در فیلم “آخرین رقص” مایکل جردن بود فریبنده شکل اما خسته کننده موضوع

من مطمئن نیستم که آیا این باعث می شود او پیچیده و یا ساده است. به عنوان مدیر Jason Hehir قادر به نشان می دهد در یک نگاه اجمالی وجود دارد برخی از قلب غم انگیز احساسی لایه به او. او نزدیک بود اشک به عنوان او تلاش برای توضیح سخت سبک رهبری و وسواس خود را با برنده شدن است. او تبدیل به یک پسر کوچک به عنوان او را تماشا تصویری از مادرش در حال خواندن یک نامه فرستاد به عنوان یک دانشجوی سال اول در کارولینای شمالی. از گارد امنیتی گاس اند گفت: داستان از اردن اغلب تماس در 2 صبح و گریه را پدرانه دوست در حالی که عزادار پدر خود را به قتل. اما “آخرین رقص” عمدتا چپ شما در همان خسته کننده محل با MJ: او ظالم برنده و او هرگز عذر خواهی موفقیت خود را.

Hehir را در مورد به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی می تواند انسانی در اردن و تلاش ستایش شده است توسط هر کس از احمد رشاد به Bob Costas. هنوز 10 ساعت از قصه گویی صرفا خراشیده در اردن روح چرا که او تا به طور کامل محصور کردن. یا شاید واقعا عمیق مسائل فقط دیگر وجود ندارد چرا که برای تبدیل شدن به مایکل جردن او با ریختن درک ضعف است.

“مایکل زندگی یک زندگی متفاوت از بقیه از ما از ضرورت” Steve Kerr گفت: در این فیلم از تیمی سابق خود. “این بسیار دشوار است برای رسیدن به او احساسی است.”

اردن خرده. او از رنج بی امان خودشیفتگی. او قمار بی پروا. به عنوان یک هم تیمی او به معنای جدید به پلیس بد. اما او هیجان انگیز مجری با برکت بی عیب و نقص, اخلاق کار چقرمگی روانی و استعداد. این درست است از هر ستاره در هر تیم حرفه ای ورزشی: تفسیر خود را از این بازی طول می کشد بیش از این تیم است. وجود دارد یک خودخواهی به عظمت که بسیاری ترجیح می دهند به دفاع و یا براق به خصوص اگر نتیجه اجازه می دهد برای برخی از جهل. اردن بزرگترین مثال از این پس اگر او خود را در یک پیله آن را غیر قابل نفوذ است چرا که هر دو او و ستایش عمومی نیروهای وابسته به آن را ایجاد کنید.

منتقدان از این فیلم مستند از جمله برنده جایزه فیلمساز کن برنز نقطه به نقطه آن محدود طرفی از آنجا که این پروژه مورد نیاز اردن اجازه و سنگین دخالت. قطعا آن را محدود داستان Hehir و خدمه خود را می توانید بگویید. در خاص وجود دارد می توانست بیشتر دوز از شک و تردید در مورد حوادث خاص مانند “عمدی” مسمومیت غذایی در یوتا این تصور که او می توانست یک بازیکن لیگ اصلی بیس بال با زمان بیشتر و اثرات خود را قلدری بر هم تیمی های خود را فراتر از خود “اما ما موفق به کسب قهرمانی پس از آن همه خوب است” منطق.

اگر شما می خواستم بالاترین شکل از روزنامهنگاری این نیست. اما “آخرین رقص” یک تکه بزرگ از داستان سرایی با این وجود. آن را نداشته اند فوتی و فوری و بدون اردن دخالت. حتی اگر او تا به حال اجازه برای استفاده از آن قبلا منتشر نشده فیلم فصل 1997-98 و فقط سمت چپ داستان گفته شود بدون مشارکت خود آن را نمی خواهد بسیار خوب بوده است. ممکن است عادلانه تر به برخی از دشمنان از جمله مرحوم جری Krause, سلسله معمار. اما آن را نمی خواهد که گرفتار این کشور برای بیش از یک ماه است.

Hehir دریافت نکرده اعتباری برای چه درخشان او در اطراف برخی از این کاستی ها. تمام تمرکز شده است بر آنچه در این مستند می گوید که می شود عشق و نفرت و mj’s نفرین ابدی — اما وجود دارد بیشتر است هنرمندی در چه ناگفته مانده است و به سادگی گذاشته برای بیننده به اندیشیدن. منعکس کننده بر آن است که در شیوه و مستند نیست فقط یک Jumpman در infomercial که می گذرد قضاوت در فقط در مورد هر کس به جز اردن.

بهترین مثال در پایان قسمت 7 است که تنها زمانی اردن گونه به خود توضیح. گفتگو در مورد قیمت برد.

“شما از همه هم تیمی های من یک چیز در مورد مایکل جردن بود او هرگز از من می خواهد برای انجام کاری است که او نمی خواهد f—— آیا” اردن گفت.

“من لازم نیست که برای انجام این کار” او ادامه داد: رشد بیشتر احساسی است. “من فقط آن را انجام می دهند به خاطر آن است که من هستم. که من چگونه بازی بازی. که طرز فکر من است. اگر شما نمی خواهید به بازی که راه نیست بازی که در راه است.”

و درست زمانی که او از شما انتظار برای شروع bawling او اعلام کرد: “شکست!” قبل از بالا آمدن از صندلی خود را.

برای کسانی که فکر می کنم این مستند صرفا یک پف قطعه که پرستش قهرمان ناقص در نظر بگیرید که چگونه است که قسمت به پایان رسید و پس از آن فلش به پایان زمانی که برای همه است که برنده تمام آن شکوه و چاپلوسی همه کسانی که شش قهرمانی اردن را رد کرده است چیزی که او می خواست بیشتر: ایده آل برای پایان دادن به سلیقه خود.

در ابتدای این مستند پس از قهرمانی شماره 5 او در دفاع از شیکاگو بولز’ مناسب برای با هم ماندن تا زمانی که تیم دیگری سرنگون آنها. نگه داشتن آن در حال اجرا بازگشت. اجازه دهید بازی — بازی — تصمیم خود را پایان دادن به.

در نظر بسیاری از عنوان خود-عقد نهایی دقیقه در سال 1998, کامل, با, بازی, برنده, بلوز, به, راه عالی برای ترک و به همین دلیل آنها نمی تواند ایستاده است که او سه سال بعد و دو فصل برای واشنگتن ویزاردز. اما او معتاد به رقابت برای عنوان خسته بود که او از بودن مایکل جردن, او می خواست به ماندن در بالای دیگر.

بنابراین در پایان اردن پرداخت صمیم قلب برای برد به طوری بیرحمانه: او نمی توانید به پایان شاهکار خود را با گاو نر. و آن او را ثابت شده.

“نه قادر به سعی کنید که چیزی است که من فقط نمی تواند قبول” اردن گفت: در پایان این مستند. “من فقط نمی تواند قبول کند که.”

بدون پرقدرت فشار خریداران احتمالا نمی توانید تمام شش عنوان. اما به دلیل آن او را رد بسته او مورد نیاز است.

مشخص شد که صاحب جری رینسدرف نمی خواهید به صرف پول برای نگه داشتن گاو با هم. اما فرهنگ خود را — یکی از اردن ایجاد شده و آنها را کشته است. این یک فرهنگ فوق العاده استانداردهای بالا. و آن را توهین آمیز فرهنگ است که سینه های بزرگ غرور و توسعه یک نوع اختلال است که تنها استعدادهای منحصر به فرد به عنوان فوق العاده به عنوان اردن Krause, Scottie Pippen و فیل جکسون می تواند فراتر از. اما عظمت خود را تبدیل به دشمن خود را.

شما هرگز فراموش نخواهم کرد چقدر اردن و گاو به دست آورد. شما هرگز نمی دانید چه بیشتر می تواند آنها را به انجام اگر آنها قدردانی موفقیت بیشتر.

که پوچی کاوش در باز و ظریف راه را فراهم می کند عمیق عمق و حاد تناقض در “آخرین رقص.” و در حال حاضر که مستند است و بیش از آن را نیز یک پنجره را به اردن است که ممکن است فقط بسته شده برای همیشه لطفا برای.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>