PICKETT, Wis. — در Rosendale لبنی هر یک از 9000 گاو دارای یک ریزتراشه کاشته شده در یک گوش که کارگران می تواند اسکن با گوشی های هوشمند تا به دقیقه به دقیقه اطلاعات در مورد حیوانات انجام شده است — همه چیز از خود تغذیه برای سلامت خود به تاریخچه بهره وری خود را. خوراک کالیبره شده برای ارائه دقیق رژیم غذایی و ماشین آلات رسیدگی به شیر. در زمینه هواپیماهای بدون سرنشین جمع آوری اطلاعات است که کمک می کند تا بالا بردن بازده برای ردیف محصولات کشاورزی برای تغذیه حیوانات است.

تکنولوژی نقش مهمی را در بخش کشاورزی برای سال, اما آن را تبدیل به یک زندگی و مرگ ماده در مزارع لبنیات این روزها به عنوان کم قیمت شیر باید ratcheted تا فشار بر کشاورزان به دنبال هر امکان بهره وری برای جلوگیری از پیوستن به هزاران نفر از عملیات است که شکست خورده اند.

“اگر من با استفاده از 100 کیسه بذر در یک میدان و تغییر راه من توزیع بذر من می تواند عملکرد بیشتر بدون یک دلار اضافی از ورودی گفت:” مت Wichman, Rosendale مدیر زراعت. این ابزار “در حال تبدیل شدن به لحاظ اقتصادی قابل دوام است که هر کسی که از یک مقیاس مناسب و معقول است که اتخاذ این” Wichman گفت.

تکنولوژی می تواند به معنای بقا اما آن را شامل یک قمار خطرناک: آیا ماشین آلات تولید و پس انداز سریع به اندازه کافی برای پوشش بدهی آنها متحمل شدن ؟

“پنج سال گذشته واقعا خائنانه” گفت: شیدا Hallett که 85 گاو در Casco, ویسکانسین و صرف $33,000 جدید و تجهیزات دوشش. او را به سرمایه گذاری بیشتر اگر عملیات خود می تواند آن را تقبل کنند. “من شکست و حتی بیشتر.”

صنایع لبنی در یک گیره بین روند مصرف کننده و رقابت است. آمریکایی ها در حال خرید شیر کمتر به تغییر سلیقه هدایت آنها را به جایگزین های شیر از سویا و بادام و یا به طور کامل نوشیدنی های مختلف مانند آب های طعم دار. دو شیر بزرگ پردازنده های دین مواد غذایی و Borden لبنی شرکت ، برای ورشکستگی زمینه حفاظت در سه ماه گذشته undone با کاهش تقاضا و همچنین تحت فشار رقبای بزرگ مانند وال مارت که باز خود شیر کارخانه فرآوری در سال 2018 است.

و پس از آن وجود دارد قیمت شیر است.

پس از ضربه زدن به بالا و تاریخی در سال 2014 بیش از 26 دلار در هر 100 پوند بر قدرت عظیم خرید از چین به پایین سقوط کرد. زمانی که چین خود را متوقف شیر-خرید ولگردی و قانونی شکنی وجود دارد در حال حاضر عرضه بیش از حد از هر دو آمریکایی و اروپایی اتحادیه تولید کنندگان گفت: علامت استفنسون مدیر لبنی تجزیه و تحلیل سیاست در دانشگاه ویسکانسین.

قیمت کاهش یافت و به $17.30 زیر سال و برای تولید آن بوده است بیشتر بدبختی بوده است. در سراسر کشور تعداد مزارع لبنی کاهش یافته و از 40,199 در سال 2017 به 37,468 در سال 2018 است. در ویسکانسین یک دولت است که طول می کشد افتخار در تصویر خود را به عنوان “امریکا Dairyland,” تلفات شده است خاص شدید. هر چند کالیفرنیا به تولید بیشتر شیر ویسکانسین بیشتر مزارع لبنی از هر دولت دیگر. و بیش از 1600 از کسانی که رفته اند زیر در سه سال گذشته است.

اما دلایلی وجود دارد به این باور بدترین ممکن است بیش از, گفت: جیم Ostrom یک شریک در شیر منبع این شرکت که صاحب Rosendale. در ماه نوامبر قیمت شیر در ویسکانسین افزایش به $22.40. در سراسر کشور آنها رسیده $21 در نهایت بالاتر از $18 نقطه قیمت است که استفنسون ذکر شده به عنوان یک معیار کلی برای تولید تبدیل سود.

با فراورده های لبنی قیمت در خارج از کشاورزان و کنترل آنها را به تمرکز بر کنترل هزینه. که در آن تکنولوژی می آید. روتاری شیر اطاق نشیمن می توانید مسئولیت رسیدگی به 10 گاو یک دقیقه و می تواند حس زمانی که یک پستان خالی است آنقدر گاو نیست overmilked که می تواند آسیب های بهداشتی خود را. اما روباتیک شیر سیستم می تواند اجرای بیش از $200,000.

“می توان آن را بسیار دشوار است برای کوچکتر مزرعه به پرداخت هزینه این تکنولوژی از آنجا که شما نیاز دارید, شما می دانید, بزرگتر عملیات به گسترش هزینه های آن در سراسر” گفت: لیز Binversie یک کشاورزی مربی در براون کانتی برای دانشگاه ویسکانسین فرمت ، او گفت: او می داند که از یک مزرعه است که از کسب و کار رفت چون آن را نمی تواند پیدا کردن به اندازه کافی کارگران و نمی تواند استطاعت رباتیک شیر سیستم.

ویسکانسین منجر ملت در مزرعه ورشکستگی با 45 فصل 12 براده از جولای 2018 تا ژوئن 2019 با توجه به آمریکایی Farm Bureau Federation. مینه سوتا بود که با 31 در آن زمان.

به دلیل بدهی هزینه تولید شیر متفاوت بوده و در میان مزارع. در حالی که برخی از کشاورزان می توانید حتی در یک قیمت از $18 در هر صد پوند دیگران نیاز به $21 به دلیل بدهی خود را بارگذاری.

گاهی اوقات راه برای زنده ماندن است برای پیوستن به نیروهای با همسایگان.

Hallett سهام برخی از ماشین آلات پیشرفته با یک کشور همسایه کشاورز مانند یک ترکیب کاشت و تجهیزات. و خوشبختانه برخی از تکنولوژی نیست و گران است. Hallett را گاو حمل همان حال به عنوان Rosendale استفاده می کند بنابراین او می تواند از راحتی از دفتر شیر وزن برای هر گاو و اینکه آیا خاص گاو تا به حال کمتر شیر آن روز. تراشه های هزینه ای در حدود 12 سنت در هر ماه به ازای هر گاو.

Hallett گفت که او خواسته های او می تواند به استطاعت خود را به روز رسانی گاو اصطبل اما این اعتبار از بانک ها مشکل است زیرا در نظر آنها بزرگتر عملیات کمتر مخاطره آمیز است.

“آیا شما فکر می کنم آنها در حال رفتن به محل کار با آنها را شناور نگه دارید?” Hallett گفت.

دانشگاه ویسکانسین امیدوار است برای کمک به یک پروژه است که ادغام تمام اطلاعات مزارع جمع آوری هر روز در گاو, تولید, تغذیه و سلامت, میان چیزهای دیگر.

یکپارچه سازی داده ها و با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین “خواهد بود بسیار مفید برای کشاورزان ساخت بهترین تصمیم گیری در هر زمان تنها” در زمان واقعی ویکتور گفت: Cabrera استاد در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون است که پیشرو در این پروژه است. او جمع آوری داده ها از پنج مزارع در حال حاضر و انتظار دارد که به این پروژه تکمیل شده در سه سال است.

کشاورزان می تواند بگوید که آیا برای حفظ و پرورش یک حیوان و یا اجازه دهید آن را برو.

“من می خواهم از آن استفاده دیروز اگر من آن را گفت:” میچ Breunig که کمک داده های از مزرعه خود عارف دره لبنی که در آن او تا 460 گاو.

او گفت: گاهی اوقات این هفته قبل از اینکه او می تواند با دقت اشاره کردن چه مقدار شیر گاو تولید شده در یک روز خاص و چه مقدار از آن خوردند.

“من فکر می کنم مهم نیست که چه اندازه مزرعه خود را است, آن را به اطلاعات شما نیاز به دانستن” او گفت:.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im