در ‘طرح’ مسیحی داوکینز جادوها چرا NCAA قوانین ساخته شد به شکسته شود

“هر مربی که ارائه می دهد به پرداخت یک بازیکن است و به نظر من یک پسر خوب” داوکینز گفت. “من فکر می کنم مربیان که مایل به کمک به بازیکنان خود هستند نه مردم خوب است.”

این است که چرا داوکینز هیچگاه snitch خود را وکیل استیو هانی توضیح می دهد و کمک به دادستان ساخت موارد در برابر مربیان از جمله آریزونا شان میلر و LSU را در اب راه رفتن را در ازای حکم سبک تر.

“او می خواست به پایین جای خود را در تاریخ به عنوان یک مرد که تا به حال یک فرصت واقعا به پرتاب جهان زیر اتوبوس در کالج بسکتبال و جامعه و او تصمیم گرفت به” هانی می گوید.

این غیر معمول اظهارات را با توجه به این که آنها می آیند در یک فیلم مستند که اوجی لحظات شامل داوکینز متهم میلر و وید از پرداخت پول بازیکنان و پس از آن دروغ گفتن در مورد آن را به عنوان او راه می رود و مخاطبان از طریق wiretapped تماس های تلفنی او با هر دو مربیان است.

در اصل به پایان رسیده و اولین در طول یک NCAA tournament که لغو شد با توجه به این رمان coronavirus “طرح” وانمود بگویید با توجه به HBO مواد تبلیغاتی “آشکار بدون نگه می دارد-منع داستان مسیحی داوکینز و چگونه 25 ساله زخم در مرکز بزرگترین پرونده جنایی در دانشگاهی تاریخچه ورزش.” دو ساعت فیلم ارائه می دهد داوکینز’ بیشتر توضیح دقیق به تاریخ چگونه به عنوان یک فارغ التحصیل دبیرستان از سگینا, Mich., او جعلی حرفه ای به عنوان همکاران برتر در NBA عامل و بعد از آن سعی کردم به باز کردن خود سازمان تامین می شود نمیدانستند که او توسط ماموران مخفی اف بی آی در تلاش برای گرفتن مربیان گرفتن رشوه و پرداخت پول برای بازیکنان.

اما بسیار شبیه به بررسی طولانی مدت است که در نهایت منجر به محکومیت داوکینز دو آدیداس مقامات و چهار دستیار مربیان کالج در اتهام تقلب, “طرح” نتواند به ارائه بسیار در راه بمب آیات به هر کسی که آشنا با چگونه کالج بسکتبال استخدام کار می کند. اتهامات علیه میلر و در اب راه رفتن — که هر دو را شدیدا تکذیب کرد — باید گردش در قبل از گزارش های خبری. بخش عمده ای از بقیه مستند اساسا یک نسخه گسترش یافته از داوکینز’ دفاع او در این غرفه در طول یک دادگاه در سال گذشته به تصویر کشیدن خود را به عنوان چیزی از یک مدرن روز کسب و کار زرنگ و دانا رابین هود یکی از بچه های خوب در سایه اقتصاد است که یک محصول جانبی از amateurism قوانین حاکم بر بسکتبال کالج.

“اخلاقی از داستان است, ‘F— NCAA,'” داوکینز با لبخند می گوید. “چگونه در مورد آن؟”

داستانی که داوکینز می گوید که بیش از حد گلگون در نقاط, اما اغراق حرفه ای خود را به موفقیت در حالی که ترک کردن حقایق ناخوشایند.

قبل از او ناخواسته درگیر شدم با یک مامور اف بی آی مخفی که می خواستم به رشوه کالج مربیان داوکینز متحده او یک عامل انجام معاملات برای بازیکنان NBA, یک ادعا حتی وکیل او رد.

“عامل junior, عامل, هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید” داوکینز می گوید: هنگامی که خواست برای نقش خود در ASM یک سازمان بالا که در آن او با استفاده از به کار است.

“هیچ مسیحی در ASM یک دونده” هانی می گوید ثانیه بعد. “او آن مرد که بود, استخدام; او یک رابطه مرد … یک مدیر, من حدس می زنم خواهد بود یک راه خوب از تماس با آن از یک دونده است که احتمالا مدت مناسب تر در این صنعت است.”

و در حالی که داوکینز بارها و بارها در این مستند در مورد “پرداخت بازیکنان” را به عنوان شواهد و مدارک و شهادت های تولید شده توسط وزارت دادگستری بررسی نشان داد, راز پول, پرداخت مرتب توسط او و همسالان خود در دیگر سازمان ها و شرکت کفش اغلب هرگز در واقع به خود بازیکنان به جای فیلتر کردن را از طریق واسطه ها که ادعا می کرد به نفوذ: دبیرستان, مربیان, مربیان شخصی و یا مربیان در تابستان لیگ اسپانسر شده از طرف شرکت کفش.

در wiretapped تماس تلفنی با میلر برای مثال در آریزونا مربی می پرسد داوکینز برای کسب اطلاعات در مورد نصیر کمی پس از آن یک ستاره دبیرستان بازیکن در فلوریدا. میلر می خواستم بدانم کدام یک از این مربیان در 1Family های آدیداس-اسپانسر تیم کوچک بازی برای, بيشترين تأثير را بر او.

“که من تمرکز؟” میلر می پرسد.

“شان می خواستم نصیر واقعا بد” داوکینز توضیح می دهد. “او می دانست که من تا به حال یک رابطه با ریشه های چمن مربیان که در آن زمان من فکر می کنم همه ما تحت این تصور بودند که آنها تا به حال آب با این وضعیت.”

در تماس داوکینز توصیه میلر که به امن کمی تعهد او را به ترتیب نامشخص معامله برای مردمی مربیان است.

“آنها قطعا می خواهید برای دریافت برخی از s— برای خود از آنجا که آنها شده اند به مراقبت از این بچه” داوکینز گفت: مربی. در “طرح” او توضیح می دهد که او گفتن میلر او می خواهم نیاز به پرداخت مربیان.

“هیچ سوالی وجود دارد که مکالمه تمام شد در مورد پول” داوکینز می گوید.

“طرح” برگ چگونه وضعیت در اطراف کمی نیز نشان داد که روال grift در بسکتبال اقتصاد سایه. اف بی آی بازداشت یکی از ریشه چمن مربیان — به اتهام ارتباط با درخواست پرداخت از آدیداس اجرایی برای نفوذ در جایی که کمی به کالج رفت — اما دادستان مجبور به رها کردن اتهامات زمانی که آنها متوجه این مربی تا به حال پول را به جیب هرگز هیچ به کمی و یا خانواده خود را.

داوکینز می شود در برخی از که grift او ادعا می کند با جیب پول مخفی مامور اف بی آی در تلاش بود تا به مربیان مختلف. او فکر نمی کنم پرداخت مربیان سعی کنید برای خرید نفوذ بیش کالج بازیکنان ساخته شده است هر گونه حس او توضیح می دهد.

“در سر من من گفتم: او فقط واقعا که احمق” داوکینز می گوید. “او را درک نمی کنند که چگونه کسب و کار کار می کند اگر او فکر می کند که آن را حس می کند فقط به رفتن از اینجا و پرداخت مربیان است. من هرگز تا کنون با توجه به یک بازیکن به طور مستقیم از یک مربی است.”

در wiretapped تماس با Merl کد آدیداس مشاور داوکینز می دانستم که این دو بحث گرفتن پول از مخفی FBI پیوند

آنها ادعا می کنند که قرار بود به مربیان.

“بنابراین ما فقط تو را این احمق’ پول؟” کد می پرسد.

“دقیقا” داوکینز پاسخ داد.

هر دو اف بی آی در نیویورک در زمینه دفتر و ایالات متحده در دفتر دادستان منطقه جنوبی نیویورک که نظارت تحقیقات و آزمایشات کاهش یافته است به نظر.

در داوکینز’ کلمات خائنانی از این داستان البته تا حدودی bumbling شیوه ای هستند که ماموران اف بی آی و دادستان فدرال برای ساخت یک بررسی حقوقی استدلال که پرداخت یک بازیکن و یا کسی که در اطراف بازیکن به تلاش برای تاثیر گذاری بازیکن کالج تعهد یک عمل تقلب چرا که آن را نقض قوانین NCAA

اما این نظریه کار می کرد در دادگاه. داوکینز چهره های بالقوه 18 ماه حکم پس از محکومیت در محاکمه جداگانه در حالی که دو نفر از همکاران خود را در آدیداس صورت نه ماه حبس محکوم کرده است. همه هستند و در انتظار تجدید نظر.

“طرح” نتواند به پاسخ شاید بزرگترین سوال در مورد سه سال تحقیق و تفحص از نیویورک بر اساس آن درگیر نیش عملیات در پایان سوئیت در لاس وگاس رفت و آمد مکرر و در یک قایق بادبانی در منهتن و ماه از گران wiretaps روی چندین گوشی: چرا وزارت دادگستری تصمیم به سعی کنید به تمیز کردن کالج بسکتبال ؟

“همه کسانی که به اتهام امروز کمک به پرداخت هزینه برای بازی با فرهنگ است که هیچ کسب و کار در کالج بسکتبال” لایحه Sweeney, دستیار مدیر مسئول FBI در نیویورک زمینه گفت در سپتامبر. 2017 کنفرانس خبری اعلام دستگیری داوکینز و نه دیگران. “امروز بازداشت باید به عنوان یک هشدار به دیگران … ما باید راهکار خود را.”

بیش از دو و نیم سال بعد هیچ یک از برجسته سر مربیان متصل به تحقیقات متهم شده اند با جرم و جنایت است. و قانونگذاران ایالتی در سراسر کشور در حال هل دادن قانونی که اجازه کالج ورزشکاران به نشانه حمایت و تایید معاملات به طور موثر ساخت برخی از پرداخت های کشف شده در این تحقیقات بین آدیداس مدیران و بازیکنان برتر’ خانواده های قانونی است.

در یک نقطه “طرح” شامل یک کلیپ از ESPN جی Bilas صحبت پس از محکومیت در ماه مارس گذشته از داوکینز و دیپلم خود کد.

“ما تا به حال در این بازی برای همیشه لطفا برای. بازیکنان پرداخت شده است برای همیشه لطفا برای. بود که تایید کرد اینجا ؟ بله” Bilas گفت. “اما آیا منطقه جنوبی نیویورک و FBI تحویل آنها گفت: ما باید راهکار خود را و آنها همه این تهدیدات? هیچ.”

ادامه مطلب بسکتبال کالج پوشش:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de