“من پوشش و سفید نر است که ما مخاطب اصلی عضو در حال رفتن به می خواهید به شنیدن من صحبت کردن در مورد ‘Black Lives Matter'” تیلور گفت. “و من فهمیدم که در مورد کسی که هستم و آنچه که من نماینده برای شبکه است.”

او به عنوان وزن, آیا برای رفتن به نشان می دهد تیلور فکر کردن در مورد زندگی خود را از جمله نمونه هایی از مادر بزرگ و مادر او. اما وجود یک زن دیگر از دوستان که به شدت وزن در ذهن او: Gracyn دکتر.

دکتر, مادر, DePayne میدلتون-دکتر شد یکی از نه نفر به قتل یک نوجوان سیاه پوست به supremacist در طول یک مطالعه کتاب مقدس کلاس در Emanuel آفریقایی Methodist کلیسای اسقفی در چارلستون در سال 2015 پنج سال پیش چهارشنبه. پس از روز, دکتر, تیلور, در بعد از ظهر او و مادرش به خاک سپرده شد دو را جعلی دوستی کمک کرده است که هر دو حس را از جهان و مکان خود را در آن است. آن است که یک باند است که در نهایت با کمک یک زن شروع به درمان و از سوی دیگر پیدا کردن صدای خود را.

“من فکر کردم در مورد Gracyn و اگر من نمی ایستادگی کردن برای او در حال حاضر پس از آن خواهد شد که بعد؟” تیلور گفت. “صدای او در حال رفتن به شنیده می شود بعد از آن از آنجا که همه ما فقط رفتن به مانند خاموش است.”

“من خسته هستم و من خسته از داشتن به گوش دادن به کسی می گویند چیزی شبیه به آن و سپس به نظاره نشست و مانند “خوب شاید قلب او را از این و آن’,” او گفت:, و اضافه کرد: “اگر [جورج فلوید را به قتل] نمی گذارد شما و شما می خواهید برای ارزیابی مجدد چگونه شما فکر می کنم در مورد نژادی و بی عدالتی در کشور ما — که پس از تماشای مرگ در وسط خیابان — چیزی را.”

مونولوگ رفت و ویروسی تقریبا بلافاصله و به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی از جمله با ستاره NBA LeBron James.

“از آن ساخته شده من خیلی به او افتخار,” دکتر گفت:. “من به تماشای ویدیو و من می توانم شنیدن تمام مکالمات ما تا به حال بیش از سال است.”

‘او نمی باید وجود داشته باشد’

اولین بار تیلور شنیده می شود به طور مستقیم از دکتر راست بود پس از مادر او کشته شد. دکتر texted می گویند او نمی تواند از حضور در یک مصاحبه برنامه ریزی شده برای پیوستن به یک برنامه نظارت اسپانسر شده از طرف یک غیر انتفاعی تیلور تا به حال شرکت تاسیس.

“او گفت: مادر او درگذشت و از خود واکنش اولیه است که مادر یکی از چارلستون نه” تیلور گفت. “از آن زمان سه پیام برای تحقق بخشیدن به آن و سپس آن را مانند,” اوه خدای من. چگونه می توانم شما صحبت برای او؟'”

تیلور سفر به چارلستون برای تشییع جنازه ملاقات پزشک را در خارج از خانواده و بازدید مادرش gravesite. احاطه شده توسط عزادار دوستان و عزیزان آنها نیست بحث در مورد دکتر مادر که یک وزیر در کلیسای اما تیلور حضور پس از آن بود به اندازه کافی به شکل دانه از اوراق قرضه است.

“من هرگز او را ملاقات کرد و قبل از او را ندارد, وجود دارد,” دکتر گفت:. “اما او شد.”

تیلور پس از 28 شروع غیر انتفاعی “لبه برنده” با Corinne Milien یک همکار سابق در ESPN, برای کمک به, سیاه, کالج, ورزشکاران حرکت زندگی پس از فارغ التحصیلی. سابق والیبال و بسکتبال بازیکن در دانشگاه گرجستان تیلور سفر کرده بود در تلویزیون تکالیف به دانشگاه که در آن سیاه و ورزشکاران به طور معمول او را به دنبال مشاوره در مورد نژادی و بی عدالتی و فرصت های شغلی پس از دانشگاه. برخی نمی دانم چه باید بکنید بعد از اینکه به نام n-word در پردیس; دیگران پرسید چرا وجود ندارد بیشتر سر سیاه مربیان در فوتبال کالج است.

“آنها در حال آمدن به من به عنوان یک خواهر یک دایی به عنوان یکی از معدود افراد سیاه و سفید آنها را دیدم” تیلور گفت.

دکتر در حال افزایش بود ارشد که در تابستان جانسون C. Smith دانشگاه های تاریخی سیاه و سفید کالج در شارلوت. مانند تیلور, او در بازی والیبال است.

در ابتدا آنها آغاز شده و با بحث کوچک بیش از ناهار. دکتر تا به حال مشکل صحبت کردن با هر کسی به عنوان او تلاش برای فرآیند غم و اندوه خود را, اما تیلور تبدیل به یک اثر آرام بخش. دکتر محبوس در ESPN SEC شبکه پردیس در شارلوت در سال آخر خود را عمدتا سایه تیلور.

دکتر دچار طریق افسردگی و اضطراب در ماه های پس از او فارغ التحصیل شد, او گفت:, و آن را تا اوایل سال 2017 که او برای اولین بار مطرح درد مادر او را به قتل تیلور. آنها در ماشین در یک فست فود درایو-از طریق زمانی که دکتر رو به تیلور به طور ناگهانی و به او گفت که روز بعد خواهد بود چرا که Dylann سقف مردی که کشته شدن مادرش را محکوم کرد.

این یک گفتگو است که منجر به فوران خشم و غم و اندوه او حمل شده است. دکتر می پوشد یک پین با مادرش تصویر بر روی آن “اما این اولین بار بود او را باز کرد و به من گفت: ” من فکر می کنم در مورد مادر من در همه زمان ها هر روز'” تیلور به یاد می آورد.

دکتر تیلور و صحبت بیشتر در مورد مسابقه و چه به عنوان سیاه و سفید زنان آنها بسیار به ندرت در اتاق با افرادی که نگاه مانند آنها از جمله تیلور تجربه در ESPN. دکتر وارد درمانی پس از تشویق از تیلور که به او کمک کرد فکر می کنم در مورد بقیه زندگی خود را. او تصمیم گرفت به دنبال یک مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه سیراکوس در هنر روزنامه نگاری.

تیلور او را دعوت به پیوستن به او در سیراکیوز این پردیس برای دوک بسکتبال بازی او مشغول به کار بود و در حالی که آنها وجود دارد دو ملاقات با پذیرش افسران و اساتید. پس از, دکتر, پذیرفته شد, تیلور پرداخت بخشی از شهریه خود و کمک به او در حرکت به آپارتمان او در تابستان گذشته.

“من در اشک چون من تا به حال هرگز او را ملاقات کرد اما کاری بود که او انجام می شود” تیلور گفت. “او می شده اند رفتن به فروشگاه مبلمان با برداشتن پتو. قبول کنیم که گاهی اوقات مادر او اینجا نیست و به صورت مختصر دوم من بسیار ضعیف حفره یا سوراخ.”

“این است آنچه در آن زمان’

در طول یک مصاحبه تصویری در هفته گذشته از آپارتمان او در سیراکیوز, دکتر تن طولانی شرت آستین با کلمات “Black Lives Matter” مزین در سراسر قفسه سینه. او فارغ التحصیل در این بهار و در حال حاضر در کار شکار پس از کارآموزی در محلی عمومی ایستگاه های رادیویی که در آن او را تحت پوشش داستان مانند چگونه پلیس آموزش دیده برای مقابله با این بیمار روانی. رویای خود را به میزبان یک نمایش یا یک پادکست برای NPR.

با پنج سال از سالگرد مادر او را به قتل این هفته این اولین بار بود او شده است قادر به صحبت علنی در مورد مادر او را در مرگ و چه در زندگی او بوده است مانند پس از آن روز.

DePayne میدلتون-دکتر او گفت: سخت بود مامان. دکتر نبود اجازه رفتن به طرف در مدرسه بالا است. در واقع او به سختی مجاز به رفتن به سینما. اما حتی اگر مادر او با تاکید بر نظم و انضباط او و دکتر خندید و با هم اغلب باقی مانده جدایی ناپذیر در طول سال زمانی که کودکان اغلب به تکه های خشن با پدر و مادر خود را. منچستر-دکتر بود که از نزدیک درگیر در دخترش زندگی می دانستم که دوستان و هم تیمی های خوب و حتی پس از دکتر رفت ،

به عنوان او به یاد می آورد مادر او یک لبخند روشن دیدم در چهره.

“او القا برخی واقعا بزرگ, ارزش,” دکتر گفت:. “چقدر به عنوان یک انسان و درمان افراد دیگر مانند مردم است.”

“وجود دارد یک روایت [بازگشت در سال 2015] که همه خانواده ها به حال فقط ببخشند [سقف] اما این است که واقعا مورد,” دکتر گفت:. “من احساس می کنم مانند مردم همیشه انتظار ببخش که به راحتی. ما همیشه در انتظار به بهانه بد رفتار, حتی اگر ما ممکن است احساس آن را دوست دارم.”

در طول تظاهرات اخیر رشد و گفتگو در مورد مسابقه در امریکا و دکتر می گوید که او دیده است یک خوش آمدید, تغییر در نحوه این کشور حساب با کشتن جورج فلوید و بزرگتر مسائل نژادی و بی عدالتی است.

“هیچ یک از درخواست مردم سیاه و سفید را ببخشد در این لحظه” او گفت:. “آن احساس می کند مانند مردم — مردم سفید — در واقع گوش دادن شنوایی ما و تلاش برای درک. من خیلی مطمئن نیستم چه خیلی سخت بود به درک اما آنها در تلاش هستند در حال حاضر.”

Milien به “لبه برنده” co-founder, گفت که او دیده است تیلور و تاثیر هر یک از دیگر. “Gracyn نمی خواهم ببخش و او یاد گرفتم که خوب بود. او زندگی خود را حقیقت و من فکر می کنم که کمک کرد تا ماریا را که در حال حاضر بیش از حد.”

از تیلور Milien افزود: “زمانی که Drew Brees چیز اتفاق افتاده است, من فراتر از شوکه کرد. که هرگز چیزی [تیلور] را انجام دهد ، او همیشه امن ، اما او حرف سوئیچ.”

به عنوان ESPN است تکیه به پوشش تظاهرات اطراف فلوید مرگ تیلور تبدیل به یکی از شبکه پیشرو صدای. هفته آینده او برنامه ریزی شده به شرکت میزبان نخست-زمان ویژه بررسی سیاه ورزشکاران تجارب با بی عدالتی و او به تازگی احساس قدرت گفتگو با ESPN مدیران در مورد چگونه شرکت می تواند بهتر در استخدام و توسعه متنوع کارکنان. های اخیر یک شب او تا نیمه شب گذشته ساخت یک لیست از نامزدها برای ESPN را در نظر بگیرید.

“قبل از من می تواند ارسال یک توصیه. در حال حاضر من می توانم تقاضا چیز,” او گفت:, و اضافه کرد: “این تلخ و شیرین در راه است ، دختر من عشق از دست رفته خود به خود و بدون حرکات بزرگ از آن آمد. این چیزی است که آن را در زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات