هند به ترین تهمت سرمایه گذاری های خارج از شمال امریکا است. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

دهلی نو — زمانی که رئیس جمهور تهمت می رسد در هند روز دوشنبه از آن خواهد شد اولین سفر خود را به کشور به صورت رسمی انتخاب می شوند. اما به عنوان یک کسب و کار اجرایی, مغلوب ساختن پیشی جستن به اتصال به هند که کشش پشت سال است.

هند به بزرگترین مجموعه از مغلوب ساختن پیشی جستن پروژه های املاک و مستغلات در خارج از آمریکای شمالی با توجه به پسر رئيس جمهور Donald Trump Jr., ساخته شده است که تکرار سفرهای اینجا را در سال های اخیر است. این سرمایه گذاری شامل چهار پروژه های لوکس مسکونی و یک برج اداری, همه مارک با نام تهمت تحت مجوز می پردازد.

در آخرین سفر خود به هند در سال 2014 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن partied با بالیوود ستاره و ستایش این کشور بالقوه است. “من اصلا این را در نظر بگیرید به عنوان یک بازار در حال ظهور من فکر می کنم آن را شگفت انگیز, بازار,” او در مصاحبه با تلویزیون دهلی نو.

[مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان آماده برای بازدید از دیوار بالا می رود در هند]

پس از آن دو از مغلوب ساختن پیشی جستن شرکای کسب و کار در هند توسعه داده اند مشکلات خود را دارند: یکی این است که متهم به تقلب گسترده در حالی که دیگر مواجه است کمک های مالی بحران. هر دوی آنها دارای روابط نزدیک هند به حکم Bharatiya Janata Party به رهبری نارندرا نخست وزیر.

پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند, رییس جمهور شرکای کسب و کار بودند حفظ مشخصات پایین. دو تا از آنها را پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر و دو نفر دیگر کاهش یافته است به نظر. مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان نیست پاسخ به سوالات خاص در مورد آن هند سرمایه گذاری اما تهمت جونیور گفت که او “فوق العاده افتخار” از شرکت “ادامه داد: موفقیت در هند است.”

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد تهمت کسب و کار روابط در هند:

مغلوب ساختن پیشی جستن برج پونا

Dhiraj سینگ

خبرگزاری بلومبرگ

مغلوب ساختن پیشی جستن برج در پونا هند است.

در سال 2014 مغلوب ساختن پیشی جستن عناوین ساخته شده زمانی که او پرواز کرد به پونا یک شهر در غرب کشور هند در جت خصوصی خود را برای یک حزب با شهرستان ثروتمندترین مردم است. “شما می توانید می گویند که من آورده ام نمایشهایش به املاک و مستغلات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه با یک هندی برنده دوشیزه جهان مسابقه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن برج پونا دوقلو هستند 23-داستان برج با نمای شیشه ای در ارتباط با بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن خواص. قیمت شروع در $1.95 میلیون برای 4,400 فوت مربع آپارتمان ها با توجه به توسعه Panchshil ملک. این شرکت متعلق به دو برادر, Atul و ساغر Chordia. آنها زد به جنجال پس از دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن در برج ترامپ در نیویورک به زودی پس از او رئيس جمهور با افزایش نگرانی ها در مورد تهمت را به ادامه دخالت در تصمیم گیری کسب و کار.

در سال 2018 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور به هند آمد به افتتاح دومین برج آن به پایان رسید. Atul Chordia گفت: آژانس خبری محلی که تجربه کار با مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان شده بود یکی از “رضایت بزرگ است.”

برج ترامپ بمبئی

Kanishka Sonthalia

خبرگزاری بلومبرگ

ورودی برج ترامپ, Mumbai.

افزایش در قلب هند مالی سرمایه 75-داستان برج ترامپ بمبئی که وعده یک جت خصوصی خدمات به خریداران خود. پروموتر است Macrotech توسعه دهندگان تاسیس شده توسط منگل Prabhat Lodha, بنا به گزارش ثروتمندترین توسعه دهنده املاک و مستغلات در هند و یک دولت نماینده مجلس از حزب حاکم است.

در حال حاضر اجرا توسط پسر او آبیشک Lodha, Macrotech وضعیتی وخیم در زیر بار بدهی های بزرگ. در ماه سپتامبر آن را گذاشته حدود 400 کارمند دارد. در اواخر سال گذشته اعتبارسنجی فیچ و مودی را کاهش داد شرکت اوراق قرضه به آشغال و وضعیت آن گفت: مشخص نیست که آیا Macrotech خواهد بود قادر به مدیریت یک $324 میلیون پرداخت بدهی ناشی از ماه آینده.

Ritesh Shah, 41, الماس گر که خریداری دو آپارتمان در برج ترامپ بمبئی گفت: بزرگترین جلو بود که این ساختمان مطابق با اصول Vastu سنتی هندو سیستم معماری. او گفت: خریداران در اصل قرار است برای در اختیار گرفتن در پایان سال 2018 اما تاخیر نیست نگران او. “مغلوب ساختن پیشی جستن است تنها املاک و مستغلات تجاری است که واقعا مهم در سراسر جهان,” او گفت:. “وجود دارد هیچ دوم نام تجاری.” قیمت شروع در $1.04 میلیون برای سه اتاق خوابه آپارتمان.

زمانی که رسیده توسط واشنگتن پست منگل Prabhat Lodha کاهش یافته است به پاسخ به هر گونه سوال گفت: “من نمی خواهم به بحث در مورد آن.” این شرکت نماینده گان رسانه ها نیز پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر.

برج اداری در شهرستان IREO

انریکو Fabian برای واشنگتن پست

کارگران ساختمانی ایستاده بعدی رندر آپارتمان در آینده در Gurugram هند در ماه فوریه 2017.

در سال 2016 تهمت سازمان اعلام همکاری با IREO یک املاک و مستغلات متمرکز خصوصی حقوق صاحبان سهام شرکت به ساخت یک برج در شهر Gurugram — همچنین به عنوان شناخته شده گورگان — فقط در خارج از پایتخت آن دهلی نو است. IREO بنیانگذار Lalit Goyal است برادر در قانون Sudhanshu Mittal دهلی مبتنی بر رهبر حزب حاکم است.

اما این پروژه زد به مشکل هنگامی که IREO متهم شده بود در سال 2018 توسط دو نفر از سرمایه گذاران خود را از یک تقلب مالی به ارزش حداقل $147 میلیون. رامش Sanka, IREO سابق, مدیر اجرایی, هشدار به سرمایه گذاران به اتهام تقلب. Sanka کاهش یافته است به نظر با استناد به یک دادگاه حل و فصل با IREO که بارها او را از صحبت با رسانه ها. P. K. میترا یک مقام ارشد در پلیس دهلی گفت که این پرونده هنوز در دست بررسی است. “ما در حال جمع آوری اسناد و مدارک و اطلاعات از سازمان های مربوط [و] ضبط اظهارات از سرمایه گذاران و خریداران خانه,” او گفت:.

معلوم نیست که آیا این تهمت همکاری با IREO است که هنوز هم فعال است. در IREO وب سایت مغلوب ساختن پیشی جستن پروژه نیست ذکر شده است. Goyal و IREO نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد تهمت پروژه و تحقیق تقلب.

مغلوب ساختن پیشی جستن برج دهلی شورای ملی مقاومت

مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان هنوز یک پروژه آینده در Gurugram: دو 600-پا-برج های بلند با بیش از 250 آپارتمان لوکس که در حال ساخته شده است در هزینه $200 میلیون دلار است. ساخت و ساز آغاز شد و در سال 2018 است و در مرحله مقدماتی با دو ساخته شده طبقه و با توجه به یک به روز رسانی شده در پروژه وب سایت.

مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران در سرمایه گذاری هستند M3M — که مخفف شکوه در تثلیث از مردان مواد و پول و ترایبکا توسعه دهندگان. دومی کار کرده است با مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان برای هفت سال گذشته با توجه به وب سایت خود را و کمک می کند تا آن را شناسایی سایت های مناسب برای مغلوب ساختن پیشی جستن-مارک پروژه های در هند.

برج ترامپ کلکته

Dibyangshu سرکار

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مقامات امنیتی در ورودی ایستاده به برج ترامپ سایت ساخت و ساز پیش از ورود Donald Trump Jr. در کلکته در فوریه 2018.

آخرین مغلوب ساختن پیشی جستن پروژه در هند ساخته شده است که در شرق شهر کلکته. به عنوان توضیح داده شده “با الهام از روح منهتن اسراف” پروژه گزارش فروش نیمی از واحدهای موجود در ظرف دو ماه از راه اندازی آن.

Sumit Bhalotia, 37, مدیر امور مالی در Khaitan & Co, گفت که او تا به حال هیچ افکار دوم در مورد سرمایه گذاری خود را پس انداز زندگی در ملک چون برج “در ارتباط با رییس جمهور, U. S. A.,” او گفت که او تا به حال شناخته شده نیست در مورد تهمت و امپراتوری کسب و کار خود مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از رئیس جمهور شد.

در ماه سپتامبر توسعه دهندگان از کلکته و Gurugram پروژه های مسکونی سازماندهی یک سفر سه روزه به نیویورک برای خریداران یک سفر است که آنها به نام #livingtheTrumplife. نزدیک به 150 مهمان را صرف یک شب در یک مغلوب ساختن پیشی جستن-مارک گلف در برانکس جایی که آنها ملاقات با Donald Trump Jr., او تا به حال یک پای بخاری چت با Kalpesh مهتا ترایبکا بنیانگذار. کار در هند بوده است “تجربه شگفت انگیز” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور “این یک بازار است که ما همچنان به رشد در وجود همه چیز در جهان است.”

Tania Dutta در دهلی نو و جاشوا Partlow در واشنگتن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت همکاران در هند هیچ غریبه ای به حقوقی و گیرایی

مسلمانان در هند با عجله به جمع آوری اسناد و مدارک به عنوان اضطراب بیش از تابعیت رجیستری گسترش می یابد

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im