عفونت در میان خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در چین می تواند صدمه دیده است coronavirus مبارزه

بیش از 1700 چینی پزشکی حرفه ای تبدیل شده اند آلوده به رمان coronavirus مقامات روز جمعه گفت یک استارک یادآوری از چالش چین چهره آن را به عنوان تلاش می کند برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

در مجموع 1,716 چینی پزشکی کارگران آلوده شده اند که از Feb. 11 حسابداری برای 3.8 درصد از کل موارد تایید شده, چینی, بهداشتی, مقامات گفتند. شش فوت کرده اند.

اعلام شد که در حزب کمونیست کنترل مطبوعات به تایید آنچه که بسیاری در حال حاضر می دانستند: کارگران خط مقدم در حال سقوط صدمه زدن به توانایی یک سبب شیوع نظام سلامت پاسخ دهند.

با اذعان به تلفات در بهداشت حرفه ای, پکن در تلاش است تا سیگنال یک سطح از شفافیت بر روی فلش-موضوع نقطه و اجازه دادن به مردم عادی می دانند که آنها به اشتراک گذاشتن احساس خود را از زنگ.

“این ممکن است بالا بردن پرچم قرمز در مورد چگونه جدی وضعیت است” گفت: Yanzhong هوانگ, یک عضو ارشد بهداشت جهانی در شورای روابط خارجی “و امیدوارم که منجر به موثر تر پاسخ دولت.”

اما هوانگ هشدار داد در برابر دیدن شکل به عنوان حرف آخر در پزشکی کارگران داده می شود اختلاف در مورد گزارش تا کنون. “اگر آن را در حال آمدن است از یک منبع رسمی ما باید همیشه آن را با یک دانه نمک,” او گفت:.

سوال چگونه پرسنل پزشکی هستند مراتب در این بحران شده است در جلو و مرکز از اوایل روز از پاسخ است.

در اواخر ماه دسامبر Li Wenliang یک چشم پزشک در ووهان بیمارستان مرکزی گفت: یک گروه از همکار دانشکده پزشکی فارغ التحصیلان در یک چت خصوصی که هفت نفر قرارداد سارس-مانند ویروس و یک بیمار بود و قرنطینه در بیمارستان است.

پس از این پیام شروع به گردش چین بازرسان جاروب به عمل است. Li بازداشت شد و منتشر شد و روز بعد پس از امضای یک پلیس سند اعتراف به این که او مرتکب یک عمل غیر قانونی با ساخت “اظهارات نادرست” در رسانه های اجتماعی و امیدوار است که او را “صادقانه منعکس کننده” در اشتباهات خود را.

در همین حال مقامات چینی راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی هشدار خواهد-بود “rumormongers” احتمالا سرد هر خبرچین در ووهان.

پلیس بعدها اندرز برای خاموش کردن پرسنل پزشکی. اما این صرفه جویی لی بود که با این ویروس آلوده. او Feb. 6 باعث ملی غلیان احساسات غم و اندوه و خشم.

خشم بیش Li مرگ متمرکز توجه عمومی در شرایط خط مقدم سلامت کارگران صورت. عکس و تصویری از ووهان نشان داده خسته پزشکان و پرستاران شاغل در پر بیمارستان.

ادامه مطلب:

مقامات چینی توجه داشته باشید مشکلات جدی در coronavirus پاسخ. سازمان بهداشت جهانی نگه می دارد و ستایش آنها.

اوایل اشتباه و پنهان کاری دولت در چین احتمالا مجاز coronavirus به گسترش دورتر و سریعتر

شماره جدید کروناویروس موارد جهش به طور چشمگیری چین گسترش می یابد خود را تشخیص معیارهای

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>