داخل کریکت دقیق بازگشت به آموزش با انگلستان کاسه کریس Woakes

بسیاری از شنبه آشنا بود به کریس Woakes.

او در سمت چپ صفحه اصلی در صبح و رهبری به Edgbaston. وجود دارد او را به انجام برخی از بازی بولینگ در وسط و جلوتر از آنچه که هنوز هم ممکن است یک برنامه کامل از انگلستان لامپ در ماه های آینده.

هیچ چیز به خصوص مالیات. زمستان دور در نیوزیلند و آفریقای جنوبی آمده بود پس از خاکستر و جام جهانی که او می خواهم که احتمالا تا به حال با شروع سال 2020 تابستان به هر حال.

این بود که نور کار برگشت به شیار. “استارت جلسه” گرم یو پی اس اجرا می شود و پنج اور در “حدود 50 درصد”. زمین thronging در بهترین حالت آن سکوت کرده بود اما آن را غیر معمول نیست برای یک مرکزی قرارداد Warwickshire کریکت به آن را به خود و آرام اما برای خود grunts.

اما در هر راه دیگر همه چیز کاملا متفاوت است. در روز پنج شنبه Woakes شد یکی از اولین 18 انگلستان پرتاب کنندگان در سراسر هفت سالن شروع به فردی آموزش در فضای باز. پس از هفته ها از جداسازی در بانک مرکزی اروپا شروع به ساخت بازیکنان خود را به بالا و در خط با دولت مشاوره در مورد از سرگیری نخبگان آموزش.

انگلستان کاسه کریس Woakes پشت در عمل (انگلستان و ولز Cricket Board)

پیش از آن در هفته لازم است اقدامات احتیاطی مربوط به گسترده دستورالعمل شد و در نهایت در محل قرار داده. عمدتا چه کسانی می رود که در آن و زمانی که. استوارت گسترده برای مثال تا به حال خود را تعیین حمام ترنت در پل, در حالی که کسانی که در همان زمین مانند بن استوکس و علامت چوب با دورهام Chester-le-Street خواهد بود مبهوت. هر بازیکن شده بود یک جعبه از توپ های به کار گرفته شده توسط آنها و فقط آنها را. اجتناب از تماس با کسانی که خارج از خانواده خود را برنامه ریزی شده است به یک توپ را روی گوه.

چنین Woakes مورد نیاز اضافی ارائه – یک hairband برای untrimmed قفل. داشتن شده است در سمت چپ underwhelmed پس از حمله همسرش ذخیره کردن آمازون به نجات آمد.

“من تا به حال آن را قطع در 12 هفته به غیر از همسر, طرف,” او گفت: sheepishly. “من آن را مورد نیاز برای نگه داشتن مو از چشم من. آلیس گروه احتمالا از ویژگی های در حالی که تا زمانی که من می توانید آن را کاهش دهد.”

روز خود را شروع با دمای آزمون اداره خود را با یک دماسنج در گوش است. در حال حاضر این بانک باید سرمایه گذاری و نه در COVID-19 تست کیت. اما وجود دارد بیشتر به حفاظت از پست های بازرسی.

“ما باید یک برنامه است که ما باید برای قرار دادن در ما به اصطلاح رفاه و علائم در هر صبح. برای مثال: آیا کسی در خانواده شما ناخوش? هیچ. آیا شما احساس ناخوشی? هیچ. وجود هر گونه علائم ؟ هیچ. خود را قرار داده و حرارت خود را چک کنید دما در این برنامه و اگر به تمام سوالات به درستی جواب داد: شما آزاد هستید برای رفتن به آموزش است.”

او وارد در انگلستان آموزش کیت آماده برای رفتن. همراه با جعبه توپ شد و او دیگر ملزومات آموزش: بطری آب, حوله, پزشکی و توپ لاستیکی باندهای ورزش.

اما او قادر به استفاده از به طور منظم پارک خودرو به عنوان Edgbaston است که استفاده می شود به عنوان یک مرکز آزمایش. بنابراین او سوار به پشت روی زمین.

در هنگام ورود وجود دارد یک ایستگاه به دست خود را بشویید و قبل از آموزش او در اثر مالش دست خود را با ضد باکتریایی ژل. سپس او ساخته شده راه خود را بر روی زمین از طریق Hollies ایستاده است.

Woakes گرم کردن (انگلستان و ولز Cricket Board)

Warwickshire ارائه physio که حفظ 2m فاصله در طول جلسه یک ساعته. پس از آن بود که او خود را جمع آوری همه چیز و ساخته شده راه خود را از طریق Hollies ایستاده و به ماشین خود را به در خانه. بر خلاف گسترده او نمی نیاز به استفاده از خود را اختصاص داده شده است.

“این همه بسیار سخت” گفت: Woakes در تجربه. “در چشم من آنها انجام یک کار واقعا خوب. من می دانستم که دقیقا چگونه من که قرار بود برای رفتن به زمین است.”

برای دو هفته آینده این خواهد بود که جدید معمولی و البته با یک گام در هيچ ، Woakes خواهد پیوست و هفته آینده توسط خود شهرستان بولینگ مربی گریم ولش می داند که خود بازی هست. از آنجا آنها را به ارزیابی که در آن او است که در این مرحله از زندگی حرفه ای او: نه فقط به عنوان یک 31 ساله allrounder اما کسی که نشان داد بهبود مشخص در خارج از کشور, در نظر گرفتن هفت ویکت در به طور متوسط از 25.71 در دو آزمون در نیوزیلند و آفریقای جنوبی است.

“وجود دارد چند چیز من می خواهم به کار بر روی. هنگامی که شما زمان دور شما منعکس در همه چیز – زمستان رفت و برای من بولینگ دور از خانه با Kookaburra. به طور طبیعی من مانند بولینگ با دوک اما من در جهان بهترین جیمی و Broady آنها همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود. بنابراین من برداشت مغز پاپ ولش به کار بر روی چند چیز است.”

کریکت امیدوار است به زودی به حالت عادی بازگشت (انگلستان و ولز Cricket Board)

که شاید بزرگترین نشانه ای از چگونه به سرعت بازیکنان در حال تطبیق. وجود خواهد داشت بیشتر تنظیمات به عنوان آموزش گسترش به ترکیب گروه پنج و به خصوص اگر مسابقات را پیش بروید در زیستی امن سالن. بازیکن رفتار خواهد شد حکومت متفاوت و خاموش میشه. اما از طریق سال های تهویه و هفته خارش پا تمایل به انجام آنچه لازم است پیروز خواهد شد.

کریکت برای همه مقاومت آن را تغییر دهید برای انجام این کار به سرعت و به طرز محسوسی. چه می توان گفت اولین گام گرفتن توسط Woakes و دیگران در این هفته بوده است اطمینان طبیعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de