoon سهشنبه کل از تایید موارد افزایش یافته بود با نزدیک به 2000 به 117,734 و دو کشور در حال موارد گزارش شده.

هارون گرگ در واشنگتن کمک به این گزارش.

ویرایش عکس توسط Bronwen Latimer. طراحی توسط کلر رامیرز.

مسافران سفر از طریق فرودگاه آتلانتا در روز چهارشنبه. در حالی که تلاش برای طولانی را مشاهده دلتا به طور مداوم دستکاری در زمان واقعی تغییرات شیوع بیماری به عنوان پاپ جدید در نقاط, سفر, محدودیت, تغییر, جدید نظارتی ارشاد ارائه شده است و تقاضا می افتد.

–>

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>