در ایالات متحده آمریکا در ونزوئلا نفت روسیه یک برنده روشن

استخر جدید ایسنا

رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در کاخ کرملین در مسکو در ماه سپتامبر.

در سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد آنچه به مبلغ جنگ اقتصادی علیه دولت ونزوئلا از رئیس جمهور نیکولاس مادورو — یک تحریم نفتی که آن قطع از بزرگترین خریدار نفت ایالات متحده — این حرکت را به همراه داشت برخی از روشن بازنده از جمله سرمایه گذاران ایالات متحده در حال حاضر بسته خروج از بازار است.

آن را نیز تولید یک برنده روشن: ولادیمیر پوتین روسیه است.

مقامات ایالات متحده صنعت نفت خودی و تحلیلگران می گویند راز معاملات بین مسکو و کاراکاس به تولید و حمل و نقل و فروش نفت به بازارهای دیگر را تبدیل به یک گاو پول نقد برای روسیه که در حال حاضر درآمد دولت خود را تحت کنترل شرکت حدود 120 میلیون دلار در ماه است.

روس ها خود را توصیف رابطه با آمریکای جنوبی به بزرگترین در جهان اثبات شده ذخایر نفت به عنوان یکی از “همکاری متقابل.” پس از هوگو چاوز تاسیس دولت سوسیالیستی در سال 1999 روسیه تبدیل شده است به ونزوئلا تامین کننده اصلی تجهیزات نظامی و مشاوران سازگار حامی در نهادهای بین المللی و یک منبع کلیدی از دولت وام و سرمایه گذاری.

[به عنوان رئیس جمهوری ونزوئلا در برابر یک بحران روسیه رد پا در ونزوئلا رشد می کند]

اما در حال حاضر ناظران می گویند که روس ها به حدی اخاذی ونزوئلا, چاوز جانشین جعبه به گوشه ای از سوی ایالات متحده است. واشنگتن فهرست سیاه کشتی است که حمل و نقل ونزوئلا نفت خام و تهدید ثانویه اقدامات در برابر هر نهاد بین المللی از جمله بانک ها و مشتریان است که “مادی کمک به” دولت او. ساخته شده است که ونزوئلا بزرگترین دارایی — نفت — جهانی سمی با نام تجاری.

روس ها شده اند و مایل به جذب خطر تحریم. آنها اجاره کشتی های متعلق به اشخاص ثالث و پنهان کردن منشاء نفت خام به عنوان آنها آن را در بازار در سراسر جهان است.

اما آنها همچنین شارژ مادورو از صمیم قلب برای تلاش های خود را — گاهی اوقات از طریق هزینه اما اغلب بیشتر خواستار تخفیف عمیق در نفت خام است که می تواند حرف برای مرتب سود.

مقامات ایالات متحده و صنعت تحلیلگران می گویند دولت روسیه شرکت ها — مخصوصا آن تحت کنترل دولت نفت غول روس نفت — در حال حاضر دست زدن به 70 تا 80 درصد از ونزوئلا کل صادرات.

هنری رومرو

ایسنا

نفت تانکر در حال لنگر انداخت در ایسلا پالایشگاه نفت PDVSA ترمینال در ویلمستاد تایلند در فوریه 2019.

در تضاد به تخلیه در اتحاد جماهیر شوروی خزانه تولید شده توسط مسکو جنگ سرد دوران پیر پشتیبانی از کمونیست کوبا و ارتباط آن با سوسیالیست ونزوئلا و روسیه با ارائه یک فرصت نادر برای یک نعناع آن را به عنوان آن را تقویت می کند جای پایی در آمریکا در حیاط خلوت.

نه وزارت امور خارجه روسیه و نه روس نفت پاسخ, پاسخ پنج شنبه به درخواست برای اظهار نظر. PDVSA ونزوئلا دولتی شرکت نفت و ونزوئلا وزارت ارتباطات بودند به طور مشابه بدون پاسخ.

در مصاحبه ماه گذشته با واشنگتن پست, مادورو گفت: روس نفت مسئول “15 تا 20 درصد” از ونزوئلا نفت تولید و ساخت “مهم سرمایه گذاری به زاد و ولد است که تولید.” او نه نشانی روسی بازاریابی و یا حمل و نقل نفت

مقامات ایالات متحده و صنعت منابع می گویند روس ها را نیز تهیه شده است ونزوئلا با مواد شیمیایی آن نیاز به نگه داشتن آن مشکل نفت بخش روان — مقدار که قبلا ارائه شده توسط شرکت های ایالات متحده — به عنوان به خوبی به عنوان با تصفیه بنزین است. اما به نظر می رسد مادورو به تطهیر ونزوئلا تکیه بر روسیه است.

“آمریکا در تلاش است برای جلوگیری از واردات ما نیاز به تولید انرژی, اما در حال حاضر ما موفق به اجتناب از بودن نهفته در آن,” او گفت:. “کسانی که روابط متنوع هستند. آنها نمی بستگی دارد فقط یک بازیگر بین المللی.”

[ماراکایبو, ونزوئلا نفت سرمایه بین ایران و ایرانیها سوسیالیسم]

این مقاله نشان می دهد که جزئیات جدید از روسیه به عرصه تاخت و تاز کردن به ونزوئلا است که بر اساس بیش از یک دوجین مصاحبه با افراد آشنا با روسیه-ونزوئلا معاملات چند تا از آنها صحبت به شرط ناشناس ماندن به بحث حساس و مهم است.

روس ها ساخته شده اند هیچ راز حمایت خود را از مادورو که در نظر گرفته شده است نامشروع توسط ایالات متحده و بیش از 50 کشور دیگر و یا سیاسی و منافع اقتصادی در ونزوئلا شکسته و جدا شده کشور در جستجوی هر حامیان آن را می توانید پیدا کنید. وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف قرار است در کاراکاس در روز جمعه که در آن وزارت امور خارجه روسیه می گوید او را مورد بحث “گام های عملی برای تعمیق همکاری میان دو کشور در زمینه هایی مانند انرژی و استخراج, حمل و نقل, کشاورزی, پزشکی و دارو و همکاری های نظامی فنی.”

“روس ها آموخته اند که آنها نمی نیاز به یکی دیگر از کوبا آنها نیازی به شرکت در امپریال overstretch” گفت: Russ Dallen یک شریک مدیریت در کاراکاس پایتخت بازارهای مالی و شرکت مشاوره است که آهنگ ونزوئلا نفت است. “این بار آنها در حال ساخت مستعمرات خود پرداخت و همه چیز آنها می توانید از ونزوئلا است.”

مایکل رابینسون چاوز

واشنگتن پست

مردم منتظر برای حمل و نقل عمومی در مقابل مخازن نفت در کبیمس ونزوئلا عمده تولید مرکز.

مقامات ایالات متحده برآورد روس نفت است که دست زدن به 400,000 بشکه نفت از ونزوئلا نفت خام در روز — بیش از نیمی از تولید آن توسط برخی از حساب و برداشت سود حدود 120 میلیون دلار در ماه است. ونزوئلا نفت خودی با دسترسی به داده ها از PDVSA محل تعداد کمی پایین تر بسته به سطح تولید در هر ماه داده شده است. ونزوئلا تولید نفت کاهش یافته و در حدود 35 درصد از تحریم تحمیل شد در ژانویه 2019.

شرکت های دیگر از جمله رپسول اسپانیا و هند و تکیه و آمریکا-بر اساس شورون که داده شده است یک تجدید پذیر تحریم ها چشم پوشی باقی می ماند نسبتا جزئی بازیکنان در ونزوئلا صنعت نفت.

روس نفت باقی مانده است تا کنون مهم ترین شرکت های خارجی انجام کسب و کار در ونزوئلا نه تنها به عنوان یک سرمایه گذار در پنج مشترک نفت سرمایه گذاری بلکه در بازاریابی و فروش است.

“روس نفت در حال ساخت یک مقدار زیادی از پول در ونزوئلا گفت:” الیوت آبرامز ایالات متحده نماینده ویژه به ونزوئلا است. “اگر شما فکر می کنم تعداد بشکه در روز آنها در حال دست زدن به آن تبدیل به یک شسته و رفته سود است.”

روس نفت پاسخ نداد پنجشنبه به یک درخواست برای نظر.

[مادورو می گوید او هنوز هم در کنترل ونزوئلا آماده برای مذاکرات مستقیم با ایالات متحده]

روسیه گفته است که روغن آن کشتی ها از ونزوئلا را مشمول تحریم های ایالات متحده که محدود کردن شرکت های ایالات متحده و مردم را از انجام کسب و کار با دولت ونزوئلا و PDVSA. روسیه نیز دریافت کرده ونزوئلا نفت به عنوان بازپرداخت روس نفت وام.

مقامات ایالات متحده می گویند که با توجه به راه هایی برای کاهش تاسیسات روس نفت و شرکت های تابعه آن در حال ارائه به Maduro.

“ما در حال اجازه دادن به روسها و ما اجازه این شرکت می دانیم که حمایت خود را از مادورو رژیم است — آن را به یک کسب و کار خوب تصمیم, اما آن را نیز غیر اخلاقی چه آن را به مردم ونزوئلا” کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: در یک فروم در واشنگتن شنبه ،

“بنابراین من فکر می کنم شما در حال رفتن برای دیدن برخی از عمل یا به طور داوطلبانه از این شرکت و یا ایالات متحده به احتمال زیاد در آینده نزدیک در این مسئله است.”

آندره Rudakov

بلومبرگ

یک کارگر می گذرد نورانی نفت دکل حفاری توسط روس نفت PJSC در Samotlor میدان نفتی در نزدیکی نیژنوارتوفسک روسیه در سال 2017.

اما تحریم ها علیه یکی از روسیه بزرگترین شرکت هایی است که یک تصمیم بحث برانگیز در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. ایالات متحده-واردات از روسیه نفت خام رسید بیش از سال گذشته است. با توجه به Dallen, روسیه در حال حاضر بزرگترین تامین کننده آمریکایی به پالایشگاه.

ونزوئلا مخالفان حمایت کرده است تحریم های ایالات متحده در ونزوئلا از دولت.

“اگر ما فرض کنیم که راه رو به جلو برای افزایش دیپلماتیک اقتصادی و فشار مالی بر دیکتاتوری پس از آن من باور دارم که تمام منابع اکسیژن به مادورو برای حفظ خود سرکوبگر دستگاه باید خطاب” ارشد مخالفان به Leopoldo لوپز در مصاحبه ای گفت:.

آبرامز گفت: این رویکرد در حال کار است. وی با اشاره به گام های فوق العاده ای مادورو گرفته شده برای حفظ اقتصاد پس از تحریم — از جمله استقبال عملا dollarization از اقتصاد و برگزاری مذاکرات به کنترل نفت سایت ها برای شرکت های خارجی است.

“هنگامی که مردم به من می گویند این تحریم ها کار نمی کند, من نگاه مادورو ارتکاب خیانت علیه Chavismo و من می گویم این فقط می تواند با توضیح, تاثیر تحریم های,” او گفت:.

روسی عوامل پیشنهاد ترفند برای فرار از تحریم

در 8 p. m. on Nov. 6 دو نفر به نمایندگی از خود به عنوان اعضای ارشد اطلاعاتی روسیه — اولگ آنتونوف 50 و Tsvetan کیریلوف تا 40 جلسه در اواسط ساختمان در مرکزی کاراکاس. مدیران چند از ونزوئلا نفت و دیگر بخش های صنعتی در حال حاضر با توجه به چهار نفر که گفت: آنها تا به حال دانش مستقیم از این رویداد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحریم روس ها استدلال کرده بود تا حد زیادی هدفمند دولت متعلق به شرکت نفت. به طوری که آنها تن به تن یک راه در اطراف آنها با اکتشاف نفت و صادرات و معاملات انجام شده از طریق سرمایه گذاری مشترک بین شرکت های روسی و خصوصی ونزوئلا کارآفرینان. چنین ترتیبات این پیشنهاد می تواند بهره برداری از یک راه گریز است که آن را آسان تر به فروش خام ونزوئلا به leery خریداران خارجی است.

تحت یک قرارداد میان چاوز و فیدل کاسترو رهبر کوبا ونزوئلا رایگان فراهم می کند و به شدت با تخفیف نفت به کمونیست جزیره نگه می دارد که برخی از به فروش می رساند و بقیه. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که اتهامات عنوان شده علیه کوبا با ونزوئلا در حال اجرا را سرکوب سرویس اطلاعات تحصیل شده است امکان محدود نیروی دریایی محاصره برای جلوگیری از حمل و نقل و در حال حاضر در لیست سیاه چندین کشتی و دریایی شرکت های مستقر در کشورهایی مانند قبرس و پاناما.

روس ها مردم با آگاهی از این نشست گفت: شناور ایده پرواز پرچم روسیه در تانکر ترک ونزوئلا بنادر و اساسا شجاعانه ایالات متحده به دخالت. آنها همچنین در مورد امکان گسترش همکاری در, طلا و دیگر کالاها استخراج در ونزوئلا غنی معدنی جنوب.

مایکل رابینسون چاوز

واشنگتن پست

کارگران معدن با استفاده از یک فشار بالا شلنگ به ساییده شدن رودخانه در جستجوی طلا در لبه Canaima پارک ملی در Parai-Tepui ونزوئلا.

تحریم های ایالات متحده بلوک ونزوئلا دولت و افراد خاص و نزدیک به آن با استفاده از نظام مالی ایالات متحده و یا انجام معاملات در دلار ایالات متحده اقدامات است که منجر شده بسیاری از بانک های اروپایی برای دور ماندن جای پیچیده روابط خود با ایالات متحده است.

اما روس ها بحث گسترش یک سیستم در حال حاضر توسط مادورو دولت به گریز از تحریم های ایالات متحده: استفاده از بانک های روسیه به فروشگاه پول و معاملات بین المللی در ونزوئلا به نمایندگی.

“روسها از صحبت کردن در مورد همه چیز در مورد کسب و کار بیشتر در مورد چگونه برای به دست آوردن در اطراف تحریم های ایالات متحده گفت:” یک فرد با دانش مستقیم از جلسه.

در مورد گزارش جلسه و افراد سازمان سیا کاهش یافته است به نظر.

محکوم به اتهام کارفرما از دو, بازدید کنندگان, نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

[تهمت ملاقات با líder اما منافع خود را در این موضوع مشکلاتی روبرو]

پوتین به مدت طولانی با انتقاد از تحریمهای آمریکا علیه روسیه و دیگر کشورها پیشنهاد کرده است که از ارزهای دیگر استفاده می شود به جای دلار به عنوان بین المللی مناقصه.

روس ها در حال گسترش سهام خود را در ونزوئلا در راه های دیگر. روس نفت در ماه های اخیر افزایش یافته است و خود را کنترل عملیاتی موجود و سرمایه گذاری های مشترک در بخش نفت از جمله بزرگترین چنین سازمانی Petromonagas. آن را نیز درگیر در مذاکرات در مورد ایجاد ترتیبات جدید که در آن خارجی ها را نگه اکثریت مالکیت. چنین ترتیبات اولین گزارش بلومبرگ و تایید شده توسط دو نفر آشنا با بحث موثر خواهد defy یک چاوز دوران سیاست در برابر اجازه می دهد سازمان های خارجی کنترل هر بخشی از انرژی کشور در بخش.

مایکل رابینسون چاوز

واشنگتن پست

رگه های نفت دیده می شود بر روی سطح دریاچه ماراکایبو فقط دریایی از کبیمس.

در مصاحبه با واشنگتن پست, خوان Guaidó مخالفان شکل به رسمیت شناخته شده توسط ایالات متحده و بیش از 50 کشور دیگر به عنوان ونزوئلا رهبر واقعی نمی خواهد می گویند که آیا او حمایت شدیدتر تحریم های ایالات متحده بر روس نفت. اما او گفت: “واضح است که در سال 2019 اصلی اقتصادی ذینفع [ونزوئلا] بودند شرکت از مبدا روسیه.”

دیگران استدلال می کنند که دولت overshot در تحریم. در ماه گذشته مصاحبه مادورو پیشنهاد شرکت های ایالات متحده می تواند یک بار دیگر سود کردن نفت ونزوئلا بخش باید تحریم ها آرام شود. برخی از ایالات متحده بازیکنان صنعت — بسیاری از آنها بسته شده اند از ونزوئلا — می گویند واشنگتن تحمیل یک “امریکا گذشته” سیاست است که به طور موثر اعطای روس ها دسترسی منحصر به فرد به ونزوئلا ثروت است.

تحریم ها باید “تقویت و غنی در ایالات متحده استراتژیک دشمنان به ویژه روس ها که با استفاده از بحران برای به دست آوردن یک جای پای نظامی ما در نیمکره به عنوان روس نفت غارت ثروت توسط انحصار تجارت هیدروکربن ها در داخل و خارج از ونزوئلا” هری Sargeant یک اصل EREPLA Services, LLC در بیانیه ای گفت:. ایالات متحده شرکت زده یک برنامه به طور بالقوه سودآور قرارداد با ونزوئلا متعلق به دولت شرکت نفتی PDVSA در سال 2018 کرده اند مانع تحریم از راه اندازی عملیات.

مالی رابطه بین روسیه و ونزوئلا در طول زمان تغییر کرده است. در طول چاوز در سال روسها تمدید $3.15 میلیارد دلار اعتبار برای خرید سوخو جنگنده جت, سیستم های دفاع هوایی و تانک و سلاح های دیگر. در سال 2014 سال پس از چاوز درگذشت و ونزوئلا در زمان بیش از روسیه از طریق روس نفت ارائه برخی از 6.5 میلیارد دلار وام به PDVSA. ونزوئلا به پرداخت آن وام پرداخت می شود با نفت به میزان حدود 2 میلیارد دلار در سال است. مقدار کامل است به پرداخت سه ماهه اول این سال است.

[Guaidó باعث تعجب ظاهر خارج از ونزوئلا هجوم سفر بان کی مون به دیدار Pompeo, تظاهرات حمایت در اروپا]

روس ها می تواند به ارائه وام های جدید به ونزوئلا برای بازپرداخت در نفت است. در عین حال تحلیلگران می گویند آنها در حال درگیر شدن در obfuscation و لجستیکی ترفند برای پنهان کردن میزان دخالت خود را در ونزوئلا به صادرات نفت تجارت است.

در حالی که چین تا حد زیادی متوقف شد و واردات مستقیم نفت ونزوئلا در سال گذشته در اشاره به تحریم های ایالات متحده چینی به نظر می رسد هنوز هم به دریافت مادورو خام — در حال حاضر تحویل داده شده توسط روس ها.

در ماه دسامبر به عنوان مثال روس نفت اجاره شاهزاده خانم ماری لیبریا-پرچم کشتی باری با توجه به پورت اسناد و مدارک به دست آمده توسط کاراکاس پایتخت. این کشتی استفاده شده بود برای حمل و نقل نفت خام به یک پالایشگاه متعلق به همکاری با روس نفت در هند یک کشتی وارد کننده نفت ونزوئلا که در برابر ایالات متحده تجدید نظر متوقف شود.

در دسامبر. 3 شاهزاده خانم مری برداشت یک محموله بزرگ نفت از یک پلت فرم های دریایی در نزدیکی خوزه پالایشگاه در ونزوئلا ساحل شمالی.

برای بعد از 12 روز و با توجه به قطاری از کشتی فرستنده آن سفر به یک نقطه توگو در سواحل آفریقا کاراکاس پایتخت می گوید. وجود آن rendezvoused با دو کوچکتر کشتی الراس U و ریج A. شاهزاده خانم مری خام منتقل شد به کوچکتر کشتی در دریا. آنها سپس میره به سمت آسیا و با توجه به transponder داده ها و تصاویر ماهواره ای.

خط الراس یک متوقف transponding در Jan. 15. پنج روز بعد کشتی تبدیل شده تا در بندر چین از ژنجینگ. از این هفته الراس U باقی مانده در سنگاپور تنگه گزارش مقصد خود را به عنوان شاندونگ چین.

“روس ها در حال حاضر اقدام به عنوان شخصی رانندگان برای ونزوئلا نفت” Dallen گفت.

وزارت خارجه چین پاسخ نمی دهند پنج شنبه به یک درخواست برای نظر.

ادامه مطلب

Guaidó مخالفت قانونگذاران مخالف نیروهای امنیتی پشت سر هم به مجلس ملی ونزوئلا

جعلی Walmart, موارد Dom Pérignon و از خداوند متعال دلار: داخل سوسیالیستی ونزوئلا هرج و مرج در آغوش از بازار آزاد

ژوئن Guaidó وعده داده شده به صرفه جویی در ونزوئلا است. در حال حاضر شعله او روشن است petering و ایالات متحده خود را حامیان وزن گزینه های خود را.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>