T. Narayan بلومبرگ

نارندرا نخست وزیر هند (مرکز) در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در مجلس در روز افتتاحیه از بودجه جلسه در دهلی نو در روز جمعه.

دهلی نو — در مواجهه با متزلزل رشد اقتصادی هند به دولت پرده از اقدامات در روز شنبه با هدف گرفتن میلیون ها نفر از سرخپوستان به صرف و ترغیب شرکت ها برای سرمایه گذاری است.

این کار در دست است فوری: هند بود که جهان به سرعت در حال رشد عمده اقتصاد به تازگی به عنوان در سال گذشته است اما از آنجا که واگذار نقطه به چین است. این اخبار فقط بدتر شده در ماه های اخیر با رشد در سال مالی جاری در حال گسترش در کمترین سرعت در بیش از یک دهه.

دولت در ارائه بودجه سالانه خود را در روز شنبه از حد پیش بینی شده در ورزش است که در خدمت به عنوان یک مانیفست برای اقتصاد و سیاست. آن را اعلام کرد حرکت به برش خاصی مالیات تشویق سرمایه گذاری و کاهش ریسک در عمده دولتی شرکت.

اما سرمایه گذاران به دنبال گام های جسورانه به قدرت هند به رشد سریع تر شدند نا امید: این کشور معیار شاخص سهام تضعیف بیش از 2 درصد در روز شنبه.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد مخمصه رو اقتصاد هند.

چه بد است که اقتصاد هند انجام می دهند در حال حاضر ؟

بسیار. در حالی که اقتصاد در سراسر جهان تنزل به تازگی هند ناودان به دیوار: در بیش از یک سال و رشد اقتصادی سقوط نزدیک به نیمی از نرخ 8 درصد به 4.5 درصد در آخرین سه ماهه. برای یک کشور توسعه یافته است که هنوز هم سالم سرعت گسترش. اما در یک اقتصاد در حال توسعه مانند هند که امیدوار است به جلو و دهها میلیون نفر را از فقر خارج و استخدام یک جوان و رو به رشد نیروی کار آن را احساس می کند تقریبا مانند یک رکود است.

آمار اقتصادی در ادامه به فلش علائم هشدار دهنده. شرکت ها و مالیات بر درآمد جمع آوری شده توسط دولت — شاخص کلی حیات اقتصادی است به سقوط در طول سال مالی جاری برای اولین بار در دو دهه رویترز گزارش داد. آخرین فیلم های موجود در سراسر کشور آمار و ارقام نشان می دهد که بیکاری مشخصی به 45 سال به بالا در سال 2018 است. و اطلاعات به بیرون درز از یک گل سرسبد بررسی های انجام شده هر پنج سال یک بار نشان داد که هزینه های مصرف کننده کاهش یافت و در سال 2018 برای اولین بار در چهار دهه است.

اقتصاد هند است که در “بخش مراقبت ويژه” گفت: آرویند سوبرامانیان که در خدمت به عنوان دولت رئیس مشاور اقتصادی به مدت چهار سال تا سال 2018 است. “شواهد و مدارک است که فقط بیش از حد بزرگ و بیش از حد متقابلا حمایتی به منظور بالا بردن زنگ زنگ.”

راجش کومار سینگ

AP

سرخپوستان خرید سبزیجات در یک بازار عمده فروشی در لکنو.

چگونه هند رسیدن به این نقطه ؟

که بستگی دارد که شما بخواهید. دولت با برخی از اقتصاددانان بر این باورند که هند در یک رکود موقت با رشد اقتصادی سرکوب توسط نامطلوب محیط زیست در سراسر جهان است. با این حساب رکود به پایان خواهد رسید بعد از این سال و اقتصاد را انتخاب کنید تا به سرعت.

اما اقتصاددانان دیگر نگرانی که وجود دارد این است که چیزی عمیق تر از یک دوره رکود در کار است. آنها می گویند عوامل مختلفی — که برخی از آنها سال ها در ساخت — با هم هستند اقدام به عنوان یک سرب وزن در اقتصاد است. هند در بخش مالی است که برخورد با بد-بدهی های باقی مانده در بخش های مانند املاک و مستغلات و زیرساخت ها است. از جمله وام های بد را مسموم آب و هوا برای سرمایه گذاری و ساخت بانک ها تمایلی به قرض دادن و شرکت های مخالف به قرض گرفتن.

دولت نارندرا نخست وزیر ساخته شده و به چالش کشیدن وضعیت بدتر از این اقتصاددانان می گویند با آن ناگهانی تصمیم در سال 2016 به باطل بیشتر از هند را ارز. حرکت فلج کشور پهناور اقتصاد غیررسمی است که بر اساس معاملات نقدی. مقدمه ای در سراسر کشور, مالیات بر ارزش افزوده به زودی پس از یک مرحله اقتصاددانان ستایش در اصل اما انتقاد برای آن botched rollout — کمک نمی کند.

در حال حاضر تصویر “تیز و ترسناک” نوشت: R. Nagaraj یک اقتصاددان در ایندیرا گاندی موسسه توسعه تحقیقات در بمبئی در اوایل این ماه. رشد اقتصادی آهسته تر ترجمه کرده است به از دست دادن شغل و دستمزد راکد در مناطق روستایی هند گفت که منجر به کاهش هزینه های مصرف کننده. آن است که “بی تردید داستان [یک] اقتصاد در پریشانی.”

اقتصاددانان در گلدمن ساکس نوشت: در تبصره سال گذشته است که در زمان رکود طولانی ترین هند را تجربه کرده است از حداقل 2006 و نشان دهنده یک “منبع قابل توجهی از اضطراب” برای سرمایه گذاران است.

چگونه است که دولت مودی در واکنش به رکود?

تا همین اواخر, دولت به سختی اذعان کرد که کاهش سرعت جریان بود. در ماه سپتامبر Nirmala Sitharaman هند وزیر دارایی اعلام کرد یک سری از کاهش مالیات شرکت ها که رو سهام و با هدف تحریک سرمایه گذاری, اما هیچ چیز بیشتر.

چند اقتصاددانان گفت که دولت تمرکز اصلی شده است در جای دیگر در ماه های اخیر. در ماه اوت مودی undid هفت دهه از سیاست در کشمیر. در ماه دسامبر دولت تصویب تفرقه قانون تابعیت که موجب سراسر کشور تظاهرات.

“یک مقدار نامتناسبی از توجه به سیاست گفت:” Kaushik باسو سابق اقتصاددان ارشد در بانک جهانی و یک استاد در دانشگاه کرنل. “اقتصاد احساس غفلت و نگرانی سرمایه گذاران است.”

http://www.washingtonpost.com/video/world/widespread-protests-against-citizenship-law-sweep-india-despite-assembly-ban/2019/12/20/0f9deabb-f5f8-4bef-aa39-6de82739dbab_video.html

چه اتفاقی می افتد ؟

باسو گفت که Sitharaman دارایی وزیر در مواجهه با یک معضل است. اقتصاد نیاز به یک تکان خوردن محرک در شکل بالاتر هزینه های دولت, اما هیچ حرکت قابل توجهی در این جهت خطرات بزرگ شدن شکاف بین هزینه های عمومی و مالیات بر درآمد.

“این یک بازی بسیار خطرناک است اما من فکر نمی کنم او یک انتخاب است,” او گفت:. Sitharaman نیاز به قرار دادن “بیشتر قدرت خرید در دست مردم است که می تواند به این معنی است که کسری مالی که قرار بود به reined در نخواهد بود reined در.”

Amit Basole یک اقتصاددان در Azim Premji دانشگاه در بنگلور گفت: این وضعیت به اندازه کافی جدی است که “در حال حاضر واقعا وقت باید نگران اقتصاد واقعی نه کسری مالی.” وی گسترش برنامه دولت برای تضمین شغل در مناطق روستایی به آن دسته از مصرف کنندگان به صرف.

سوبرامانیان رئیس سابق مشاور اقتصادی گفت: دولت می تواند شروع با یک مجموعه محدود از اهداف: رفع جم در سیستم مالی و حصول اطمینان از قابلیت اطمینان از آمار دولت تا سیاستگذاران می تواند به درستی ارزیابی دامنه مشکل است. در هزینه های “دولت درست نیست و باید از این فضا برای انجام هر چیزی دراماتیک و یا شدید” او گفت:.

رفیق Maqbool

AP

یک ماشین گذشته یک ساختمان در حال ساخت در بمبئی.

ادامه مطلب

هند است و دیگر جهان به سرعت در حال رشد عمده اقتصاد است. آن را همیشه ؟

هند شغل بحران بدتر از مردم فکر می کردند و آن را تلاش دولت برای خرد کردن داده ها

هند راه آهن تا به حال 63,000 فرصت های شغلی. 19 میلیون نفر از مردم اعمال می شود.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im