بحث در مورد قطع کردن بینی به رغم چهره: برای بار دوم هند می خواهد به ممنوعیت cryptocurrencies.

مهار قدرت از نشانه های ساکن در توزیع دفاتر می تواند به صرفه جویی در جهان بزرگترین دریافت کننده پول نقل و انتقال میلیاردها دلار در سال است. تنظیم دیجیتال دارایی ها و اجازه می دهد این صنعت به رشد نیز می تواند در حفظ و هند در فرضی که هر دو در چین و در دره سیلیکون سعی کنید به تغییر شکل جهانی صنعت پرداخت.

اما به جای تلاش برای مطابقت با رئیس جمهور چین به حل و فصل به blockchains تمرکز چین بزرگ بعدی فن آوری فشار دهلی نو می خواهد به عقب نشینی — هنگامی که آن را فقط در مورد به جلو حرکت کند. قبلا بانک مرکزی بخشنامه دستور داده بود تجاری وام دهندگان به دور ماندن از مشتریان خرید و فروش در دارایی های دیجیتال. اما پس از دادگاه عالی رد مقام پولی در ماه مارس وزارت دارایی تصمیم گرفته است تا به معرفی یک قانون برای منع cryptos اقتصادی بار گزارش شده است.

هر گونه قانون هنوز هم ممکن است به چالش کشیده است. Binance Holdings Ltd. بالا نقطه مقابل ارزهای مجازی توسط حجم معاملات است که پیوستن به یک crypto لابی در هند است. صنعت نمی خواهند به پایین بدون مبارزه در مهم آینده بازار است. در عین حال برای یک نوپای استعداد های محلی استخر فقط شروع به احساس می کنم امیدوارم مورد چشم انداز آن یک بحران وجودی وارد کرده است به جای.

منحرف نتیجه خواهد بود به درایو بیت کوین و دیگر جایگزین خصوصی به فیات پول زیرزمینی; معاملات رخ خواهد داد خارج از سیستم بانکی و ماندن در زیر رادار از تنظیم کننده. پولشویی و تروریسم مالی ریسک نمی خواهد برود. آنها فقط تبدیل شدن به سخت تر برای تشخیص. بد رمزنگاری خواهد درایو خوب crypto. بالای مغز را ترک هند و یا به دنبال دیگر مشکلات را حل کند.

که می ایستد به از دست دادن ؟ در سال گذشته خانواده هند دریافت $83 میلیارد از اعضای مشغول به کار در خارج از کشور بیش از هر کشور دیگر. سرمایه کنترل آن را سخت تر برای گرفتن بودجه از, اما در $19 میلیارد و خروجی جریان را برای آموزش و پرورش, سفر و یا خارج از کشور خرید دارایی توسط ساکنان هنوز هم قابل توجه است.

Coronavirus بدون شک ایجاد 2020 annus آنوس برای مهاجران. بانک جهانی پیش بینی 23 درصد رکود در حواله به هند است. در این زمان هر دلار ذخیره شده توسط یک پرستار از کرالا که کمک به Covid-19 بيمار در آمریکا و حمایت از خانواده و هزاران مایل دورتر مهم تر از همیشه.

در عین حال هزینه آن بیش از $10 به ارسال 200 دلار به هند است. و 5.3% متوسط است. سنگاپور به هند انتقال ارزان در 2 ٪ از آنجا که دو کشور اجازه می دهد هر یک از دیگران’ وام دهندگان عمده حضور. در مقابل تایلند-هند راهرو که نیاز به handovers در سراسر زنجیره ای از خبرنگار بانک می تواند هزینه 12%. و یا $24 در $200 انتقال.

هزینه شمع تا به عنوان ارسال موسسات باید حفظ بیکار نقدینگی با خبرنگار بانک های خارجی در کشورهای با درآمد کم و در حال اجرا خطر ابتلا به کاهش ارزش پول. رمزنگاری مفید است در چنین شرایطی است. ایجاد مالکیت وجوه با سخت به کرک اسرار را دور می زند نیاز به ایجاد اعتماد با هزینه قبل از بودجه به حساب.

و اگر هکرها می توانند سرقت صدها میلیون دلار از دارایی های دیجیتال کور اعتماد در حساب های مبتنی بر سیستم اغلب هزینه های بیشتر. به عنوان Wirecard AG رسوایی نشان می دهد سرمایه گذاران می توانند از خواب بیدار یک روز صبح و متوجه است که 1.9 میلیارد یورو ($2.1 میلیارد دلار) به آنها فکر رفته بود به آلمان پردازنده پرداخت حساب در فیلیپین احتمالا وجود ندارد.

ضمن اینکه فیلیپین نیز بزرگ می شود حواله اجازه می دهد تا پول به آمده در به عنوان XRP نشانه های مجازی و تبدیل به پزو. در آن طول می کشد ثانیه و 40 ٪ تا 60 ٪ ارزان تر از روش های سنتی با توجه به موج دار شدن Labs, Inc., ایالات متحده دیجیتال انتقال پول شرکت XRP.

به عنوان موج استدلال برای رمزنگاری پردازنده به کار در هند, دولت باید به دنبال سنگاپور مدل های طبقه بندی دارایی های دیجیتال. برخی مانند بیت کوین و یا Ethereum هستند با استفاده از پرداخت. دیگران نشانه های امنیتی است که به دارنده حقوق مشابه به سهام یا اوراق قرضه. مقررات طناب دار در اطراف آنها محکم است که پس از اولیه فروش سکه سرمایه گذاران defrauded. در بین نرم افزار نشانه که مانند در فروشگاه کوپن. آنها به حقوق اما تنها در یک blockchain.

اجازه می دهد روپیه به تعویض به صورت مجاز پرداخت نشانه در تنظیم مقادیر و برای دومی به توان بدون contravening خارجی این کشور-ارز مدیریت, قانون خواهد بود منطقی گام های بعدی. در عوض هند تنظیم کننده به نظر می رسد زندگی در یک سرزمین فانتزی که در آن آنها را نگه دارید blockchain خوب باشد اما crypto دارایی به بد شود.

در نگاه اول به نظر می رسد کپی برداری چینی ها راهکار. در حالی که بالا بردن توزیع دفاتر به “استراتژیک مرزی تکنولوژی” پس از سال 2016 پکن با رد این تصور که بیت کوین قانونی مناقصه. اما آن را نه ممنوع مردم از برگزاری آن را به عنوان یک کالا. در این سال آن آغاز شده و حتی خلبانی بانک مرکزی صادر دیجیتال یوان. اگر ایالات متحده-روابط چین ادامه nosedive به پکن می خواهد به آماده با یک جایگزین برای سیستم مالی غرب یک مسیر موازی به سویفت(1) .

به زودی به اندازه کافی Facebook, Inc.-حمایت ترازو در خواهد آمد با چشم انداز خود را از مدرن سیستم پرداخت. حتی یک کشور کوچک مانند سنگاپور است بررسی پتانسیل بانک مرکزی ارزهای مجازی با آن پروژه Ubin. اگر دهلی نو می خواهد یک صدا در یک جهان دو برخورد ابرقدرتها و رقابت شبکه ها برای انتقال پول به عنوان ارزان به عنوان اطلاعات آن نیاز به ساخت خود قابلیت های. ممنوعیت خواهد بود خود شکست. هند نیاز به رمزنگاری هر دو برای شمول مالی امروز و استراتژیک بلند فردا.

(1) جامعه در سراسر جهان بین بانکی و مالی و ارتباطات راه دور و یا سریع یک عضو متعلق به تعاونی است که با فراهم کردن زیرساخت ها برای حرکت پول در سراسر جهان است.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر هیئت تحریریه و یا بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

اندی Mukherjee است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش شرکت های صنعتی و خدمات مالی است. او قبلا یک مقاله نویس رویترز Breakingviews. او همچنین تاکید کرد که Straits Times, ET NOW و خبری بلومبرگ.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات