در زمان ورزش کویر مل Kiper جونیور و پیش نویس NFL هستند واحه

می تواند تاوسن کارفرمایی تام Flacco برادر سابق Baltimore Ravens و Denver Broncos کارفرمایی جو Flacco دریافت پیش نویس خواسته ESPN Jamison Hensley. Kiper بود مشکوک: “او یک ورزشکار بود یک بازیکن بیس بال نیز هست. … اما او رفتن به نبرد راه خود را به اردوگاه.”

پیش نویس آغاز می شود دوشنبه شب اما whirring مطالب ماشین شده در ظرفیت کامل برای هفته ها. Kiper است که در حالت عادی قرار گرفتن در مرکز آن با “Who” فروش فوق العاده در سراسر کشور ESPN radio بازدید مسخره پیش نویس — و البته رسانه ها کنفرانس تلفنی.

در یک سال معمولی سرب-تا به پیش نویس می تواند احساس بیش از حد نفس از بحث کارفرمایی بیش از اندازه دست به بیرون درز Wonderlic نمرات آزمون. در این سال هر چند با ورزش در انتظار به دلیل رمان coronavirus همه گیر پیش نویس — و با گسترش Kiper — واحه در ورزش کویر.

“شما همیشه می خواهید برای دریافت مل اما در این سال شما که ایمیل برای تماس های کنفرانس و از آن احساس می کند مانند یک قایق نجات از یک داستان ایده” گفت: چاد Leistikow یک Des Moines, ثبت نام خبرنگار و مقاله نویس.

NFL جعلی است پیش با پیش نویس — اطمینان — با وجود همه گیر زیادی به تسکین بسیاری از طرفداران به خبرنگاران شبکه های تلویزیونی. شده اند وجود دارد مخالف صداها از داخل جبهه دفاتر به یکی از Kiper همکاران: مشخصات بالا NFL خبرنگار Adam Schefter چند هفته پیش سوال حکمت از حرکت رو به جلو در حالی که وجود دارد این است که “قتل عام در خیابان.” اما Kiper گفت: او همیشه برگزار شد rosier مشاهده.

“در بسیاری چیزهای مهم تر در جهان از چیدن بازیکنان گفت:” از طریق یک ESPN سخنگوی. “امیدوارم این راه برای سرگرم کردن طرفداران بیش از کسانی که سه روز به آنها چیزی به تمرکز بر روی و کمی از یک فرار و یک کمی از بازگشت به حالت عادی. من در تلفن تمام وقت. … من صحبت نکرده به یکی از طرفداران که می خواستم آن را به تعویق انداخته و یا به تاخیر افتاد.”

(پرسید که چگونه او ممکن است صرف این زمان اگر پیش نویس شده بود به تعویق افتاد Kiper گفت: این امر شده اند فرصت خوبی برای تماشای بازی بیشتر فیلم است.)

در ورزش جهان تعطیل با این بیماری همه گیر وجود دارد هیچ زنده ورزشی را پوشش دهد. بهترین جایگزین تا کنون شده است در هفته گذشته WNBA پیش نویس و والاتر از ESPN مدتها در انتظار شیکاگو بولز مستند در روز یکشنبه. اما بیشتر وجود دارد ثابت است گمانه زنی در مورد زمان و چگونه ورزش باز خواهد گشت و همچنین زمانی که sportswriters می توانید بازگشت به شغل خود.

Leistikow به طور معمول خواهد بود پوشش بهار فوتبال شده اند و فقط پیچیده آیووا بسکتبال فصل است. در حال حاضر او بخشی از یک گروه از خبرنگاران پاره وقت کردند با این پیش نویس تنها مانده از او ،

“با پیش نویس من با بهره گیری از پوشش چیزهای که من در گذشته انجام چیزی است که من می دانم که من می تواند پوشش خوب,” او گفت:. “و من قطعا ریشه برای بازگشت از ورزش, بنابراین من می تواند یک محل در اینجا در اتاق خبر.”

اضافه شده در لایحه رابینوویتز که پوشش ایالتی اوهایو برای Columbus Dispatch: “پیش نویس بوده است اما شما رو هیچ بازی بیس بال, بدون, NBA و NHL برگشتی در حال حاضر, بنابراین این پیش نویس تنها بازی در شهر. این بدان معناست که افرادی مانند مل در outsized نقش. او باید احساس مانند یک پادشاه است.”

برای Kiper وجود دارد برخی از طنز به لحظه. در یک دنیای وارونه خود را معمول است قابل ملاحظه ای افزایش یافته است. او ماندم, به در خانه اش در روستایی در ایالت مریلند, مشاهده, نوشتن و صحبت کردن — زیادی.

“هیچ چیز تغییر کرده است در آماده سازی” Kiper گفت. “من می توانم صحبت می کنند و برای هر کس دیگری. من انجام همان رادیو, بازدید, همان تلویزیون بخش. شما دنبال آن هستید در بیشتر [بازیکنان بازی نوار] از آنجا که شما در خانه هستند و شما لازم نیست که به سفر می شود و در جاهای دیگر.”

گیر در خانه Kiper است که همه جا به عنوان همیشه خود را تکرار مسخره پیش نویس تخم ریزی خود را news چرخه و بحث در بخش ESPN و در سراسر اینترنت.

در بوستون ایستگاه رادیویی FARZIN وب سایت: “مل Kiper جونیور: Patriots مانند اوکلاهما QB Jalen لطمه می زند.”

در دیترویت لاینز تیم سایت: “برجسته از مل Kiper جونیور کنفرانس تماس بگیرید.”

آمده است روز پنجشنبه دور اول او هنوز در خانه, صفحه اصلی شرکت از طریق وب کم در ESPN را عمدتا از راه دور پیش نویس برنامه تلویزیونی. اما اگر پخش خواهد شد نگاه ناآشنا Kiper خواهد بود ، او را هر آينه موهای خود را پشت slicked و ارائه خود را به ثبت رساند و تحلیل صدایی مانند ترکیبی از حراج روز معامله گر و استاد.

اما در پایان دور هفتم چهار شنبه, جهان ورزش خواهد شد حق بازگشت که در آن شده است انتظار برای بازگشت امن به معیشت و fandom.

“[طرفداران] آن را از دست زمانی که آن را بیش از” Kiper گفت. “چه آنها را به نگاه به جلو به زمانی که آن را بیش از ؟ ما نمی دانیم که این دیگر ورزشی در حال رفتن به راه اندازی.”

بیشتر در پیش نویس NFL پوشش:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات