ایندیانا گذشتن از آتش: نمایشی فروغ پس از سوخت کامیون لبنان در وسط بزرگراه بسته بندی شده

یک تانکر حمل 4,000 گالن سوخت جت واژگون در بزرگراه بین ایالتی در سطح شیب دار در ایندیانا ارسال شعله های آتش و دود غلیظ بالای یک پل هوایی.

با توجه به ایالتی ایندیانا پلیس, سه خوب Samartans کشیده راننده از خرابه. او منتقل شد به بیمارستان در شرایط بحرانی با توجه به پلیس.

کامیون در بزرگراه بین ایالتی 465 عنوان به ایالتی 70 در سمت شرق که کامیون غواص کنترل از دست رفته در منحنی onramp و آمار یک دیوار حائل که ناشی از کامیون به overturtn.

گروهبان جان پررین با ایندیانا پلیس دولت هشدار داد که این حادثه نیاز “بسیار طولانی تمیز کردن”. هر دو طرف از بین 70 بسته باقی می ماند.

ایندیانا بخش حمل و نقل به رانندگان هشدار داد برای دور ماندن از منطقه پس از کامیون smouldering تا حدی ذوب شده باقی مانده گیر کرده به جاده. مقامات گفت: این آتش سوزی باعث آسیب گسترده در سراسر نزدیک پل هوایی و نمی قادر خواهد بود برای تعیین اینکه آیا این جاده امن است برای باز کردن تا زمانی که آسیب های پاک شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>