صدمات به پایان رسید جان پترسون را Nats حرفه ای. کتاب جدید خود جزئیات بسته سلامت روان در مبارزات.

“این واقعا احساس مانند یک جشن بود که عالی بود” پترسون گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “من به نظر نمی آید در آن با هر گونه درد و یا پشیمانی و یا” من چه می تواند بوده است.’ من در آن نگاه مانند ” این است که واقعا سرد است که این اتباع را دعوت من با همسر و پسر من است.’ من برای دیدن همه از هم تیمی های خود و خانواده خود را. آن را سرگرم کننده بود مراسم.”

شادی او برگرفته از تجربه آمد به عنوان یک سورپرایز شیرین و لذت بخش به پترسون برای آنها بیس بال تا به حال شده است یک منبع از درد جسمی و روانی — در سراسر بسیاری از حرفه خود و بازنشستگی. به عنوان یک جوان و امیدوار پارچ با آریزونا دایاموند بکس, او با استفاده از مواد مخدر و الکل به خود درمانی و مقابله با احساس شکست. سپس بعد از پیدا کردن موفقیت با اتباع و خروج او از دست رفته خود را هدف و جهت در زندگی است.

پترسون دقیق خود, شخصی, مبارزه با افسردگی, اضطراب و اعتیاد و ارائه می دهد یک نقشه راه برای بهبود در کتاب جدید خود “چشم انداز ادراک پشتکار: چگونه به درک و حرکت چالش های زندگی.”

“این یکی از آن چیزهایی است که من می دانستم که من نیاز به انجام چون من تا به حال بسیاری از چیزهایی که من می خواستم به خارج و اجازه رفتن از” پترسون گفت که چرا او تصمیم گرفت تا در نهایت به نوشتن داستان زندگی خود را چند سال پس از او بود که برای اولین بار ارائه فرصت. “من در نهایت می تواند آن صورت تمام و من تا به حال چشم انداز در زندگی حرفه ای من و چیزهایی که من تا به حال از طریق بوده است. جایی که در ذهن من برخی از چیزهایی که یک معامله بزرگ در یک بار من نوشت و آنها را روی کاغذ من متوجه شدم که مسخره است. چرا شما تاکید در مورد که ؟ خیلی بیشتر ساخته شده حس. من قادر به دریافت بسته شدن در بخش های مختلف از زندگی من است و من قادر به بود سپاسگزار برای بسیاری از چیزهایی در زندگی من است.”

به عنوان پنجمین کلی انتخاب از غرب نارنجی-Stark بالا در تگزاس در سال 1996 تازه کار, پیش نویس پترسون به ظاهر حال آن است. Right-hander نقل مکان کرد و به سرعت از طریق دایاموند’ minor league سیستم قبل از تامی جان عمل کند خود را افزایش است. پترسون ساخته شده خود را در لیگ برتر اولین بار به عنوان یک زن 24 ساله در سال 2002 را از دست داد و بینایی خود را از اهداف و آرزو و ستد می شود پس از آغاز سال بعد در کلاس AAA. در طول پاییز 2003 پترسون شروع به دیدن یک درمانگر پس از ضربه پایین سنگ برای اولین بار در زندگی حرفه ای او.

پترسون معامله شد به مونترال Expos در سال 2004 و لذت بردم بهترین سال از کار حرفه ای خود را پس از حق رای دادن نقل مکان به واشنگتن در سال 2005. در طول اتباع’ افتتاحیه فصل پترسون رفت 9-7 با 3.13 عصر. او عاشق بازی کردن برای اتباع مدیر فرانک رابینسون. پترسون به یاد می آورد خاص شروع در پیتسبورگ زمانی که او اجازه داده چهار اجرا می شود در سه homers در دو نوبت در حالی که مبارزه با بیماری و سفت به عقب. او نشسته بود در رسم نقطه در انتهای نیمکت زمانی که رابینسون اریب کنار او قبل از سومین دور نگاه او در چشم و گفت: “من می دانم که شما برخی از چیزهایی که رفتن اما شما بهتر از این.” حتی اگر او در حال حاضر به پایین پرتاب شده بود نزدیک به 50 زمین پترسون قول داد برای رفتن هفت نوبت. رابینسون تکان داد و راه می رفت.

“او لگد من را به یک چرخ دنده است که من نیاز به در می شود و از آن نقطه من آنها را تعطیل” گفت: پترسون که بازنشسته 12 از 13 مورد او رو قبل از اجرا به مشکل در هفتم است. با یک نفر و یک دونده در اولین پترسون راه می رفت بابی تپه در 3-2 زمین بود که به اندازه کافی نزدیک به هم نامیده شده است اعتصاب.

“این یک گام کامل در خارج از گوشه داوری آن را به نام توپ و فرانک خود را از دست داده و ذهن” پترسون گفت. “او از ستاره شرق جیغ در داوری. فرانک می دانستم که آنچه که به معنای. این فقط یک پیاده روی. من قول می دهم که من را هفت نوبت و او ایستاده بود تا برای من و حمایت من است. این چیزی است که من تا به حال هرگز تجربه با هر مدیر دیگر است. او در مورد مراقبت از من در مورد او مراقبت.”

شش هفته بعد پترسون تحویل یکی از بزرگترین تبادل اجرای اتباع تاریخ چهار ضربه shutout از لس آنجلس داجرز در استادیوم RFK که در آن او را زده 13 و راه می رفت هیچ. پترسون وارد 2006 به دنبال ساخت که موفقیت اما عصبی بیماری در ساعد راست محدود او را به 15 شروع می شود بیش از دو فصل است. پترسون تحت عمل جراحی قرار گرفتند در سپتامبر 2007 منتشر شد توسط اتباع زیر مارس و هرگز تن به تن در لیگ های بزرگ دوباره.

پترسون و همسرش, شانون در سال 2005 از دست District of Columbia, سفر به جهان پس از بازنشستگی خود را, اما او خود ارزش بود و هنوز هم به توانایی های خود را به پرتاب یک توپ بیس بال. بیش از چند سال آینده خود عادات بد و احساس افسردگی و اضطراب بازگشته و طی یکی به خصوص کم لحظه پترسون گفت: او تجربه “شدید افکار خودکشی.”

“ما فقط صحبت کردن در مورد بیش از یک ماده از چند ساعت,” او گفت:. “من بسیار افسرده شده بود همه از ناگهانی. من گفت: “چه می گذرد ؟ این احساس درست نیست.’ من رفت و نشست در دفتر و به او صحبت کرد. من توضیح داد که من فکر کردم. فقط آزاد کردن آن و گرفتن آن را به من کمک کرد خیلی.”

پترسون نداشته خودکشی قسمت پس و اعتبار خود را در خانواده از جمله زن و شوهر 3-سال-پسر پالمر برای نگه داشتن او را دارند. به عنوان یک سخنران انگیزشی او در حال حاضر تشویق دیگران به خود را بپرسید, “آیا شما خوب است ؟” و به رسیدن برای کمک به زمانی که پاسخ منفی است. پترسون کار کرده است برای پیدا کردن تعادل در زندگی خود را شروع خود را در مالکیت شرکت توسعه و ارائه فردی تبادل درس به بچه ها. ابتدایی خود را رقابتی خروجی در زمین گلف.

دیگر از یک زن و شوهر از نوبت در اینجا وجود دارد و از جذاب تبادل matchup او دچار سردرگمی در حالی که کوه در می رم از طریق کانال های پترسون هنوز هم نمی دیده بان مقدار بیس بال. او ساخته شده آن را یک نقطه برای تماشای مسابقات جهانی در سال های اخیر و به عنوان کسی که در اطراف Astros طرفداران 90 مایلی شرق هوستون به حال منافع مقرره در اتباع’ پیروزی در ماه اکتبر.

“من باید یک اتصال به دی سی که من همیشه باید گفت:” پترسون که در حال حاضر زندگی در خارج دالاس. “از آن جایی که من تا به حال بسیاری از سرگرم کننده است. من عاشق این شهر و من با همسرم آشنا وجود دارد. وجود دارد سرگرم کننده گفتگوی بورسی با دوستان من با [در جهان سری]. آن را به من داد برخی از حقوق bragging.”

پترسون گفت: یکی از نکات برجسته سفر خود را به همه ستاره بازی دو سال پیش بود که طرفداران آینده به او بگویید در مورد اولین بار آنها را دیدم او را به زمین و یا خاطرات خود را از او غالب تفرج در برابر داجرز. آن را آسان به نگاه به عقب در زمان خوب است. در حال حاضر 42 و برای اولین بار نویسنده پترسون همچنین پذیرش شکست خود ببخشند و خود را برای اشتباهات خود را.

“یکی دیگر از دلایل من کتاب نوشت دلیل است که من احساس مثل من در تلاش برای پنهان کردن داستان من,” او گفت:. “البته من احساس کمی از احساس گناه و شرم در مورد برخی از واکنش های من بود اما به دنبال بازگشت من موفقیت است. من به غلبه بر همه این چیزها. که چیزی است که من نیاز به پنهان کردن از. این من و این همان چیزی است که اتفاق افتاده است و من با افتخار از وارد شدن به این لحظه است.”

جزئیات بیشتر در مورد اتباع:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de