در بازار اجاره یک ballpark? این Pensacola آبی Wahoos کمک می کند.

“ما از صحبت کردن در مورد چگونه به استفاده از ورزشگاه متفاوت” مالوری Studer گفت: Pensacola, اخبار مجله که گزارش شده که او آمد تا با ایده با پدر و مادر او در یک خانواده جمع آوری است. “و دانستن اینکه چگونه این شرکت همیشه به دنبال تجربیات منحصر به فرد برای به اشتراک گذاشتن من فکر کردم از این یکی.”

یک شب ماندن در خانه دوقلوها مینه سوتا وابسته شامل استفاده از به طور کامل مبله محل باشگاه وانجمن پنبه حلاجی شده قفس و زمینه است. کامل پنبه حلاجی تمرین راه اندازی ارائه شده است با توجه به فهرستی که از شنبه شب تا به حال 14 تاریخ های رزرو در ماه ژوئن.

یک اتاق خواب متصل است به محل باشگاه وانجمن, خواب 10 و دارای دو صفحه نمایش مسطح تلویزیون و همچنین به عنوان یک آشپزخانه با یخچال و فریزر, قهوه ساز و مایکروویو.

یک عضو از آبی Wahoos کارکنان را در ملک خود در طول اقامت برای پاسخ به سوالات و تامین امنیت برای چه این سازمان خواستار “صمیمی ترین behind-the-scenes ballpark تجربه در تاریخ است.”

این لیست با توجه به آبی Wahoos است و اعتقاد بر این بود که برای اولین بار در ورزشگاه بیس بال در Airbnb, سان فرانسیسکو آنلاین مبتنی بر بازار برای اسکان و دیگر مکان برای اقامت از محلی میزبان ترویج گردشگری و صنعت مهمان نوازی.

علاوه بر اینکه مجاز به بازی Wiffle توپ بازی در زمین مهمان در هزینه های اضافی ممکن است درخواست قدرت پردازش دیگر از جمله یک وعده غذایی تهیه شده توسط تیم اجرایی آشپز یک فیلم در رتبه بندی صفحه نمایش های ویدئویی و در ورزشگاه متصدی بار.

فصل گذشته هشت نفر از اعضای آبی Wahoos پیشرفته برای رشته, مهمترین, infielder لوئیس Arraez که منجر دوقلوها در طور متوسط پنبه حلاجی شده (.334) به پایان رسید و ششم لیگ آمریکا rookie از سال رای گیری در کمک به مینه سوتا تصرف آل مرکزی.

“در حال رشد در شیکاگو به عنوان یک بچه است که همیشه وجود دارد در مورد سحر و جادو که در ورزشگاه” پنجم Studer گفت: (از طریق Pensacola, اخبار مجله). “من هرگز به لمس چمن, اما من دوست داشتم. من فکر می کنم آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که فقط ایجاد این تجربیات است که مردم را به یاد داشته باشید برای یک مدت زمان طولانی است.”

بیشتر بخوانید:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>