اندونزی شورشیان می گویند که آنها در زمان سلاح از سقوط هلی کوپتر

اندونزی — آمریکا در اندونزی پاپوآ استان گفت: شنبه آنها کشف و ضبط سلاح و مهمات از یک هلیکوپتر نظامی ارتش است که سقوط کرد و هشت ماه پیش در جنگل-کوه های پوشیده.

علت تصادف که منجر به کشته شدن ده سرباز در هیئت مدیره روسیه ساخته شده Mi-17 همچنان تحت بررسی است. این سربازان باقی مانده بودند برگرفته روز شنبه از روستاییان یافت خرابه هفته گذشته است.

Sebby Sambom سخنگوی West Papua ملی ارتش آزادیبخش شاخه نظامی رایگان پاپوآ جنبش آسوشیتدپرس گفت که آنها تا به حال واقع شده خرابه در ماه سپتامبر و موفق به دست گرفتن سلاح و مهمات در ماه دسامبر.

“آن را تبدیل به هدف ما و نیروهای طبیعی تا به حال به ما کمک کرد تا آن را به پایین” Sambom گفت: “سلاح های خود گنجینه ای از مبارزه ما.”

عکس های ارسال شده توسط Sambom از خرابه سایت نشان داد که چندین تفنگ, تپانچه, مجلات, و یک انبار بزرگ مهمات در کنار یک پرچم West Papua استقلال جنبش ستاره صبح.

پاپوآ ارشد نظامی مسلح ، ژنرال هرمان Asaribab اذعان کرد که سلاح های 11 —هفت SS-1 تفنگ سه اسلحه و یک نارنجک پرتاب — تا به حال شده است به سرقت رفته از محل سقوط.

اما او را تکذیب کرد شورشیان ادعا می کنند گفت: این سلاح ها ممکن است گرفته شده توسط شکارچیان و “ما رویکرد آنها را به بازگشت به تمام سلاح های 11 بلافاصله.”

هلیکوپتر تماس از دست رفته و پنج دقیقه پس از برخاستن از Oksibil پایتخت منطقه Bintang کوه در ژوئن 28. آن سفر به استان جیپورا.

هلیکوپتر در نظر گرفتن نیروهای نظامی و تجهیزات به یک پست مرزی در Okbibab نزدیکی پاپوآ گینه نو و تا به حال سوخت گیری مجدد در Oksibil قبل از این گزارش شده بود از دست رفته توسط برج کنترل نظامی گفت.

پرواز تنها راه عملی برای دسترسی به بسیاری از مناطق در کوه و جنگل-چادری, شرقی ترین استان پاپوا و پاپوآی غربی که در آن یک شورش است پختند از اوایل دهه 1960 زمانی که اندونزی ضمیمه این منطقه بود که سابق هلندی مستعمره.

پاپوآ بود به طور رسمی به ثبت اندونزی در سال 1969 پس از U. N. حمایت رای گیری که شد دیده می شود به عنوان یک شاهد ،

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>