دوربین های مادون قرمز, شخصی, حوله: کارخانه های چینی به طول شدید به دفع ویروس

از ویژگی های چین/برکرفت رسانه گتی ایماژ

کارگران مونتاژ سیستم های تهویه مطبوع در خط تولید در یک TCL تابعه در جیوجینگ در مرکزی چین جیانگشی استان در مارس 16.

ضد عفونی کردن دست و کفش در کارخانه دروازه. خود را به ارمغان بیاورد حوله. هیچ آفتابی-طرف-کردن تخم مرغ است.

شرکت های چینی در حال رفتن به طول های شدید به دفع کروناویروس جدید شیوع بیماری به عنوان آنها بازگشایی برای کسب و کار. از آن خواهد شد یک آزمایش حیاتی که آیا یک کشور می تواند نگه دارید این عفونت منحنی مسطح پس از بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله.

ریسک بالا برای چین از لحاظ اقتصادی و سیاسی است. پس از پکن رهبران اعلام پیروزی بر ویروس عود خواهد بود تحقیر آمیز. بدتر از آن می تواند نکته چین — و جهان — به رکود اقتصادی.

پس از کسب و کار شروع بازگشایی در ماه فوریه دولت چین شورای مورد نیاز شرکت ها برای تامین کارکنان با ماسک و بررسی همه متوسط روزانه است. کارفرمایان باید از ارائه گزارش روزانه در سلامت کارگران, وضعیت, یک سیستم لقب “یک نفر یک فایل.”

در ایالات متحده, وزارت کار را اداره ايمنی و بهداشت شغلی نیز صادر پیشنهادات خود را برای کسب و کار که کمتر سختگیرانه از قوانین. OSHA است که نشان می دهد کار از خانه زمانی که ممکن است و می گوید: شرکت ها می توانند در نظر گرفتن نصب عطسه سپاه پاسداران و یا ارائه کارکنان با ماسک صورت.

چین تجربه نشان می دهد که راه اندازی مجدد اقتصاد جهانی هیچ کار آسان خواهد بود. صنعت چینی است که تنها creaking در حرکت با سنگین هزینه های سربار برای پیشگیری از عفونت. برخی از شهرداری ها باید بازگشایی بخش تنها به شاتر دوباره آنها را به عنوان علامت عفونت است.

ویلیام نف/واشنگتن پست

پکن اولویت است به راه اندازی مجدد تولید در بخش خدمات ثانویه نگرانی است. اما حتی برای کارخانه ها به اندازه کافی خوش شانس به زود سبز, نور, بسیاری تا به حال برای شروع تولید در نیمه مستند با کارگران ممنوع از خروج از محوطه دانشگاه بدون اجازه.

“این به ارمغان آورده ناراحتی شدید به کارگران که زندگی می کنند در خارج از دانشگاه گفت: Fuyao گروه صنعتی چین تولید کننده شیشه معروف ساخته شده توسط فیلم مستند “آمریکا کارخانه” در بیانیه ای در اواخر فوریه در مورد آن مستند در جنوب شهر گوانگجو است.

Fuyao گفت: این مجموعه تا 50 موقت اتاق خوابگاه به خانه کارگران که معمولا زندگی در خارج از دانشگاه به عنوان آن را با عجله برای جبران زمان از دست رفته و انجام سفارشات برای مشتریان اروپایی.

[اجتماعی فاصله کار می کند. زودتر بهتر کالیفرنیا و واشنگتن داده ها نشان می دهد.]

دیوید لوین استاد مدیریت بازرگانی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی گفت که شرکت ها در سراسر جهان خواهد شد نیاز به پروتکل های موثر برای جلوگیری از شیوع بیماری های جدید بلکه به بازار محصولات خود را با احتیاط مصرف کنندگان است.

“تولید کنندگان در حال رفتن به مجبور به متقاعد کردن مصرف کنندگان از ایمنی محصولات خود را,” او گفت:. “شما نیاز به روش در محل.”

در چین برخی از این اقدامات دولت موظف مانند باز کردن پنجره دفتر سه بار در روز به مدت 30 دقیقه امتداد. پکن به حالت تعلیق در استفاده از اثر انگشت-ورود صفحه کلید و ممنوع کارگران از نشستن چهره به چهره در حالی که خوردن ناهار.

Foxconn

Foxconn

یک صفحه از یک دستی صادر شده توسط Foxconn گروه فن آوری, ارائه قوانین جدید این شرکت تحمیل شده بر کارکنان خود را برای جلوگیری از گسترش coronavirus در آن کارخانه است.

Foxconn

Foxconn

گزیده ای دیگر از Foxconn دستی. کارگران در این شرکت Zhengzhou کارخانه قرار داده شده است به تیم های 20 به منظور تسهیل سلامت ردیابی بر اساس شهر قرار دارد.

شرکت های اضافه شده قوانین خود را دارند. برخی از دقیقترین در تولید کنندگان مانند آیفون اسمبلر Foxconn گروه تکنولوژی — چین بزرگترین خصوصی, کارفرما, با بیش از 1 میلیون نفر از کارگران — که مشتاق به نگه داشتن برنامه برای سقوط آیفون راه اندازی.

در Foxconn آیفون-ساخت مجتمع در Zhengzhou کارگران قرار داده شده است به تیم های 20 که چوب با هم شب و روز برای تسهیل سلامت ردیابی با توجه به اخطار توسط Zhengzhou دولت است.

“همان گروه از کارکنان کار سفر زندگی می کنند و غذا خوردن با هم به اطمینان حاصل شود که کارکنان شخصی مدار به طور کامل ترسیم,” اخطار گفت.

یکی از 36 سال Foxconn کارگر که تنها خود را می دهد نام خانوادگی یانگ گفت که هر روز صبح کارگران صادر ماسک صورت و درجه حرارت خود را چک کنید. در موقع ناهار آنها غذا خوردن در کافه تریا جداول از هم جدا قد بلند تقسیم شده است.

“وجود دارد تخته در جداول بین مردم به طوری که ما نمی بینیم هر یک از دیگر و یا بحث” او گفت:.

Foxconn

Foxconn

Foxconn چین بزرگترین خصوصی کارفرما می گوید که تولید 10 میلیون فولاد ماسک به تاریخ. کارگران صورت دقیق چک های بهداشتی چین بازیابی صنعتی عملیات پس از خاموش شدن است.

Foxconn

Foxconn

کارگران اسکن کدهای QR بر روی صندلی در Foxconn را تریا برای فعال کردن ردیابی سلامت. جداول جدا قد بلند تقسیم برای جلوگیری از انتقال ویروس.

Foxconn کافه تریا کرسی شده اند با برچسب کدهای QR برای کارگران به اسکن بنابراین این شرکت یک رکورد از چه کسی نشسته که در آن و زمانی که برای وعده های غذایی با توجه به شرکت اعلامیه های. در خوابگاه کارگران گفت: برای ترک کت و کیسه را در یک محل تعیین شده برای ضد عفونی.

این شرکت حتی راه اندازی مادون قرمز دوربین که آهنگ کارکنان درجه حرارت بدن آنها به عنوان راه رفتن توسط.

Foxconn در بیانیه ای گفت که آن را اجرای “همه توصیه می شود بهداشت به شیوه … از جمله استفاده از نوکلئیک اسید تست و اشعه ایکس قفسه سینه زمانی که مورد نیاز است.” آن گفت: تولید 10 میلیون فولاد ماسک برای تاریخ با یک هدف از ساخت 2 میلیون دلار در روز برای استفاده داخلی.

[میشیگان کنگره یک پسر در خط در چین و جهانی تقلا برای پیدا کردن N95 ماسک]

در TCL, تهویه هوا, کارخانه ساحلی در جیوجینگ کارگران گفته شد آنها را در حوله برای خشک کردن دست های خود را پس از شستن دست ها با توجه به اطلاع آنلاین. تعداد افراد مجاز در حمام به طور همزمان دو است.

TCL صبح ساعت-در روال برای کارگران: “گام اول دما را بررسی کنید. گام دوم ضد عفونی کردن تمام بدن خود را. گام سوم یک ماسک صورت. گام چهارم اسکن کد QR برای ورود به سیستم ورود به کارخانه.”

شرکت چینی غول Huawei صادر 73-صفحه دستی با جزئیات پروتکل های چنین به عنوان یک نیاز برای همه کارکنان برای ارسال روزانه گزارش سلامت قبل از ظهر. تمام مواد غذایی در Huawei سالن های غذاخوری باید به طور کامل پخته شده با آفتابی-طرف-تا تخم مرغ و تخم مرغ عسلی از حد در حال حاضر.

این کتاب راهنما نیز می گوید: مدیران باید به طور تصادفی انتخاب دو نفر از کارکنان صبح و ظهر و شب به نقطه چک کردن اگر آنها را شسته دست خود را.

“ما همچنان به نیاز همه کارکنان برای ورود به برنامه درمانی هر روز و برای تایید سلامت خود را به عنوان یک پیش نیاز برای ورود به Huawei ساختمان” Huawei سخنگوی جو کلی گفت. “متوسط چک هنوز هم در محل.”

در دست شستن نقطه چک کلی گفت: “من نمی توانم پیدا کردن هر گونه تایید این که تا کنون صورت گرفت در Huawei.”

در ایالات متحده و چین به طور یکسان و استاندارد محیط کار مدیریت ریسک بر اساس “سلسله مراتب کنترل” یک سیستم توسعه یافته در ایالات متحده در 1950s. تحت این چارچوب شرکت ها باید به دنبال راه هایی برای از بین بردن خطر در دسترس نباشد — با سفارش همه کارکنان به ماندن در خانه در طول یک بیماری همه گیر برای مثال قبل از تبدیل به کاهش خطر روش های آموزش ایمنی و حفاظتی دنده در دفتر.

با تعداد زیادی از coronavirus “سکوت حامل” که نشان می دهد هیچ نشانه آن دشوار خواهد بود برای کارفرمایان برای از بین بردن خطر انتقال بین کارکنان هنگامی که دفاتر باز کردن دوباره. این باعث می شود پروتکل های بهداشت و ویژگی های پادمان — پایین تر rungs “سلسله مراتب” — بیشتر مهم است.

در ووهان در مرکز چین, شیوع یک ماه-مستند بلند برداشته شد چهارشنبه. اما مقامات هشدار داده اند که ساکنان بازگشت به زندگی عادی و کار است که هنوز هم یک راه طولانی ،

ووهان ساکنان پوشیدن عینک ایمنی و ماسک صورت به صف شدند تا در یک بیمارستان در روز سه شنبه برای تست سلامت به عنوان یک نیاز برای بازگشت به کار, با توجه به تصاویر منتشر شده در مقام مستند در یک dvd العالم.

ووهان ویروس کنترل رسمی لو پینگ گفت: در تلویزیون دولتی بیش از آخر هفته که ساکنان خواهد شد نیاز به این سلامت ترخیص و اشتغال اثبات خود را به ترک مجتمع های مسکونی که باقی خواهد ماند و تحت نرم lockdown.

“ما در حال رفتن را از طریق منظم باز” او گفت:. “با تاکید بر ‘منظم.’ این نیست کور خوشبینی است.”

روم Pilipey

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

یک مرد با پوشیدن یک محافظ ماسک صورت نشسته در کنار یک حصار امنیتی جدا کردن یک منطقه مسکونی و یک خیابان در ووهان در روز سه شنبه.

یوان وانگ در پکن کمک به این مقاله است.

ادامه مطلب

به عنوان ووهان بازگشایی چین revs موتور به حرکت گذشته coronavirus. اما در گیر دنده دوم است.

برای اولین بار چین است. پس از آن ایتالیا. آنچه ایالات متحده می توانند یاد بگیرند که از افراطی coronavirus مستندات.

سردرگمی مانت بیش از چین شمارش روش به عنوان coronavirus شماره نوسان شدید

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی