دیوید Vaaknin برای واشنگتن پست

یک یهودی مادر و دختر در بانک غرب حل و فصل Eli راه رفتن در یک جاده با مشاهده روستاهای فلسطینی.

ELI-کرانه — Eliana Passentin می گوید او نامیده شده است بسیاری از “مضر” چیز — یاغی, اشغالگر مانع برای صلح در 24 سال او و خانواده اش زندگی کرده اند در این تپه شهر بالای سایت از Shiloh, کتاب مقدس برای اولین بار سرمایه از بنی اسرائیل.

این هفته قلب او شتافت زمانی که او شنیده ام چیزی متفاوت از رئیس جمهور ایالات متحده: که او متعلق اینجا. “این چنین احساسی لحظه” Passentin گفت: از رئیس جمهور تهمت معرفی اسرائیل و فلسطین با طرح صلح بر اساس ادعای — رد بسیاری از نقاط جهان اما اعتقاد بر این با عتیق شور در اینجا — که یهودیان باستان و غیر قابل فسخ ادعا می کنند به این سرزمین.

این احساسی بود هم برای شادی al-هاجر یک کشاورز در نزدیکی روستای فلسطینی از Ein یبرود.

“من پر از نا امیدی” هاجر گفت: sipping قهوه با همسایگان در یک قصاب فروشگاه. به آنها افزایش مشروعیت برای اسرائیل به اشغال کرانه ضربه ای بود که به رویاهای خود را از همیشه زندگی در خارج رو به رشد در سایه شهرک های یهودی نشین. “ما فکر کردیم که [مهاجران] قرار بود به ترک و ما قادر خواهد بود به مزرعه ما زمین دوباره,” او گفت:.

عاطفی وزن مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام کرد که شاید احساس ترین شدت توسط این سمت-توسط-جانبی آنتاگونیست با ناامیدی در میان فلسطینی ها و یک حس اعتبار برای مهاجران.

“من منتظرش بوده ام این همه سال به کسی می گویند چیزی است که ما می دانیم و باور داریم زندگی می کنند و هر روز” Passentin گفت: در حیاط خلوت خود به دنبال بیش از یک قله و دره چشم انداز نقطه چین با هشت اطراف شهرک های یهودی نشین و هشت فلسطینی روستاها. “به شنیدن آن از کاخ سفید من همیشه به یاد داشته باشید این کلمات احساس مانند یک آغاز جدید است.”

Raneen Sawafta

ایسنا

فلسطینی روستای عین یبرود در نزدیکی یهودی حل و فصل عوفرة دیده می شود در پس زمینه در اسرائیل-کرانه.

صدای شیپور صلح پیشنهاد شده است در آغوش اکثر اسرائیلی را رد کرد توسط رهبری فلسطینی ها و اخراج به عنوان ضرب یک طرفه توسط بسیاری از کهنه خاورمیانه اعتراض کردند. این طرح فراهم می کند برای امکان یک دولت فلسطینی اما با محدود استقلال در حدود 70 درصد از کرانه بدون حقوق به ارتش و یا فرودگاه و سرمایه خود را در بیت المقدس اما در نزدیکی حومه. دیگر سوم از کرانه حاوی بیش از 135 شهرک های یهودی نشین که بسیاری از کشورها در نظر گرفتن غیر قانونی خواهد بود واگذار به اسرائیل است.

رونمایی از کاخ سفید طرح موجب تلاش های دولت اسرائیل برای ضمیمه این شهرک در حال حاضر. اما بنیامین نتانیاهو نخست وزیر فشار به صورت فوری رای به تصویب حاکمیت اسرائیل بر شهرک ها و دره اردن اجرا شده است به مقاومت در برابر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

اسرائیل الحاق را به طور چشمگیری تغییر وضعیت موجود در بانک غرب اگر نه روز به روز زندگی و صرف نظر از اینکه مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح دستاوردهای کشش یا نه. ساکنان در هر دو طرف درگیری می بینیم که چشم انداز بسیار متفاوت است.

باستان تکه ای از سفال

Passentin یک ارتدوکس یهودی با مدرک کارشناسی ارشد در رشته باستان شناسی رشد در سان فرانسیسکو مهاجرت به اسرائیل با پدر و مادر خود نقل مکان کرد به الی به عنوان یک تازه داماد زمانی که محله خود فقط یک زن و شوهر از بر باد رفته, تریلر. قرعه کشی شد دو برابر کرد و گفت: بی پروا احساس کمک به اسرائیل نزول ریشه در سرزمین های مقدس آن را به حال کنترل شده پس از سال 1967 جنگ و نزدیکی آن به شیله یک برنز سن یهودی مرکز معنوی.

“آن را مضر به عنوان اشغالگر زمین که ما هیچ ارتباط به گفت:” Passentin برگزاری برخی از سفال های باستانی ذرات او در بر داشت در باغ مانده او می گوید: از آیین یهودی فداکاری. “ما شده است در اینجا برای 3500 سال.”

او شهر شسته و رفته شبکه از حدود یک هزار خانه است و حصار توسط ارغنون سیم و نظارت توسط حرارت-سنسور دوربین که نصب شد سه سال پیش پس از دو نوجوانان اسرائیلی و فلسطینی تلاش برای شکستن به خانه و حمله به خانواده پدر با چاقو و یک باشگاه است.

Passentin تاسف سیم مانع است. او می گوید: او می خواهد برای ایجاد ارتباط بیشتر با فلسطینی ها زندگی می کنند که همه در اطراف او بسیاری از آنها او معتقد است که می خواهند در صلح زندگی می کنند و بسیاری از آنها با او چت در خط در فروشگاه مواد غذایی.

دیوید Vaaknin

برای واشنگتن پست

کرانه یهودی حل و فصل شیله سمت چپ بازدید کنندگان اسرائیلی و فلسطینی در نزدیکی روستای منعکس شده در ویندوز مواظب برج در پارک باستان شناسی باستان شیله.

در Passentin را مشاهده فلسطینی ها باید قادر به زندگی می کنند در چارچوب قانون در روستاهای خود را به عنوان او در او. “من نمی خواهم کسی را به بسته بندی کردن و ترک” او گفت:.

او اتحاد پیوست واتساپ گروهی از اسرائیلی ها و فلسطینی ها که می خواهید به نشستن و صحبت در مورد زندگی و آینده این منطقه است. او امیدوار بود برای شرکت در یک جلسه که شب به بحث مغلوب ساختن پیشی جستن “معامله قرن” با “برخی از ما فلسطین همسایه است.”

اما ترس از خشونت یکی از ویژگی های زندگی او را انتخاب کرد. (در اتاق نشیمن خود یک عکس از دو دوستان نزدیک, زن و شوهر, بودند که به کشته در ماشین خود را در سال 2002 در دومین انتفاضه فلسطینی قیام.) هنگامی که شوهر او پرسید: اگر در این جلسه به امن “من تا به حال به می گویند:” من واقعا نمی دانم.’ من اعتماد مردم خواهد شد که وجود دارد اما آنچه در مورد عموزاده خود را که ممکن است آن را دوست دارم؟”

مانند بسیاری در شهرک Passentin سپاسگزار برای مغلوب ساختن پیشی جستن برای حمایت از شهرک سازی و مشتاق برای الحاق. اما تا زمانی که او احساس می کند که رهبری فلسطینی ها انجام داده برای جلوگیری از افراطی خشونت او آماده است به احاطه شده توسط یک دولت فلسطینی.

“چگونه می تواند به شما راه رفتن با کسی که با استفاده از مدارس برای تدریس به کودکان به نفرت از یهودیان به عنوان بخشی از یک مشکل ریاضی پرسید: با اشاره به گزارش ضد یهودی در فلسطین و کتاب های درسی. “من فکر نمی کنم که ممکن است.”

حس استعفای

در عین یبرود حدود 20 مایل دور در سیم پیچ بزرگراه بین بیت المقدس و نابلس وجود اجماع در قصاب فروشگاه که این ایده از یک دولت فلسطینی به عنوان تعریف شده در مغلوب ساختن پیشی جستن طرح یک فقیر.

به “معامله قرن” فقط قانونی آنچه در حال حاضر بر روی زمین” گفت: قصاب ابراهیم حامد ایستاده بین دو حالت تعلیق گوشت لاشه در حالی که برش استیک برای یک مشتری.

این شهرک در حال قرار دادن یک افزایش فشار بر زندگی روزانه آنها گفت: شرح مناجات “تحقیر.” حامد 10-minute drive به یک شهر همسایه می تواند ساعت — گاهی چهار یا پنج دقیقه — زمانی که ارتش اسرائیل وی رونمایی بازرسی یا بسته جاده ها. اسرائیل به طور منظم رد فلسطینی ها اجازه برای ساخت خانه های جدید و یا مغازه ها و سپس سفارشات سازه های تخریب شده که ساخت آنها به هر حال.

ادد Balilty

AP

یک مهاجر استدلال می کند با پلیس اسرائیل در کرانه حل و فصل عوفرة در مارس 2017, هنگامی که نیروهای اسرائیلی شروع به تخلیه ساکنان از خانه ها وجود دارد پس از دیوان عالی کشور حکم داد که این ساختمان ها ساخته شد در خصوصی فلسطینی ها زمین.

آنها را محکوم به خشونت علیه مهاجران اما اشاره کرد که برخی از مهاجران فلسطینی حمله زیتون وانت سوزاندن درختان باغ و خرابگری اتومبیل. در دو هفته گذشته سازمان ملل متحد گزارش داده بود حداقل هشت حملات آن مشخص می شود به عنوان مهاجر-درگیر در کرانه باختری و همچنین به عنوان حداقل چهار حوادث فلسطینی به پرتاب بطری آتش زا به سوی خودروهای اسرائیلی.

“من 70 سال در اینجا” گفت: Musa al-هاجر شادی پدر. “پدر من اینجا درگذشت; پدربزرگم درگذشت اینجا بزرگ پدر بزرگ من فوت کرد اینجا. ما یک مسجد در شهر ما بود که بازدید خلیفه عمر” ارشد همراه به حضرت محمد زندگی می کردند که 1400 سال پیش.

موسی بازگو هنگامی که در نزدیکی شهرک به نام عوفرة آغاز شد 35 سال پیش به عنوان یک چند تریلر به طور ناگهانی ظاهر می شود در چه زمانی بوده است اردن اردوگاه نظامی. به زودی خانه های جایگزین تریلر و یکی از ساکنان شروع کاشت در زمین موسی گفت: اجداد خود کار کرده بود.

شادی گفت: آنها در زمان مزاحم کشاورز اسرائیل به دادگاه و در نهایت پیروز شدند. اما مقامات هنوز محدود کردن خانواده اش دسترسی به عوفرة طرح برای چند هفته در سال, او گفت:. “آنها به ما می گویند آن است که یک نظامی امنیتی منطقه” او گفت:.

اسرائیل الحاق را حتی بیشتر از خود روستا زمین او ترس از جمله مناطق بافر همراه وعده داده شده جاده ها و دور می زند اتصال شهرک.

مردان در butcher shop توصیف ایالات متحده پیشنهاد به عنوان deflating و گفت که آن را نشان داد واشنگتن به یک گرایش صلح کارگزار و کاهش امید خود را از همیشه زندگی در خارج از سایه رشد شهرهای اسرائیل.

“بنابراین ما خواهد ماند تحت اشغال و اجازه آینده تصمیم بگیرد چه اتفاقی می افتد گفت:” حامد استعفا داد و به استقلال درماندگی است. “آن شهرک ساخته شد به ماندن است.”

ادامه مطلب

اسرائیل سراسیمه به سرمایه گذاری در طرح صلح به فلسطینی ها ابراز خشم

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im