هند شناسایی آن برای اولین بار فوق العاده-پخش’: یک مسلمان کون گروه با 400 اعضای آلوده

Biplov Bhuyan Hindustan Times/گتی ایماژ

کسانی که در یک Tablighi Jamaat گردهمایی در ماه مارس صبر کنید به هیئت مدیره اتوبوس به یک مرکز قرنطینه نگرانی از عفونت در دهلی نو در روز سه شنبه.

دهلی نو — جانبازان آمد توسط هزاران نفر از تمام گوشه و هند و فراتر از آن همگرا در بزرگ سفید پیچیده در شلوغ چهارم از دهلی نو برای به اشتراک گذاشتن یک پیام از تقوا است.

هنگامی که آنها به سمت چپ در هفته اول ماه مارس آنها ندانسته انجام coronavirus با آنها.

گردهمایی ماه گذشته در مقر برجسته مسلمان جق زدن در حال ظهور به عنوان اولین هند “فوق العاده-پخش” رویداد پیچیده تلاش برای کنترل افزایش عفونت در این کشور 1.3 میلیارد نفر است.

بیش از 400 مورد تأیید و حداقل 10 مرگ و میر در سراسر کشور — کشش از تامیل نادو در جنوب به کشمیر در شمال — مرتبط شده اند به افرادی که با حضور در حوادث در Tablighi Jamaat در نزدیکی مرکز تاریخی حرم در هند سرمایه است.

عفونت که نشان دهنده حدود یک پنجم از هند مجموع موارد باید موجب از کوره در تلاش برای پیگیری کردن هر کسی که با حضور در جلسات اخیر. در حداقل دو کشور بالقوه مخاطبین در حال ترسیم با استفاده از تلفن همراه-تلفن محل داده است.

[Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی]

شیوع بیماری نیز باعث اسپاسم اسلام هراسی در هند, هندو-اکثریت ملت است که به 200 میلیون مسلمان است. در ماه فوریه این کشور شاهد آن مرگبارترین درگیری های فرقه ای در سال های پس از دولت پیگیری بحث برانگیز قانون تابعیت موجب خشونت است.

به عنوان همه گیر همچنان مردم تمرین خود را به ایمان تبدیل شده اند بی خبر اما قدرتمند بردار در گسترش ویروس. یک cultlike کلیسا سوخت این بیماری همه گیر در کره جنوبی. یک کنیسه در شمال شهر نیویورک بود که در این مرکز از اوایل شیوع. انجیلی جماعت در فرانسه شد منبع صدها نفر از عفونت.

http://www.washingtonpost.com/video/world/india-closes-headquarters-of-muslim-group-linked-to-coronavirus-clusters/2020/04/01/0c1ced28-2645-401b-9f91-d893baadd82d_video.html

هند ممنوع تمام تجمعات مذهبی که آن را برقرار سه هفته در سراسر کشور مستند مارس 25. اما چند متحده و شهرستانها در حال حاضر در حال اجرا خود را محدودیت ها: دهلی نو برای مثال ممنوع همه مجامع بیش از 50 نفر, مارس 16.

فعالیت های Tablighi Jamaat باید به عنوان یک قوی ویژه خودرو برای انتقال ویروس است. تاسیس در هند نزدیک به یک قرن پیش این گروه به عنوان بسیاری از 80 میلیون پیروان در سراسر جهان است. این ساخته شده است در اطراف گروههای کوچک گرد مبلغان که اصرار همکار مسلمانان به تعمیق خود را رعایت و مدل زندگی خود را به طور مستقیم در راه حضرت محمد.

گروه شانه خالی سیاست و در تئوری و عمل رسمی و بدون رکورد نگه داشتن و گفت: باربارا Metcalf برجسته مورخ جنوب آسیا در اسلام. این تنش تبلیغی و سفر به تولید یک “دولت از آسیب پذیری و عدم قطعیت است که در آن یکی می آموزد که باید وابسته به خدا” Metcalf نوشت.

این Tablighi Jamaat موارد در هند ممکن است مربوط به یکی دیگر از جمع آوری مذهبی برگزار شده توسط همان گروه در مالزی. در پایان ماه فوریه از 16000 نفر از کشورهای متعدد با حضور multiday Tablighi Jamaat رویداد در یک مسجد در کوالالامپور. که جمع آوری شد منبع صدها نفر از coronavirus موارد در مالزی و ده ها مطلب در برونئی کامبوج سنگاپور سریلانکا و تایلند است. موارد نیز پدید آمده در یک Tablighi مرکز در پاکستان است.

در اوایل ماه مارس مبلغان از چند کشورهای جنوب شرق آسیا در هند است. تقریبا همه آنها از طریق تصویب شلوغ پیچیده در دهلی طبقه Nizamuddin منطقه و سپس سفر به نقاط مختلف هند است. چند تا از آنها را بعد از درگذشت از جمله یک فیلیپینی مرد و شش اندونزیایی. یک هندی که به خانه رفت به کشمیر پس از شرکت در یک رویداد سه روزه در دهلی نو مرکز نیز درگذشت.

Biplov Bhuyan

Hindustan Times/گتی ایماژ

دهلی کارکنان دولت ترک پس از یک مایع رانندگی در دهلی نو در روز چهارشنبه.

مبلغان و جانبازان ادامه داد: برای رسیدن به مرکز و حتی پس از دهلی مقامات ممنوع اجتماعات بزرگ. سپس به هند به حالت تعلیق در تمام قطار های مسافری مارس 22 به دنبال به سرعت با سراسر کشور مستند.

حدود 2,300 مردم گیر شد در Tablighi Jamaat ستاد قادر به ترک و یا سفر. در عین حال مقامات در زمان عمل به آنها را حذف کنید تا در این هفته که همه کسانی که در این مرکز منتقل شد به امکانات قرنطینه و یا بیمارستان.

“همه در حال حاضر خواسته است که [فعالیت] تا به حال متوقف شده است قبلا” گفت: Fuzail Ayyubi یک وکیل به نمایندگی از دهلی نو مرکز اضافه کرد که این گروه تا به حال ابلاغ آن وضعیت به مقامات و همکاری با پلیس است.

“این زمان مناسب نیست مقصر ما و یا دولت” Ayyubi گفت. “همه گیر شده است در وضعیت مردم دیده نشده و قبل از.”

مقامات محلی در سراسر هند در حال مسابقه برای جلوگیری از شیوع گاهی اوقات با استفاده از روش ها که به نظر می رسد بدون سابقه در اینجا. در کشمیر یک ناآرام با اکثریت مسلمان منطقه دولت وارد یک لیست از بیش از 800 ساکنان که حاضر بودند در اوایل مارس در دهلی نو از جمله در محله که در آن Tablighi Jamaat مرکز واقع شده است.

لیست مونتاژ شد و با کمک شرکت های مخابراتی پس از یک تجزیه و تحلیل داده ها از تلفن همراه برج تماس سوابق و برنامه های سفر سفر گفت: یک مقام ارشد پلیس در سرینگر که صحبت در خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به بحث در مورد این موضوع با رسانه ها.

سه نفر دیگر از مقامات و پزشکان در کشمیر تایید آنها تا به حال دریافت دستورالعمل برای بررسی سلامت افراد ذکر شده در این فهرست است. واشنگتن پست بررسی یک کپی و تماس 10 نفر ذکر شده است. همه تایید آنها بود یا به تازگی در نزدیکی Tablighi Jamaat مرکز و یا در یکی دیگر از دهلی نو محله آباد توسط کشمیری.

کشمیر شده است موضوع به یک سرکوب گسترده تر از ماه اوت گذشته زمانی که هند محروم و قلمرو آن خودمختاری و استقلال. Rohit Kansal بالا بوروکرات در جامو و کشمیر را تایید نمی کند و یا انکار است که این منطقه با استفاده از تلفن همراه داده ها در تلاش خود را برای ردیابی تماس با ما. خاک است “زیر یک فعال و تهاجمی سیاست آزمون و ردیابی,” او گفت:.

آجی Aggarwal

Hindustan Times/گتی ایماژ

یک راننده اتوبوس در یک دست کت و شلوار محافظ مناسب پیاده روی به وسیله نقلیه خود را قبل از گذر گاه کسانی که در یک Tablighi Jamaat جمع آوری به یک مرکز قرنطینه.

در جنوب ایالت تامیل نادو مقامات می گویند که حدود 1100 ساکنان سفر به Tablighi Jamaat ستاد در ماه مارس است. بسیاری از کسانی که رو به جلو آمده اند و دولت است که با استفاده از یک “بسیاری از روش های” از جمله “خوشه از تلفن همراه داده ها” برای ردیابی افراد گفت: Beela راجش دولت وزیر بهداشت.

دولت هند گسترده اقتدار نیاز به تلفن همراه-اپراتورهای تلفن برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات. در حالی که دیوان عالی کشور حکم به نفع حق حریم خصوصی در سال 2017 حقوقی آن خطوط نامشخص باقی می ماند.

هندی مقامات به طور فزاینده ای به دنبال به همراه دیتا برای کمک به اجرای اقدامات لازم برای کنترل این بیماری همه گیر. Arvind Kejriwal, بالا انتخاب رسمی در ایالت دهلی چهارشنبه اعلام کرد که دولت محلی به طور موقت استفاده از تلفن همراه داده ها برای تعیین اگر بیش از 20000 نفر بودند نقض سفارشات به قرنطینه خود را در خانه.

برخی از مسلمانان هند نگران آن است که عفونت های مرتبط به مبلغ گروه را تشدید خواهد کرد و ضد اسلامی شد. این موارد می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان “یک بهانه مناسب برای برخی به بد نام کردن مسلمانان در همه جا” نوشت: عمر عبدالله یک سیاستمدار ارشد در کشمیر. یکی در زمان نخست لنگر با اشاره به کروناویروس موارد به عنوان “یک حمله مرگبار به نام ایمان” و “CoronaJihad” trended در رسانه های اجتماعی.

اولین و شناخته شده هندی قربانی شیوع در Tablighi مرکز شد محمد اشرف Anim یک زن 65 ساله کشمیری تاجر. او تا به حال سفر به دهلی نو برای شرکت در یک نشست سه روزه در سه ماهه رویداد برای جانبازان گفت: یک فرد آشنا با برنامه های خود سخن گفت که به شرط ناشناس ماندن. Anim به خانه بازگشت به کشمیر و با حضور نماز در مسجد زیر پنج شنبه. چند روز بعد او را توسعه coronavirus علائم مربوط. او درگذشت مارس 26.

Irfan گزارش از سرینگر.

ادامه مطلب

در هند, بزرگترین مستند به مهاجران مجبور به راه رفتن صدها مایل در خانه

هند 1.3 میلیارد نفر به lockdown برای سه هفته

صفحه اصلی به حدود 2 میلیارد نفر از مردم جنوب شرق آسیا می تواند آینده coronavirus نقطه داغ

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im